1
16:52

Δίκαια κέρδισε ο Λεβαδειακός, ο οποίος πήρε βαθιά ανάσα ενόψει της συνέχειας. Πάλεψε ο Αστέρας Τρίπολης, όμως μετά την αποβολή του Κυριακόπουλου στο 36', δεν ήταν εύκολο να διεκδικήσει θετικό αποτέλεσμα.

16:51

90'+3': Λήξη της αναμέτρησης.

16:48

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

89': Ο Μάγκας στη θέση του Μιλοσάβλιεβ στην τελευταία αλλαγή του Λεβαδειακού.

16:44

85': Σουτ του Ντε Μπλάσις, μπλοκάρει ο Στρατηλάτης.

16:40

Ο Μιλοσάβλιεβ βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Αστέρα Τρίπολης, έπειτα από πάσα του Ροτζέριο, και με πλασέ πετυχαίνει το τρίτο τέρμα του Λεβαδειακού.

16:40

81': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:34

75': Τελευταία αλλαγή για τον Αστέρα με τον Βάλντο να κάνει ντεμπούτο παίρνοντας τη θέση του Σέτι.

16:31

73': Κεφαλιά του Ροζέριο, μπλοκάρει ο Μπαντής.

16:30

71': Κίτρινη κάρτα στον Κοντοέ.

16:24

66': Κίτρινη κάρτα στον Σέτι.

16:22

65': Σουτ του Πετράτσι, άουτ η μπάλα.

16:20

63': Κίτρινη κάρτα στον Τσαμπούρη.

16:19

62': Κίτρινη κάρτα στον Μιλοσάβλιεβ.

16:17

60': Ο Ροτζέριο παίρνει τη θέση του Βαρέλα για τον Λεβαδειακό

16:17

60': Κεφαλιά του Μπαράλες, έπειτα από σέντρα του Μουνάφο, η μπάλα φεύγει άουτ.

16:13

54': Σουτ του Εντό, ενρτυπωσιακή απόκρουση από τον Στρατηλάτη.

16:08

49': Κίτρινη κάρτα στον Κώτσιο.

16:04

46': Ο Καπό στη θέση του Μάντζιου, στην πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

16:04

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

15:47

Ο Λεβαδειακός ήταν καλύτερος του Αστέρα Τρίπολης, που πάντως σκόραρε στις καθυστερήσεις μειώνοντας σε 2-1 και παραμένει ζωντανός στο ματς παρότι παίζει με δέκα.

15:47

45'+2': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

15:46

Ο Ντε Μπλάσις με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του γκολκίπερ Στρατηλάτη.

15:45

45'+1': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

15:40

40': Ο Κοντοές περνά στον αγωνιστικό χώρο αντί του Καράσκο.

15:37

Ο Μάντζιος νικάει από τα έντεκα μέτρα τον Μπαντή και κάνει το 2-0.

15:37

37' ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

15:36

36': Ο Ορτέγκα ανατρέπεται από τον Κυριακόπουλο, που αποβάλλεται με απευθείας κόκκινη κάρτα.

15:36

36': Πέναλτι για τον Λεβαδειακό.

15:29

29': Κίτρινη κάρτα στον Εντό.

15:28

28': Ο Μάντζιος βγάζει τον Κονέ απέναντι στον Μπαντή, όμως δεν κάνει καλό κοντρόλ και ο τερματοφύλακας του Αστέρα αποσωβεί τον κίνδυνο.

15:26

25': Κουρμπέλης αντί Ουσέρο στην πρώτη αλλαγή του Αστέρα Τρίπολης.

15:17

17': Νέο σουτ του Μάντζιου, δεν βρίσκει στόχο.

15:15

15': Σουτ του Μάντζιου εκτός περιοχής, αποκρούει με δυσκολία ο Μπαντής.

15:10

10': Σουτ του Καράσκο, η μπάλα κοντράρει στον Μιλοσάβλιεβ και φτάνει στον γκολκίπερ Στρατηλάτη.

15:07

Μετά από σέντρα του Ορτέγκα από τα δεξιά, ο Κονέ με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του τερματοφύλακα Μπαντή και ανοίγει το σκορ για τον Λεβαδειακό.

15:06

6': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

15:01

1': Σουτ του Τσαμπούρη, άουτ η μπάλα.

15:01

1': Έναρξη της αναμέτρησης.

14:52

Οι Βοιωτοί θέλουν τη νίκη για να κάνουν ένα ακόμη βήμα παραμονής απέναντι στους Αρκάδες, που από την πλευρά τους βρίσκονται ψηλά και έχουν σταθεροποιηθεί στην πρώτη πεντάδα.

14:50

Σε περίπου δέκα λεπτά θα αρχίσει η αναμέτρηση του Λεβαδειακού με τον Αστέρα Τρίπολης, στην αυλαία της 26ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας.