0
23:38

Kαλό βράδυ από το a-sports.gr.

23:37

Η Εθνική χάνει κατά πάσα πιθανότητα τον στόχο της πρώτης θέσης στον 2ο όμιλο της League C για το Νations League.

23:37

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-0.

23:34

90'+1: Καργιαλάινεν αντί Τουόμινεν, τρίτη αλλαγή για τη Φινλανδία.

23:33

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:32

Ο Λουντ αποφεύγει εντυπωσιακά τον Μπακάκη από αριστερά, γυρίζει στον Καμαρά, ο οποίος, όντας αφύλακτος στην περιοχή, με δυνατό πλασέ από κοντά γράφει το 2-0.

23:32

89': ΓΚΟΛ για τη ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ!

23:30

87': Μεγάλη ευκαιρία για την Εθνική! Ωραίο σουτ του Κουλούρη εκτός περιοχής, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

23:28

86': Δεύτερη αλλαγή για τη Φινλανδία, Πιρίνεν αντί Σοΐρι.

23:24

82': Κόρνερ για τη Φινλανδία με εκτελεστή τον Λουντ, ο Τοΐβιο πιάνει την κεφαλιά, άουτ.

23:23

80': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ! Ο Λουντ σημαδεύει με ωραίο πλασέ εκτός περιοχής το δεξί δοκάρι, ο Σοΐρι αστοχεί στην επαναφορά σε διπλή μεγάλη ευκαιρία.

23:20

78': Μακρινό σουτ του Σκραμπ, ψηλά άουτ η μπάλα.

23:17

74': Κίτρινη στον Μανωλά για φάουλ στον Τουόμινεν.

23:16

73': Τρίτη αλλαγή για την Εθνική, Κουλούρης αντί Πέλκα.

23:15

72': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τοΐβιο, επεμβαίνει αποτελεσματικά ο Μπάρκας.

23:13

70': Ο Φορτούνης εκτελεί από δεξιά, άουτ.

23:12

69': Εκτελεί από αριστερά ο Φορτούνης, κεφαλιά του Μανωλά, κόντρα και νέο κόρνερ.

23:12

69': Κόρνερ κερδίζει ο Τσιμίκας για την Εθνική.

23:09

67': Ο Τουόμινεν βγαίνει στην πλάτη της άμυνας της Εθνικής και πλασάρει, σε κόρνερ διώχνει ο Μπάρκας. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

23:05

62': Ο Σοΐρι βγαίνει επικίνδυνα από αριστερά, κάνει το γύρισμα, ο Μπακάκης διώχνει σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

23:03

60': Ο Πέλκας κάνει το δυνατό σουτ από θέση μέσα αριστερά, ψηλά άουτ η μπάλα.

23:01

57': Σουτ στην κίνηση του Μήτρογλου εκτός περιοχής, άουτ.

22:57

55': Χριστοδουλόπουλος αντί Μπακασέτα, δεύτερη αλλαγή για την Εθνική.

22:52

50': Ωραίο σουτ του Τουόμινεν εκτός περιοχής, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

22:50

Διαδοχικά λάθη από Τζαβέλλα και Μανωλά σε προσπάθεια να απομακρύνουν την μπάλα, ο Σοΐρι νικά στο τετ α τετ τον Μπάρκα από αριστερά της περιοχής, 1-0.

22:49

46': ΓΚΟΛ για τη ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ!

22:48

46': Αναγκαστική αλλαγή για την Εθνική, πρόβλημα τραυματισμού για τον Παπασταθόπουλο, τον αντικαθιστά ο Τζαβέλλας.

22:48

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.