Το ματς έχει τελειώσει, τεράστια νίκη για τον ΠΑΣ με σκόρερ τον Ρουμάνο

Ο Κίτσου σκόρερ στο ντεμπούτο του με κεφαλιά από κοντά!

19:06

90'+3: ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ!

19:03

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος

19:01

Τελευταίες στιγμές στους Ζωσιμάδες

18:56

83': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Παναιτωλικός. Στην θέση του Γοδόι ο Παπουτσογιαννόπουλος

18:55

Καλή στιγμή για τον ΠΑΣ που το... παλεύει και πιέζει για το ''χρυσό'' γκολ της νίκης

18:55

82': Σουτ του Ίλιτς, μπλοκάρει ο Μπρακάλι

18:52

Ο Παναιτωλικός προσπαθεί να παγώσει τον ρυθμό, μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο

18:48

76': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Νταλμά και Καμαρά έπαιξαν το ένα-δύο, ο δεύτερος πιάνει το σουτ, λίγο έξω η μπάλα!

18:47

Πρώτη συμμετοχή για τον Ρουμάνο άσο που αγωνίζεται ως δανεικός στον ΠΑΣ από την Βαλενσιέν

18:46

73': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. O Κίτσου αντικαθιστά τον Κοροβέση

18:42

Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο

18:41

''Φωνάζουν'' για πέναλτι οι του ΠΑΣ Γιάννινα, ο ρέφερι προφανώς θεωρεί ότι είναι ακούσιο

18:41

69': Η μπάλα χτυπά στο χέρι του Μπικέι, παίζετε λέει ο διαιτητής Βοσκάκης

18:39

67': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Στην θέση του Μπακάκη ο Μπόγιοβιτς

18:38

66': Εκτέλεση φάουλ του Ακόστα, ο Μιχαήλ παίρνει την κεφαλιά, ωστόσο δεν απειλεί

18:36

Στο μισό γήπεδο ο Παναιτωλικός, εξακολουθεί να είναι καλύτερος ο ΠΑΣ

18:33

61': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. O Βίλα στην θέση του Γιάκου

18:29

Έχουμε συμπληρώσει το πρώτο δεκάλεπτο στο β' μέρος

18:29

Αρκετά πιεστικός στην επανάληψη ο ΠΑΣ Γιάννινα

18:25

54': Επικίνδυνα μπαίνει στην περιοχή ο Λίλα, γυρίζει την μπάλα, ο Κοροβέσης δεν μπορεί αν μπει στην πορεία για να σκοράρει

18:23

52': Εκτελεί χαμηλά ο Ίλιτς, απομακρύνεται η μπάλα από τους αμυντικούς του Παναιτωλικού

18:23

Φάουλ σε καλή θέση για τον ΠΑΣ

18:20

Πρώτη καλή στιγμή στην επανάληψη, είναι για τον Παναιτωλικό

18:20

47': Σουτ του Μπακάκη, διώχνει ο Βελλίδης

18:18

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

18:02

Ημίχρονο στους Ζωσιμάδες

18:01

45': Κίτρινη και στον Νταλμά

17:59

43': Κίτρινη κάρτα στον Λίλα

17:50

35': Σουτ του Μπακάκη, ο Βελλίδης του λέει όχι

17:47

Μισάωρο στους Ζωσιμάδες, στο 55-45 η κατοχή υπέρ του ΠΑΣ Γιάννινα

17:41

25': Ο Γιάκος δοκομάζει τα πόδια του για τον ΠΑΣ, δεν βρίσκει ωστόσο στόχο

17:40

Αρκετά δυνατό το παιχνίδι στα τελευταία λεπτά με μάχες στην μεσαία γραμμή

17:38

21': Σουτ του Λίλα έξω από την περιοχή, κανένα πρόβλημα για τον Ράφαελ

17:36

Πάντως, απουσιάζουν οι ευκαιρίες σε αυτό το πρώτο 20λεπτο

17:35

Έχει ισορροπήσει ο ΠΑΣ Γιάννινα ανεβάζοντας την απόδοση του

17:32

Ο Θεοδωρίδης φαίνεται να έχει υποστεί μυϊκό τραυματισμό, σημαντικό πρόβλημα για τους Αγρινιώτες

17:31

15': Αναγκαστική αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Στην θέση του τραυματία Θεοδωρίδη ο Νταλμά

17:27

Πιο επιθετικά έχει μπει στο ματς ο Παναιτωλικός, σε παθητικό ρόλο ο ΠΑΣ

17:26

11': Επικίνδυνη σέντρα του Ανάν, ο Βελλίδης μπλοκάρει σταθερά

17:21

6': Από το... κέντρο δοκιμάζει τα πόδια του ο Σίλβα Τζούνιορ, έξω η μπάλα

17:19

Χωρίς κάτι ιδιαίτερο στα πρώτα πέντε λεπτά, πέρα από ένα άστοχο σουτ του Γοδόι για λογαριασμό του Παναιτωλικού

17:16

1': Έναρξη στο ματς

17:14

Αυτή την στιγμή πάντως, οι καιρικές συνθήκες είναι εξαιρετικές στα Γιάννινα

17:13

Σε καλή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος των Ζωσιμάδων παρά την βροχή που έπεσε κατά την διάρκεια της ημέρας

17:13

Οι δύο ομάδες κάνουν την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο

Βελλίδης, Μιχαήλ, Τζημόπουλος, Κολοβέτσιος, Στρούνα, Τσουκαλάς, Λίλα, Γιάκος, Ακόστα, Κοροβέσης, Ίλιτς.
Αναπ: Σωτηρίου, Κυβελίδης, Μπέριος , Λεάντρο, Κίτσου, Ντάσιος, Βίλα.
Ράφαελ Μπρακάλι, Ανίν, Μπικέι, Κούσας, Γκάλο, Σίλβα Τζούνιορ, Σφακιανάκης, Μπακάκης, Γοδόι, Θεοδωρίδης, Καμαρά.
Αναπ: Στεφανάκος, Μπόγιοβιτς, Νταλμά, Καλί, Κουτρομάνος, Μύγας, Παπουτσογιαννόπουλος.
Διαιτητής: Βοσκάκης (Ρεθύμνου). Βοηθοί: Αναστόπουλος (Αρκαδίας), Βλάσσης (Λασιθίου). 4ος: Μαντάκης (Ημαθίας)