2
-
1
16:52

Μεγάλη νίκη με ανατροπή για τον Αστέρα Τρίπολης, ο οποίος επιβλήθηκε 2-1 του ΠΑΟΚ.

16:52

90'+4': Λήξη της αναμέτρησης.

16:50

90'+2': Κίτρινη κάρτα στον Χουάνμα.

16:48

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:46

88': Στην αντεπίθεση ο Χουάνμα επιχειρεί πλασέ και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:45

87': Κίτρινη κάρτα στον Εντό.

16:43

86': Κίτρινη κάρτα στον Ινσαουράλδε.

16:40

83': Κλείνει τις αλλαγές ο Αστέρας Τρίπολης. Κουρμπέλης αντί Καράσκο.

16:38

80': Στο ματς και ο Λίνο αντί του Ολίσε.

16:38

80': Εκτός αγώνα ο Χούσεν, στη θέση του ο Κουλούρης.

16:36

Μετά από λάθος συνεννόηση του Γλύκου και του Μαντούρο, ο τελευταίος κάνει κακό γύρισμα, ο Χουάνμα επωφελείται και σκοράρει σε κενή εστία, βάζοντας μπροστά στο σκορ τον Αστέρα.

16:36

78': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

16:34

76': Κίτρινη κάρτα στον Νάτχο.

16:32

74': Εκτός αγώνα ο Λούκας, τον αντικαθιστά ο Λάζαρ. Αυτή ειναι η πρώτη αλλαγή του ΠΑΟΚ.

16:28

70': Στη θέση του Μουνάφο ο Κάφα.

16:25

68': Κίτρινη κάρτα στον Κυριακόπουλο.

16:23

Έπειτα από γύρισμα του Ουσέρο, ο Γκοϊάν στην προσπάθειά του να κάνει κοντρόλ, στέλνει άθελά του του την μπάλα στα δίχτυα του Γλύκου και ισοφαρίζει για τον Αστέρα Τρίπολης.

16:23

66' ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

16:18

Μετά από προσπάθεια του Νάτχο, ο Αθανασιάδης με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα διχτυα του Μπαντή και δίνει προβάδισμα στον ΠΑΟΚ.

16:17

60': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

16:13

55': Πρώτη και αναγκαστική αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Λούι περνά εκτός αγώνα λόγω τραβήγματος, στη θέση του ο Τσαμπούρης.

16:10

Δεν έχει σημειωθεί κάποια ουσιαστική φάση στα πρώτα λεπτά της επανάληψης.

16:03

Χωρίς αλλαγές συνεχίζουν οι δύο αντίπαλοι.

16:03

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

15:47

Μοιρασμένο το πρώτο ημίχρονο, φυσιολογικό το 0-0 με το οποίο οι δύο ομάδες πάνε στα αποδυτήρια.

15:46

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

15:40

Μετά από εκτέλεση φάουλ του Κάτσε, ο Μαντούρο κάνει την κεφαλιά, όμως ο Μπαντής μπλοκάρει.

15:32

30': Ο Μπαντής επιχειρεί άστοχη έξοδο έπειτα από κόρνερ του Λούκας, όμως ο Ολίσε αιφνιδιάζεται και δεν καταφέρνει να σκοράρει.

15:21

19': Ο Νάτχο βρίσκει τον Αθανασιάδη σε πλεονεκτική θέση αλλά χάνει το κοντρόλ και την ευκαιρία να απειλήσει.

15:16

Xωρίς κάτι το ιδιαίτερο έχει κυλήσει το πρώτο τέταρτο στο ματς.

15:11

8': Ο Χουάνμα επιχειρεί σουτ, χωρίς να βρίσκει στόχο.

15:04

4': Σουτ του Ντε Μπλάσις, μπλοκάρει εύκολα ο Γλύκος.

15:01

1': Έναρξη της αναμέτρησης.

14:53

Οι δύο ομάδες, που βρίσκονται στην πρώτη πεντάδα, θέλουν να επιστρέψουν στα θετικά αποτελέσματα καθώς προέρχονται από ήττες.

14:50

Δέκα λεπτά απομένουν για την έναρξη της συνάντησης του Αστέρα Τρίπολης με τον ΠΑΟΚ.

Μπαντής, Λούι, Κυριακόπουλος, Ζησόπουλος, Γκοϊάν, Ουσέρο, Εντό, Μουνάφο, Χουάνμα, Ντε Μπλάσις, Καράσκο.
Αναπ: Γεωργακόπουλος, Κουρμπέλης, Κάφα, Σέτι, Γκρατσίνι, Τσαμπούρης, Μπαράλες.
Γλύκος, Κίτσιου, Σπυρόπουλος, Μαντούρο, Ινσαουράλδε, Νάτχο, Κάτσε, Λούκας, Ολίσε, Χούσεν, Αθανασιάδης.
Αναπ: Γιακουμής, Κουλούρης, Σκόνδρας, Νίνης, Λαζάρ, Τζαβέλλας, Λίνο.
Διαιτητής: Θάνος (Γρεβενών) - Βοηθοί: Καρσιώτης (Γρεβενών), Βέρρης (Λέσβου).