0
21:51

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

21:50

Ο ΠΑΟΚ ηττάται με 1-0 από τη Βίντι και μπαίνει σε περιπέτειες σε ότι έχει να κάνει με την πρόκριση στους "32".

21:50

Λήξη του αγώνα.

21:48

90+3': Ανάποδο ψαλίδι του Μάτος, κακό και άουτ.

21:46

90+2': Οφσάιντ ο Βαρέλα, σωστό.

21:45

90+1': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Βέρνμπλουμ πλασάρει με το αριστερό εκτός περιοχής, λίγο έξω.

21:44

Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:41

87': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

21:39

85': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Ουάρντα, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

21:38

84': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, με τον Μπίσεσβαρ να γυρίζει στο ύψος του πέναλτι αλλά ο Φιόλα απομακρύνει σωτήρια.

21:35

82': Κίτρινη κάρτα στον Σάκχοφ.

21:33

79': Σουτ εκτός περιοχής από τον Νικόλοφ, αποκρούει ο Πασχαλάκης.

21:30

77': Τρίτη αλλαγή για τη Βίντι. Χότζιτς αντί Σέποβιτς.

21:29

75': Όλα καλά με τον Στοπίρα, συνεχίζεται το ματς.

21:27

73': Μικρή διακοπή, έχει τραυματιστεί ο Στοπίρα μετά από σύγκρουση κεφάλι με κεφάλι με τον Μάτος.

21:24

70': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Έξω ο Ζαμπά, μέσα ο Ουάρντα.

21:20

66': Αλλαγή για τη Βίντι. Ο Χούστι αφήνει τη θέση του στον Κόβατς.

21:17

63': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Ακπόμ αντικαθιστά τον Ελ Καντουρί.

21:16

61': Ο Μάτος συγκλίνει από τα αριστερά, επιχειρεί ένα σουτ εκτός περιοχής, άουτ.

21:15

61': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:14

60': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μπίσεσβαρ αντί Λημνιού.

21:13

59': Κίτρινη κάρτα στον Νικόλοφ.

21:11

58': Αλλαγή για τη Βίντι. Έξω ο Μιλάνοφ, μέσα ο Νικόλοφ.

21:09

54': Σουτ του Μιλάνοφ, λίγο έξω από το ημικύκλιο, άουτ.

21:05

51': Οφσάιντ ο Πρίγιοβιτς, σωστό.

21:04

Ο Πάουλο Βινίσιους προωθείται από την άμυνα, μπαίνει στην περιοχή και σεντράρει από τα αριστερά, με τον Μιλάνοφ με καρφωτή κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι να κάνει το 1-0.

21:04

50': ΓΚΟΛ για τη ΒΙΝΤΙ!

21:03

49': Κίτρινη κάρτα στον Χάτζιτς.

21:02

Στο άλλο ματς του ομίλου, η Τσέλσι προηγείται της ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ με 0-1.

21:01

47': Κίτρινη κάρτα στον Ελ Καντουρί.

21:01

46': Κόρνερ για τη Βίντι από τα δεξιά, διώχνει ο Ελ Καντουρί.

20:59

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

20:44

Βίντι και ΠΑΟΚ στο 0-0, σε ένα σφιχτό και χωρίς φάσεις πρώτο μέρος.

20:43

20:42

45+1': Ο Μιλάνοφ σουτάρει από διαγώνια θέση και δεξιά εντός περιοχής, ψηλά άουτ.

20:41

Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:40

44': Κόρνερ για τη Βίντι από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

20:36

40': Οφσάιντ ο Σέποβιτς, σωστή και αυτή η υπόδειξη.

20:32

37': Οφσάιντ ο Ελ Καντουρί, σωστός ο βοηθός.

20:28

33': Κόρνερ για τη Βίντι από τα δεξιά, απομακρύνει ο Πρίγιοβιτς.

20:24

29': Κίτρινη κάρτα στον Ζαμπά.

20:21

Συμπληρώθηκαν 25 λεπτά, χωρίς τη μεγάλη φάση.

20:16

20': Κίτρινη κάρτα στον Φιόλα για χέρι.

20:12

17': Εκτελεί το κόρνερ ο Ελ Καντουρί, ο Κρέσπο παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, άουτ.

20:12

16': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά.

20:09

13': Σε θέση οφσάιντ ο Λημνιός, ήταν εκτεθειμένος.

20:06

11': Οφσάιντ ο Ζαμπά, σωστό.

20:03

7': Γέμισμα του Τόσκα από τα αριστερά, ο Λημνιός πιάνει μία κεφαλιά αλλά ο Κόβατσικ μπλοκάρει εύκολα.

20:02

Ο ΠΑΟΚ έχει την κατοχή της μπάλας στα πρώτα λεπτά.

19:59

3': Οφσάιντ ο Ζαμπά, σωστή υπόδειξη.

19:55

19:52

Το διαιτητικό τιμ και οι παίκτες των δύο ομάδων κάνουν τώρα την επίσημη εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο.

19:50

Στην «Groupama Arena» της Βουδαπέστης βρίσκονται και 1.500 φίλοι του ΠΑΟΚ.

19:48

Την προηγούμενη αγωνιστική, η ουγγρική ομάδα επικράτησε με 0-2 στην Τούμπα.

19:41

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι ανάμεσα στη Βίντι και τον ΠΑΟΚ, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ, ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.