0
19:54

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:52

Φιλική νίκη για τους Κρητικούς... Χρήσιμα συμπεράσματα και για τους δύο προπονητές. Κάλλιστα θα μπορούσε το τεστ, πάντως, να μην είχε νικητή.

19:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό ΟΦΗ - ΑΕΛ 1-0.

19:49

90'+2: Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ. Ο Πινακάς βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, κάνει το απευθείας γυριστό ο Κάσσος από το σημείο του πέναλτι, η μπάλα πάνω από την εστία του ΟΦΗ!

19:48

90'+1: Οφσάιντ ο Κουτσιανικούλης, οριακή φάση, μάλλον την έχασε ο βοηθός.

19:48

Στις καθυστερήσεις μπήκαμε...

19:47

90': Φάουλ για την ΑΕΛ από τα αριστερά με τον Κασάδο, κεφαλιά υπό πίεση του Κάσσου, άστοχη...

19:46

89': Κίτρινη στον Παπάζογλου.

19:41

85': Αλλαγή για την ΑΕΛ και πρέπει να είναι η τελευταία από πλευράς Σωτήρη Αντωνίου. Ο Μπάμης στη θέση του Ζίζιτς,

19:40

83': Νέα αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Κοντογιάννης αντί του Οικονόμου

19:40

83': Οφσάιντ ο Σαΐτι, σωστή υπόδειξη.

19:39

82': Κόρνερ για την ΑΕΛ με τον Σαΐτι από τα αριστερά, πρώτη κεφαλιά από τον Γκόλια, η μπάλα άουτ. Ζητούν πέναλτι σε πέσιμο οι Θεσσαλοί, αλλά δεν δίνεται κάτι.

19:36

78': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Νοικοκυράκης αντί Κοροβέση. Προληπτικά ο κόουτς των Κρητικών, Νίκος Παπαδόπουλος δεν θέλει να ρισκάρει κάποια υποτροπή στον σκόρερ του φιλικού για την ομάδα του.

19:33

76': Νέα αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Χαλάτσης αντί του Φατιόν.

19:31

Νέα διακοπή, έχει χτυπήσει ο Κοροβέσης. Προσφέρονται οι πρώτες βοήθειες στο σκόρερ του μοναδικού γκολ του φιλικού. Το ματς αρχίζει στο λεπτό.

19:30

73': Μακρινό σουτ Κυριακίδη, με διπλή προσπάθεια μαζεύει ο Σουλούκος.

19:26

Μικρή διακοπή έχει χτυπήσει ο Παπάζογλου σε διεκδίκηση της μπάλας με τον Κάσσο. Στο λεπτό το ματς αρχίζει εκ νέου.

19:25

68': Νέα αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Πινακάς στη θέση του Καρανίκα.

19:25

Άρχισε να βρέχει στο αθλητικό κέντρο Καρπενησίου...

19:23

66': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Γέμισμα από τα δεξιά στα καρέ της ΑΕΛ, απευθείας σουτ Κοροβέση από το ύψος του δευτερου δοκαριού, άουτ.

19:22

65': Κόρνερ για την ΑΕΛ από τα δεξιά με τον Κασάδο, μπλοκάρει ο Στρέζος.

19:17

60': Τρεις αλλαγές για την ΑΕΛ. Οι Παπαφώτης, Κάσσος και Σουλούκος αντί των Ντέλετιτς, Πέτροβικ και Θεοδωρόπουλου.

19:16

Ο Νέιρα άνοιξε ωραία στον κενό χώρο για τον Κοροβέση, ο οποίος κινήθηκε ταχύτητα κατά μέτωπο και δεξιά, σουτ από το ύψος της περιοχής και στα δίχτυα, 1-0.

19:16

59': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

19:09

52': Οφσάιντ ο Ντέλετιτς, σωστή υπόδειξη.

19:08

50': Ατομική προσπάθεια και σουτ Σαΐτι από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Στρέζος.

19:04

47': Σουτ Μπολάκη μέσα από την περιοχή, άουτ.

19:03

Πέντε αλλαγές έχει η ΑΕΛ. Γρομιτσάρης, Γκόλιας, Μπάλλας, Κασάδο, Σαΐτι μέσα.

19:03

46': Ευκαιρία για τους Θεσσαλούς. Γρήγορη αντεπίθεση για την ΑΕΛ, ο Σαΐτι μπαίνει από τα αριστερά στην περιοχή και σε θέση τετ α τετ, σουτ, διώχνει σωτήρια με τα πόδια ο γκολκίπερ Στρέζος.

19:03

46': Με νέα 11άδα ο ΟΦΗ. Στρέζος, Φαζός, Παπάζογλου, Αργυρόπουλος, Μπολάκης, Κοροβέσης, Παπαστεριανός, Οικονόμου, Κυριακίδης, Νέιρα, Κουτσιανικούλης.