1
21:05

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

20:57

Νίκη γοήτρου για την "Ελαφρά Ταξιαρχία". Προσπάθησε να πετύχει γκολ, αλλά δεν τα κατάφερε η Λαμία.

20:53

Λήξη αναμέτρησης, Λαμία - Απόλλων Σμύρνης 0-1.

20:52

90'+4: Μπερτόλιο σε φάουλ για τη Λαμία, γέμισμα στα καρέ του Απόλλωνα, κεφαλιά του προωθημένου Αθανασιάδη, άουτ.

20:49

Καθυστερήσεις στο ΔΑΚ Λαμίας σε ένα φιλικό, που χάλασε από την αποβολή. Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:45

Το ματς αρχίζει εκ νέου...

20:40

Υπάρχει ένταση και μικρή διακοπή για αυτή την απόφαση σε φιλικό ματς... Και οι 400 φίλοι της Λαμίας φωνάζουν και διαμαρτύρονται για την αποβολή.

20:39

82': Κόκκινη στον Μπαράλες με δεύτερη κίτρινη.

20:35

78': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ρόσσι αντί του Κοντοέ.

20:33

76': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Οσμάν στη θέση του Μπλάζιτς.

20:28

Αλλαγή για τη Λαμία. Παπαργυρίου αντί Βάντερσον.

20:23

65΄: Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα. Τριάδης και Βάρκας στις θέσεις των Αΐλερς και Μπεντινέλι.

20:22

63΄: Σουτ Καραγκούνη, λέει "όχι" ο γκολκίπερ του Απόλλωνα.

20:20

60': Ευκαιρία για τη Λαμία. Ο Μπερτόλιο βγάζει σε θέση τετ α τετ τον Τσούκαλο, ο Βάσιτς διώχνει σωτήρια.

20:16

58': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Τσούκαλος αντί του Δημούτσου.

20:12

54': Κόρνερ για τον Απόλλωνα, περνά ανεκμετάλλευτο...

20:08

50': Φάουλ για τη Λαμία. Εκτελεί ο Μπερτόλιο, κεφαλιά Ασίγκμπα, άουτ.

20:07

49': Σουτ απέξω από τον Μπερτόλιο, δεν έχει πρόβλημα ο Βάσιτς, που είναι πλέον κάτω από την εστία του Απόλλωνα.

20:04

46': Δύο για τους φιλοξενούμενους. Βάσιτς και Κονέ μέσα. Χουάντερσον και Γκίνο έξω.

20:04

46': Μία αλλαγή για τους γηπεδούχους. Ο Καραγκούνης στη θέση του Μπουλούλη.

20:04

19:47

Λήξη α' ημιχρόνου, Λαμία - Απόλλων Σμύρνης στο 0-1.

19:39

38': Φάουλ για τη Λαμία σε καλή θέση. Ο Επστάιν στην εκτέλεση, ψηλά άουτ.