-
1
23:39

23:38

Η πρώτη νίκη της Εθνικής στο Nations League είναι γεγονός. Την Τρίτη (11/9) θα παίξει και πάλι εκτός έδρας, αυτή τη φορά με την Ουγγαρία.

23:38

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-1.

23:36

90'+2: Περνά στο μεταξύ ανεκμετάλλευτο το κόρνερ με τον Φορτούνη.

23:36

90'+2: Κουλούρης αντί Πέλκα, τρίτη αλλαγή για την Εθνική.

23:35

90'+1: Ο Φορτούνης θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Ακσάλου ύστερα από ωραία κάθετη του Μάνταλου και κόρνερ, μεγάλη ευκαιρία για την Εθνική.

23:35

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:33

89': Ατομική προσπάθεια του Φορτούνη, συγκλίνει από αριστερά προς τη μεγάλη περιοχή, δεν θα κάνει όμως καλό σουτ.

23:29

85': Τρίτη αλλαγή για την Εσθονία, Πούρι αντί Λουτς.

23:25

81': Σουτ στην κίνηση του Φορτούνη μετά από σέντρα του Τζιόλη, δύσκολη απόκρουση του Ακσάλου, καλή στιγμή μετά από πολλή ώρα για την Εθνική.

23:23

79': Δεύτερη αλλαγή για την Εσθονία, Ταμ αντί Ογιάμα.

23:22

78': Σουτ του Πέλκα εκτός περιοχής, σε δύο χρόνους αποκρούει ο Ακσάλου.

23:22

78': Τζιόλης αντί Μπουχαλάκη, δεύτερη αλλαγή για την Εθνική.

23:20

76': Κερδίζει κόρνερ ο Ζενιόφ από τον Παπασταθόπουλο, εκτελεί ο Βασίλιεφ, απομακρύνει ο Πέλκας.

23:15

71': Σημαντική ευκαιρία για την Εσθονία, σουτ στην κίνηση του Λουτς μετά από σέντρα του Βασίλιεφ από δεξιά, ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

23:10

66': Καλό σουτ του Πέλκα, άουτ.

23:10

66': Απευθείας εκτελεί ο Φορτούνης από πλάγια αριστερά, διώχνει ο Ακσάλου.

23:09

65': Κίτρινη στον Μπαράνοφ για φάουλ στον Πέλκα.

23:07

63': Πρώτη αλλαγή για την Εσθονία, Ζενιόφ αντί Ανιέ.

23:04

60': Χωρίς κλασικό φορ η Εθνική σίγουρα δεν μπορεί να δείξει την ίδια εικόνα με αυτή του πρώτου ημιχρόνου...

22:59

55': Ο Βασίλιεφ εκτελεί, η κεφαλιά του Ντμιτρίεφ, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό για τους γηπεδούχους.

22:58

54': Κόρνερ παραχωρεί ο Μπακασέτας για την Εσθονία.

22:55

51': Μπακασέτας αντί Μήτρογλου, λοιπόν, στην πρώτη και αναγκαστική αλλαγή της Εθνικής.

22:54

50': Βγήκε, μπήκε και θα ξαναβγεί οριστικά ο Μήτρογλου λόγω του τραυματισμού του.

22:51

47': Ο Μήτρογλου έχει τραυματιστεί, φαίνεται ότι θα αποχωρήσει.

22:49

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.