0
21:59

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:58

Χάλασε την αρχική καλή του εικόνα ο Ολυμπιακός γνωρίζοντας νέα βαριά φιλική ήττα και πάλι με τέσσερα γκολ! Σίγουρα δεν πρόκειται για σύμπτωση, αλλά για σοβαρό πρόβλημα.

21:55

Λήξη αναμέτρησης, Αϊντχόφεν - Ολυμπιακός 4-0.

21:54

Συμπληρώθηκαν τα 90', στις καθυστερήσεις πλέον.

21:53

89': Κόρνερ για την Αϊντχόφεν από τα δεξιά με τον Γκούγκουνσον, περνά ανεκμετάλλευτο...

21:47

84': ΔΟΚΑΡΙ για τους Ολλανδούς. Κόρνερ για την Αϊντχόφεν από τα αριστερά με τον Γκουγκουνσόν, αφύλακτος ο Πίρου, σουτ από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα χτυπά στην οριζόντια δοκό της εστίας του Γιαννιώτη.

21:47

84': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μασούρας αντί του Ελαμπντελαουί.

21:43

80': Ομαδικές αλλαγές για τους Ολλανδούς. Μπίσκο, Πίρου, Σάτιλεκ, Γκούγκουνσον μέσα. Αποχωρούν όλοι όσοι είχαν μείνει από την αρχή.

21:43

Λάθος Σισέ, "πουλά" την μπάλα από τα δεξιά και πολλά μέτρα εκτός περιοχής, κλέβει ο Μπέργκβιν τον αφήνει πίσω του τον αμυντικό του Ολυμπιακού, σουτ στο σε τετ α τετ και 4-0.

21:42

79': ΓΚΟΛ για την ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ!

21:40

77': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ανδρούτσος αντί Καμαρά.

21:39

Εκτελείται από τα αριστερά το κόρνερ, κερδίζουν την πρώτη κεφαλιά οι Ολλανδοί, μόνος ο Ζβάαμπ νέα κεφαλιά και 3-0.

21:39

76': ΓΚΟΛ για την ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ!

21:39

76': Κόρνερ για την Αϊντχόφεν.

21:37

74': Οφσάιντ ο Ανσαριφάρντ.

21:37

74': Οφσάιντ ο Ντε Γιόνγκ, σωστή υπόδειξη.

21:36

73΄: Αλλαγή για την Αϊντχόφεν. Ο Ρίγκο αντί του Λουκάσεν.

21:35

72': Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Σέντρα Πάρντο από τα δεξιά, σουτ Χριστοδουλόπουλου από θέση μέσα αριστερά, απομακρύνει ο γκολκίπερ των Ολλανδών.

21:35

Ο Τέζε βγάζει ασίστ ταχύτατα από τα δεξιά, συρτή πάσα και ο Ντε Γιόνγκ με πλασαδάκι εξ επαφής κάνει το 2-0.

21:33

71': ΓΚΟΛ για την ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ!

21:33

70': Τέσσερις αλλαγές μαζί για τον Ολυμπιακό. Φετφατζίδης, Πάρντο, Σισέ και Χατζισαφί στις θέσεις Ποντένσε, Φορτούνη, Βούκοβιτς και Μπουχαλάκη.

21:31

Ο Ποντένσε κάνει το λάθος από τα δεξιά και πλάγια, κλέβει ο Περέιρο, βγάζει τη σέντρα, κεφαλιά από τον αφύλακτο Ντε Γιόνγκ και στα δίχτυα 1-0.

21:30

68': ΓΚΟΛ για την ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ!

21:27

65': Καλή στιγμή για την Αϊντχόφεν. Ατομική προσπάθεια του Μπέργκβιν, μπαίνει στην περιοχή, βγαίνει ο Γιαννιώτης, πλασάρει από τα δεξιά, άουτ.

21:27

Σέντερ φορ πλέον για τους Πειραιώτες ο Ιρανός και σε θέση αριστερού εξτρέμ ο Έλληνας διεθνής.

21:24

61': Αλλαγή για τους Ολλανδούς. Ο Μερέν αντί του Βιργκίβερ.

21:24

61': Ανσαριφάρντ και Χριστοδουλόπουλος μέσα για τον Ολυμπιακό αντί Γκερέρο και Βρουσάι.

21:23

60': Σουτ διαγώνιο από τον Ανχελίνιο, η μπάλα κοντράρει, ο Γιαννιώτης διώχνει σε κόρνερ. Εκτελεί ο Περέιρο, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:20

57': Φάουλ από τα δεξιά για την Αϊντχόφεν με τον Περέιρο, η μπάλα καταλήγει άουτ.