-
3
18:53

18:52

Πολύ ωραίο ματς στο ΔΑΚ, έχει προβάδισμα πρόκρισης ο Ολυμπιακός με τα τρία εκτός έδρας γκολ που σημείωσε εν όψει της ρεβάνς.

18:52

Τέλος του αγώνα, 3-3.

18:51

90'+4: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, περνά και αυτό χωρίς κάτι σημαντικό.

18:50

90'+3: Σουτ του Γκερέρο εκτός περιοχής, κοντράρει η μπάλα και κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:48

90'+1: Κίτρινη στον Καμαρά για φάουλ στον Μπουλούλη.

18:47

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:46

90': Βοΐλης αντί Σολδάνο, τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

18:44

88': Μακρινό σουτ του Μπουλούλη, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:43

87': Σουτ του Μπερτόλιο από θέση έξω αριστερά, μπλοκάρει εύκολα ο Χουτεσιώτης.

18:38

82': Έχει πέσει πλέον ο ρυθμός, λογικό με τις δύο ομάδες να παλεύουν στον βαρύ αγωνιστικό χώρο λόγω της βροχής.

18:31

75': Κίτρινη στον Μπουλούλη για φάουλ στον Μιράντα.

18:29

73': Δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Κούτρης αντί Ντίας.

18:28

72': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία, Καραμάνος αντί Τσούκαλου.

18:27

71': Ο Τσούκαλος γυρίζει σωστά και πάλι το σώμα του εντός περιοχής, είναι όμως αδύναμο αυτή τη φορά το σουτ που θα κάνει, μπλοκάρει ο Χουτεσιώτης.

18:24

68': Κίτρινη στον Σκόνδρα για φάουλ στον Καμαρά.

18:24

67': Ωραία εκτέλεση φάουλ του Πίτι από δεξιά, διώχνει στη γωνία του ο Χουτεσιώτης.

18:24

67': Μπερτόλιο αντί Τομάς, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

18:22

66': Γκερέρο αντί Χασάν, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

18:20

Απαντά άμεσα η Λαμία! Ο Βασιλαντωνόπουλος γυρίζει από δεξιά, ο Τσούκαλος γυρίζει υπέρχα το σώμα του, πλασάρει από το ύψος του πέναλτι, 3-3.

18:19

62': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

18:18

Ο Καμαρά σκάβει για τον Σολδάνο, που με κεφαλιά-πάσα βρίσκει τον Χασάν, ο τελευταίος από κοντά με πλασέ γράφει το 2-3.

18:17

61': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

18:16

60': Ο Ντίας κατεβάζει ωραία την μπάλα από βαθιά μπαλιά του Μιράντα, σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, διώχνει ο Σαράνοφ. Καλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

18:11

55': Κόρνερ παραχωρεί ο Μιράντα για τη Λαμία, εκτελεί ο Πίτι, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:10

54': Κίτρινη στον Ντίας για θέατρο.

18:07

Ο Μασούρας γυρίζει την μπάλα από αριστερά, πλασέ στην κίνηση του Σολδάνο εντός περιοχής, 2-2. Διαμαρτύρονται οι Φθιώτες ότι η μπάλα είχε βγει ολόκληρη πριν κάνει το γύρισμα ο Μασούρας. Δύσκολη φάση.

18:07

51': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

18:02

46': Βασιλαντωνόπουλος αντί Ασίγκμπα, πρώτη αλλαγή για τη Λαμία.