22:24

22:24

Ο ΠΑΟΚ παίρνει την πρόκριση στα πλέι οφ του Τσάμπιονς Λιγκ, περιμένοντας Μπενφίκα ή Φενέρμπαχτσε.

22:23

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-0.

22:20

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:18

88': Κόρνερ κερδίζει ο Λημνιός για τον ΠΑΟΚ, πλασαριστά εκτελείται από Ουάρντα και Πρίγιοβιτς, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:15

85': Κίτρινη στον Ζομπνίν για φάουλ στον Κάνιας.

22:15

85': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Λημνιού, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Μαξιμένκο.

22:14

84': Σουτ του Εσένκο, χωρίς τύχη.

22:12

82': Η Σπαρτάκ, παρά το αριθμητικό της μειονέκτημα, πιέζει αρκετά μετά το 70'.

22:08

79': Σάκχοφ αντί Πέλκα, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

22:06

76': Σουτ του αφύλακτου Ζομπνίν εκτός περιοχής, η μπάλα λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι.

22:06

76': Τρίτη αλλαγή για τη Σπαρτάκ, Μελγκαρέχο αντί Κομπάροφ.

22:04

75': Σέντρα του Σαμέντοφ από δεξιά, κεφαλιά του Ζε Λουίς, καμία ανησυχία για τον Πασχαλάκη.

22:02

73': Άλλο ένα σουτ του Πέλκα, άουτ.

22:01

71': Και ευκαιρία για τη Σπαρτάκ με τον Ζομπνίν να πλασάρει στην κίνηση μετά την εκτέλεση του Πρόμες, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

22:01

70': Κόρνερ παραχωρεί ο Βαρέλα για τη Σπαρτάκ, καθώς δεν συνεννοείται σωστά με τον Πασχαλάκη.

21:58

69': Στην αντεπίθεση η Σπαρτάκ, ασίστ του Σαμέντοφ στον Ζε Λουίς από δεξιά, από το σουτ του τελευταίου η μπάλα ψηλά άουτ.

21:57

68': Νέο σουτ του Πέλκα, νέα απόκρουση του Μαξιμένκο και κόρνερ, που περνά κι αυτό χωρίς κάτι σημαντικό.

21:55

65': Ωραίο δυνατό σουτ του Πέλκα, ωραία και η επέμβαση του Μαξιμένκο σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:54

65': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Χατσερίντι αντί Βιεϊρίνια.

21:53

63': Μακρινό σουτ του Κάνιας, άουτ.

21:52

62': Σαμέντοφ αντί Φερνάντο, δεύτερη αλλαγή για τη Σπαρτάκ.

21:51

60': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Ουάρντα, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

21:44

54': Σπουδαία ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ σε φάση διαρκείας! Ο Πέλκας σουτάρει στην κίνηση μετά από σέντρα του Λημνιού από δεξιά, ο Μαξιμένκο θα αντιδράσει αποτελεσματικά και το ίδιο θα κάνει στο πρώτο σουτ του Ουάρντα, με τον Αιγύπτιο να πιάνει δεύτερο σουτ και την μπάλα να περνά άουτ.

21:43

54': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Ζόμπνιν από πλάγια αριστερά της περιοχής, άουτ.

21:39

49': Χαμηλά εκτελεί ο Πέλκας από δεξιά, σουτ του Μαουρίσιο, άουτ.

21:38

48': Σουτ του Πέλκα, κόρνερ μετά την κόντρα από τον Τζικίγια και νέο κόρνερ ύστερα από την εκτέλεση του Πέλκα.

21:37

47': Εκτελεί ο Πέλκας, κεφαλιά του Βαρέλα, άουτ.

21:36

46': Κόρνερ κερδίζει ο Λημνιός για τον ΠΑΟΚ.

21:35

46': Πρώτη αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ, Ουάρντα αντί Ελ Καντουρί.

21:35

46': Πρώτη αλλαγή για τη Σπαρτάκ, Ζε Λουίς αντί Τασάεφ.

21:35

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.