0
22:02

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:59

Η Εθνική Ελπίδων δεν θα είναι στα τελικά του Euro 2019 U21, αντίθετα το εισιτήριο το πήρε η Αυστρία. Καλύτερη η Ελλάδα στο α' ημίχρονο, έπαθε μπλακ άουτ μετά το γκολ, που δέχθηκε και αποκλείστηκε εν τέλει με δύο ήττες.

21:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Κ21 Αυστρίας - Κ21 Ελλάδας 1-0.

21:49

Διαδικαστικού χαρακτήρα αυτά τα λεπτά πλέον...

21:47

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:46

90': Τελευταία αλλγή και για την Αυστρία. Ο Ντάνσο στη θέση του Βολφ.

21:45

Στο έδαφος ο Ούλμαν, μικρή διακοπή... Κερδίζουν και πολύτιμα δευτερόλεπτα οι γηπεδούχοι.

21:44

87': Οφσάιντ ο Κβάσινα, σωστή υπόδειξη.

21:43

86': Κίτρινη στον Λάιμερ.

21:41

84': Κόρνερ για την Αυστρία από τα δεξιά, διώχνουν οι διεθνείς μας εύκολα.

21:39

82': Μακρινό σουτ Λιούμπιτς, άουτ...

21:37

80': Τρίτη αλλαγή για την Ελλάδα. Τα παίζει όλα για όλα ο Αντώνης Νικοπολίδης με έναν ακόμα σέντερ φορ μέσα και καλά κάνει. Ο Κωτσόπουλος αντί του Γαλανόπουλου.

21:31

Στο 75', δεκαπέντε λεπτά μέχρι το 90' συν τις καθυστερήσεις... Αν δεν ισοφαρίσει γρήγορα η Εθνική μας πολύ δύσκολα η Αυστρία θα χάσει την πρόκριση με δεδομένο ότι προηγείται με 2-0 στο σύνολο (αφού υπάρχει και το 0-1 της Τούμπας) και η Ελλάδα χρειάζεται πια δύο γκολ.

21:29

73': Οφσάιντ ο Χατζηγιοβάνης, σωστή υπόδειξη.

21:27

71': Δεύτερη αλλαγή για την Αυστρία. Ο Χόρβατ στη θέση του Μπάουμγκάρτνερ.

21:23

66': Κόρνερ για την Αυστρία από τα αριστερά, κεφαλιά του Λιούμπιτς υπό πίεση, άουτ.

21:22

65': Δεύτερη αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Ανδρούτσος στη θέση του Μπουζούκη.

21:21

64': Μακρινό σουτ Σάλιακα από τα δεξιά, άουτ.

21:20

Δεν μπήκε καλά στο β' ημίχρονο η Ελλάδα και μετά το εις βάρος της γκολ υπάρχει αποσυντονισμός στην ομάδα...

21:18

62': Διαγώνιο σουτ Λίνχαρτ από τα αριστερά, άουτ.

21:17

61': Πρώτη αλλαγή για την Αυστρία και είναι αναγκαστική. Ο Κβάσινα στη θέση του τραυματία Γκρμπιτς.

21:15

59': Φάουλ από τα αριστερά και στα 20 μέτρα και πλέον για την Αυστρία με τον Γκρμπιτς, φεύγει πάνω από την εστία των Ελπίδων μας

21:14

58': Κίτρινη στον Σάλιακα (για διαμαρτυρία).

21:13

57': Πρώτη αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Χατζηγιοβάνης στη θέση του Λάμπρου.

21:12

56': Μακρινό σουτ Λάιμερ, άστοχο...

21:10

54': Κόρνερ για την Αυστρία με τον Μπάουμγκάρτνερ από τα αριστερά, υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη της φάσης.

21:08

Φάουλ σε καλή θέση για τους γηπεδούχους, στα πέντε μέτρα έξω από το ημικύκλιο, ο Γκρμπιτς στην εκτέλεση, πέφτει ο Κότσαρης, βρίσκει την μπάλα, αλλά του παίρνει τα χέρια μέσα και στα δίχτυα, 1-0.

21:08

51': ΓΚΟΛ για την ΑΥΣΤΡΙΑ!

21:07

51': Κίτρινη στον Γαλανόπουλο.

21:06

50': Οφσάιντ ο Κουλούρης.

21:04

48': Κίτρινη στον Λίνχαρτ.