23:38

23:37

Δεν ήταν καλός ο Ολυμπιακός, αλλά αποστολή εξετελέσθη. Οι «ερυθρόλευκοι» περνούν στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ και την Παρασκευή (31/8) θα μάθουν τους αντιπάλους τους.

23:36

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-1.

23:36

90'+5: Κόρνερ για την Μπέρνλι κερδίζει ο Τέιλορ, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:35

90'+4: Τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Σισέ αντί Ποντένσε.

23:31

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:29

88': Τοροσίδης αντί Φορτούνη, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

23:29

87': Κίτρινη στον Μι.

23:28

87': Κίτρινη στον Μπουχαλάκη.

23:27

Ο Μι πιάνει την κεφαλιά μετά την εκτέλεση του κόρνερ, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Τσιμίκας, αλλά εξ επαφής ο Βίντρα ισοφαρίζει, 1-1.

23:27

86': ΓΚΟΛ για την ΜΠΕΡΝΛΙ!

23:26

85': Κόρνερ για την Μπέρνλι από κόντρα της μπάλας στον Καμαρά σε κεφαλιά του Μι.

23:24

Ο Χασάν πασάρει στον Φορτούνη, αυτός στον Ποντένσε, που κάνει την προσποίηση στον Μπάρντσλεϊ και με κοντινό σουτ από αριστερά της περιοχής ανοίγει το σκορ, 0-1.

23:24

83': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

23:22

81': Τραγικό λάθος κάνει ο Μπουχαλάκης, γυρίζει με κεφαλιά την μπάλα πίσω στον Γιαννιώτη, που διώχνει και ο Βίντρα αστοχεί κατόπιν σε κενή εστία! Τεράστια ευκαιρία για την Μπέρνλι.

23:21

80': Σέντρα-σουτ του Χριστοδουλόπουλου, στην αγκαλιά του Χίτον η μπάλα.

23:20

79': Κίτρινη στον Μπάρντσλεϊ για φάουλ στον Φορτούνη, σήκωνε και κόκκινη το μαρκάρισμα του Άγγλου.

23:19

78': Κίτρινη στον Γιαννιώτη για καθυστέρηση.

23:17

76': Πλασαριστά εκτελεί ο Φορτούνης για τον Τσιμίκα, σουτ του δεύτερου, ψηλά άουτ η μπάλα.

23:17

76': Κόρνερ κερδίζει ο Χασάν για τον Ολυμπιακό.

23:15

75': Δύο αλλαγές για την Μπέρνλι, Κορκ αντί Λένον, Γουντ αντί ΜακΝίλ.

23:14

73': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Τέιλορ.

23:12

71': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Χασάν αντί Γκερέρο.

23:11

70': Κόρνερ για την Μπέρνλι παραχωρεί ο Ελαμπντελαουί, ο Γιαννιώτης διώχνει με γροθιές.

23:08

67': Κίτρινη στον Τσιμίκα για φάουλ στον Λένον.

23:06

65': Πρώτη αλλαγή για την Μπέρνλι, Βίντρα αντί Μπαρνς.

23:05

64': Γύρισμα του Ποντένσε από δεξιά, κανείς «ερυθρόλευκος» στην πορεία της μπάλας.

23:03

63': Κίτρινη στον Γουέστγουντ για φάουλ στον Μπουχαλάκη.

23:02

61': Άψυχο πλασέ του Φορτούνη σε αντεπίθεση, μπλοκάρει εύκολα ο Χίτον.

22:56

56': Κοιμάται η άμυνα του Ολυμπιακού σε εκτέλεση φάουλ του Χέντρικ! Ο Ελαμπντελαουί την τελευταία στιγμή σταματά το σουτ του Μπαρνς κι ενώ ο Γιαννιώτης ήταν εξουδετερωμένος.

22:53

52': Δυνατό σουτ του ΜακΝίλ εκτός περιοχής, σε κόρνερ διώχνει εντυπωσιακά ο Γιαννιώτης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

22:51

50': Κίτρινη στον Μπαρνς για διαμαρτυρία.

22:49

48': ΔΟΚΑΡΙ για την ΜΠΕΡΝΛΙ! Ωραίο φαλτσαριστό πλασέ του Βόουκς εκτός περιοχής, η μπάλα στο αριστερό δοκάρι.

22:46

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.