3
22:41

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

22:40

Κακός για 70 λεπτά ο Ατρόμητος, ξύπνησε στο τέλος και τώρα όλα είναι στο χέρι του.

22:39

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ντιναμό Μπρεστ - Ατρόμητος 4-3.

22:37

90'+2: Σουτ Κουλούρη μέσα από την περιοχή, άουτ.

22:35

Συμπληρώθηκαν τα 90', τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

22:32

Ο Ενσικουλού στρώνει, "κεραυνός" Κουλούρη από τα αριστερά του ημικύκλιου και... μέσα, 4-3!

22:32

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

22:30

86': Κίτρινη στον Φαμεγιέ.

22:29

85': Μπαλιά στον Ενσικουλού, στοπάρει ανοίγει την μπάλα, προλαβαίνει και μαζεύει ο Παβλιουτσένκο.

22:25

81': Κίτρινη στον Χομπλένκο.

22:24

Σέντρα Γιαννούλη από τα αριστερά, ο Βερέτιλο άθελα του με κεφαλιά, θέλοντας να διώξει προ του Μούγιακιτς, στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του, με αυτογκόλ λοιπόν, 4-2 μειώνουν οι Περιστεριώτες.

22:24

80': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

22:24

80': Σουτ Νόγιοκ απέξω, πολλά μέτρα άστοχο...

22:20

76': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της και η Ντιναμό Μπρεστ. Βίτους αντί του Γιουζέπτσουκ.

22:19

75': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μούγιακιτς στη θέση του Μανούσου.

22:18

Γυρίζει πίσω ο Βερέτιλο προς τα πίσω παρακινδυνευμένα, ο Παβλιουτσένκο δεν διώχνει καλά, ο Μανούσος κλέβει και με διαγώνιο σουτ από πλάγια θέση και μέσα στη περιοχή, μειώνει σε 4-1.

22:18

74': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

22:15

Επιμένουν οι Λευκορώσοι... Σαβίτσκι σουτ από θέση μέσα δεξιά και στα δίχτυα, 4-0.

22:14

70': ΓΚΟΛ για τη ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΕΣΤ!

22:14

70': Ο Νόγιοκ σε Φαμεγιέ, σουτ από θέση τετ α τετ, σωτήρια απομακρύνει ο Μίρκοβιτς.

22:11

67': Κόρνερ με τον Γιαννούλη από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:10

66': Μακρινό σουτ Γαρουφαλιά, σε κόρνερ ο Παβλιουτσένκο,

22:06

62': Δεύτερη αλλαγή για τη Ντιναμό Μπρεστ. Ο Ζαλέσκι αντί του Οσουτσούκου.

22:05

Σέντρα Νόγιοκ από τα δεξιά και ο Σαβίτσκι από το ύψος της μικρής περιοχής μόνος και ανενόχλητος κάνει το 3-0.

22:05

61': ΓΚΟΛ για τη ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΕΣΤ!

21:59

55': Φάουλ από τα δεξιά για τους γηπεδούχους με τον Γιουζέπτσουκ, κεφαλιά Κάργα, πάνω από την εστία του Ατρόμητου.