2
23:59

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

23:58

Σπουδαίο διπλό για την πρόκριση στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ για την ΑΕΚ, άσχετα αν χάλασε την εικόνα της μετά τη μείωση του σκορ.

23:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Βίντι - ΑΕΚ 1-2.

23:51

90'+3: Κόρνερ για τη Βίντι από τα δεξιά με τον Κόβας, η μπάλα απομακρύνεται.

23:49

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

23:48

90': Κόρνερ για την ΑΕΚ με τον Μάνταλο από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:43

86': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της ΑΕΚ ο Ουζουνίδης. Πόνσε αντί Λιβάγια.

23:43

85': Σουτ Σέποβιτς από τα δεξιά, άουτ.

23:39

82': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Λόπες στη θέση του Κλωναρίδη...

23:39

Σουτ Χάτζιτς από θέση έξω δεξιά, άουτ.

23:36

Μεγάλη ευκαιρία για τη Βίντι. Ο Στοπίρα το σουτ από θέση μέσα αριστερά, κόντρα στον Οικονόμου, η μπάλα στρώνεται στον Νέγκο, μόνος από τα δεξιά στο ύψος της μικρής περιοχής, αιφνιδιάζεται όμως και άουτ! Ήταν εκτός θέσης ο Μπάρκας.

23:34

76': Κόρνερ για τη Βίντι από τα δεξιά με τον Κόβας, κεφαλιά Στόπιρα, άουτ.

23:33

Αποσυντονίστηκε η ΑΕΚ μετά το γκολ και αντιθέτως έχουν πάρει τα πάντα τους οι Ούγγροι...

23:32

74': Σέποβιτς συρτή παράλληλη πάσα σε Χάτζιτς, σουτ από τα δεξιά του ημικύκλιου και λίγο έξω, άουτ.

23:29

71': Σουτ Σέποβιτς απέξω, άουτ.

23:28

70': Μακρινό σουτ Κόβας, δεν έχει θέμα ο Μπάρκας.

23:25

Βαθιά μπαλιά του Κόβας από το κέντο σε Λάζοβιτς, ο Λαμπρόπουλος τον χάνει στο ημικύκλιο, γλιστρά, ο έμπειρος επιθετικός των Ούγγρων μόνος μπροστά από τον Μπάρκα δεν αστοχεί από το ύψος του πέναλτι και μειώνει σε 1-2.

23:25

67': ΓΚΟΛ για τη ΒΙΝΤΙ!

23:24

66': Κόρνερ για τη Βίντι από τα δεξιά, η μπάλα απομακρύνεται προσωρινά, φτάνει στον Νέγκο, σουτ απέξω, μπλοκάρει ο Μπάρκας.

23:23

66': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Αλέφ αντί του Γαλανόπουλο.

23:20

62': Ο Μάνταλος βγάζει έξυπνα από πλάγια αριστερά στον Χουλτ, σουτ από την άκρη της περιοχής, άουτ...

23:14

56': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ. Σέντρα από τα δεξιά του Μπακάκη, κεφαλιά Μπάνταλου από το ύψος του πέναλτι, πέφτει στην αριστερή γωνιά του και διώχνει σωτήρια ο Κόβασικ.

23:11

54': Αλλαγή για τη Βίντι. Σέποβιτς αντί Νικόλοβ.

23:11

53': Κόκκινη απευθείας για τον Μπακασέτα! Πατάει στον αστράγαλο χαμηλά ο άσος της ΑΕΚ τον Νέγκο. Αυστηρή και αυτή η απόφαση του Ιταλού διαιτητή. Ισορροπία ξανά, με δέκα και οι δύο ομάδες πλέον. Αδιαμαρτύρητα βγαίνει ο Μπακασέτας.

23:11

53': Κόρνερ για την ΑΕΚ, ο Μπακασέτας από τα αριστερά στην εκτέλεση, εύκολα διώχνουν οι αμυντικοί.

23:09

51': Ο Κλωναρίδης το σουτ από θέση έξω αριστερά, πολλά μέτρα πάνω από την εστία της Βίντι.

23:07

Ο Μάνταλος βγάζει συρτή πάσα σε Μπακασέτα, κινείται ωραία στο ημικύκλιο και από τη γραμμή της περιοχής και δεξιά πιάνει βολίδα, που καταλήγει στο αριστερό "γάμα", υπέροχο τέρμα, 0-2.

23:06

49': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

23:05

48': Πέφτει στην περιοχή της ΑΕΚ ο Κόβας, δεν υπάρχει παράβαση.

23:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.