20:57

20:56

Ο Ολυμπιακός κλείνει νικηφόρα τον κύκλο των φιλικών του αγώνων στο εξωτερικό.

20:56

90'+2: Τέλος αγώνα, 0-1.

20:55

90'+1: Ο Καντά σκοράρει, αλλά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ.

20:48

85': Μακρινό σουτ του Γκουφράν, άστοχο.

20:47

83': Κίτρινη στον Ευαγγέλου.

20:46

82': Σε κεφαλιά του Σισέ κάνει χέρι ο Σινεμρέ, πέναλτι που δεν δόθηκε για τον Ολυμπιακό.

20:45

81': Τσιμίκας αντί Κούτρη, Ευαγγέλου αντί Πάρντο, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

20:43

80': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Καγιάν, αποκρούει ο Χουτεσιώτης.

20:41

77': Ωραίο δυνατό σουτ του Μάνου εκτός περιοχής, καλή και η επέμβαση του Μπιλέτ και κόρνερ. Περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Φετφατζίδη.

20:39

76': Ωραία ασίστ του Φετφατζίδη στον Ανσαριφάρντ, ο Ιρανός φορ θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Μπιλέτ, σπουδαία ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

20:37

74': Κεφαλιά του Καντά και πάλι, μετά την εκτέλεση του κόρνερ, λίγο άουτ η μπάλα, καλή ευκαιρία για τους Τούρκους.

20:36

74': Κεφαλιά του Καντά μετά από σέντρα του Εμίρ, διώχνει ο Χουτεσιώτης και κόρνερ παραχωρεί ο Κούτρης για την Γκεζτέπε.

20:35

73': Αλλαγή για την Γκεζτέπε, Καντά αντί Ενγκάντο.

20:34

72': Μάνος αντί Χριστοδουλόπουλου, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

20:32

70': Τάιμ άουτ και στο β' ημίχρονο για να δροσιστούν οι παίκτες.

20:28

66': Από την εκτέλεση του Εμίρ η μπάλα καταλήγει στον Καγιάν, που θα σουτάρει και ο Χουτεσιώτης δεν θα ανησυχήσει.

20:28

66': Κόρνερ για την Γκεζτέπε παραχωρεί ο Χατζισαφί.

20:25

63': Καγιάν, Εμίρ και Γκρίλο, τρεις αλλαγές για την Γκεζτέπε αντί των Γκασάμα, Ρέις και Τραορέ.

20:22

60': Ο Ανσαριφάρντ ταλαιπωρεί την τουρκική άμυνα, κερδίζει και κόντρες για να κάνει το σουτ εντός περιοχής και η μπάλα ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι.

20:18

56': Κόρνερ παραχωρεί ο Γκουφράν για τον Ολυμπιακό, το εκτελεί πλασαριστά ο Πάρντο, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

20:17

55': Κίτρινη στον Ανδρούτσο.

20:16

54': Ο Σισέ κάνει επιθετικό φάουλ στον Μπιλέτ μετά από εκτέλεση φάουλ του Χριστοδουλόπουλου από αριστερά.

20:09

47': Υπόδειξη οφσάιντ στον Μπινγκιούλ.

20:09

47': Εκτελεί από δεξιά ο Πάρντο, δεν πιάνει καλά την κεφαλιά ο Χριστοδουλόπουλος, η μπάλα περνά παράλληλα με την εστία της Γκεζτέπε.

20:08

46': Μπιλέτ αντί Γκεκτούγκ, αλλαγή για την Γκεζτέπε.

20:08

46': Κερδίζει κόρνερ ο Πάρντο για τον Ολυμπιακό.

20:08

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές ο Ολυμπιακός.

19:49

45': Τέλος πρώτου ημιχρόνου, 0-1.