0
19:47

Τελικό στα Ψαχνά, 4-0 ο τοπικός Ηρακλής

19:46

90': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος

19:46

90': Κάρτα στον Τσακιράκη

19:40

Τελευταία λεπτά στα Ψαχνά, διαδικαστικό το παιχνίδι από εδώ και πέρα

19:36

81': Καλό σουτ του Κλαπή, ο Αθανασόπουλος μπλοκάρει

19:31

76': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τα Ψαχνά. Εκτός ο Τσιμόντζι, μέσα ο Βασίλης Πατσατζόγλου

19:28

73': Αλλαγή για τα Ψαχνά! Αποθέωση για τον Μπουμάλ που περνά εκτός, μέσα ο Ντινιωτάκης

19:27

Σέντρα Ντελέκου από αριστερά, καρφωτή κεφαλιά του Τσούτση από κοντά και 4-0!

19:26

71': ΓΚΟΛ, 4-0 ο Ηρακλής Ψαχνών

19:24

69': Αλλαγή για τον Βύζαντα. Εκτός ο Νικολέτος, μέσα ο Κλαπής

19:23

Κοντά και σε τέταρτο γκολ τα Ψαχνά

19:23

67': Σέντρα του Μπουμάλ, κεφαλιά του Σταματή, η μπάλα άουτ!

19:20

Τακουνάκι του Σταματή, η μπάλα φτάνει στον Τσούτση, αυτός βρίσκει τον Τσιμόντζι που με ωραίο σουτ νικά τον Μούζο για το 3-0

19:19

63': ΓΚΟΛ τα Ψαχνά

19:17

Συμπληρώσαμε μια ώρα στα Ψαχνά, πάντα στο 2-0 οι γηπεδούχοι που έχουν κατεβάσει κάπως ταχύτητα στην επανάληψη

19:15

60': Πρώτη αλλαγή για τα Ψαχνά. Στην θέση του Στάγιτς ο Ντελέκος

19:13

58': Ο Πατσατζόγλου εκτελεί, ο Μούζος διώχνει με γροθιές

19:13

Φάουλ σε καλή θέση για τα Ψαχνά

19:08

Πρώτο πεντάλεπτο στην επανάληψη, δεν αλλάζει το σκηνικό, τα Ψαχνά ελέγχουν το παιχνίδι

19:01

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

19:01

46': Ξεκινά η επανάληψη

18:46

Τέλος του πρώτου μέρους στα Ψαχνά

18:45

45': Ένα το λεπτό του έξτρα χρόνου

18:45

45': Κάρτα στον Μπελέρη

18:44

Προσπαθεί να αντιδράσει ο Βύζας, με τα Ψαχνά πάντως να ελέγχουν απόλυτα το ματς

18:41

Όργια Μπουμάλ σε αυτό το πρώτο μέρος, εκτός από τα δύο γκολ έχει... οργώσει το γήπεδο!

18:40

40': Κάρτα έχει δει ο Τσούτσης

18:39

Ο Τσιμόντζι πλασάρει από το ύψος του πέναλτι, ο Μούζος κάνει ακόμα μια εξαιρετική επέμβαση, ωστόσο για ακόμα μια φορά η άμυνα του τον ''πουλάει'' δεν πάει στην μπάλα και ο Μπουμάλ που παίρνει το ριμπάουντ (όπως στο πρώτο τέρμα) γράφει το 2-0 σε κενή εστία

18:39

39': ΓΚΟΛ, 2-0 τα Ψαχνά!

18:38

Το κόρνερ εκτελέστηκε αλλά περνά ανεκμετάλλευτο

18:38

Απειλεί εδώ ο Βύζας

18:37

37': Εξαιρετικό σουτ του Λέκα από μακριά, ο Αθανασόπουλος δύσκολα σε κόρνερ!

18:34

Το άξιζαν αυτό το γκολ τα Ψαχνά αλλά και ο Μπουμάλ που ήταν ότι πιο επικίνδυνο είχαν οι γηπεδούχοι

18:34

Σέντρα του Σταματή από δεξιά, κεφαλιά του Στάγιτς, ο Μούζος λέει όχι με εντυπωσιακή επέμβαση, ωστόσο ο Μπουμάλ που παίρνει το ριμπάουντ με δυνατό σουτ από κοντά γράφει το 1-0

18:33

34': ΓΚΟΛ τα Ψαχνά!

18:31

31': Κάτι σαν... σουτ από τον Πατσατζόγλου, η μπάλα παίρνει περίεργη πορεία, ο Μούζος μπλοκάρει

18:30

30': Σέντρα-σουτ από τον εξαιρετικό, μέχρι τώρα, Μπουμάλ, λίγο άουτ η μπάλα

18:29

Να σημειωθεί πως ο Καλαϊτζίδης μπήλε τελευταία στιγμή στην ενδεκάδα, αφού αντιμετώπισε πρόβλημα στην προθέρμανση ο Βιγιαρέχο

18:28

28': Κάρτα βλέπει ο Καλαϊτζίδης για σκληρό μαρκάρισμα

18:28

Ευκαιρία για τον Ηρακλή Ψαχνών

18:27

27': Ωραίο σουτ του Παληγεώργου, ο Μούζος μπλοκάρει σταθερά

18:24

Εκτελέστηκε, ο Μούζος μπλοκάρει και τελειώνει ο συναγερμός στα καρέ του Βύζαντα

18:23

23': Ο Μπουμάλ εκτελεί, κι άλλο κόρνερ!

18:23

Τρίτο κόρνερ μέσα σε λίγα λεπτά για τα Ψαχνά

18:23

Περνά και αυτό ανεκμετάλλευτο

18:22

21': Εκτελεί ο Μπουμάλ, νέο κόρνερ για τους γηπεδούχους

18:21

Κόρνερ για τα Ψαχνά που εξακολουθούν να πιέζουν

18:20

20': Επικίνδυνη εκτέλεση φάουλ του Μπουμάλ, η μπάλα περνά από όλους παίρνοντας περίεργη πορεία και φεύγει άουτ

18:19

Καλή ευκαιρία για τον Βύζαντα!

18:18

18': Εξαιρετικό σουτ του Λέκα με το αριστερό, λίγο άουτ η μπάλα!

18:15

15': Κάρτα στον Παπαδημητρίου για κράτημα στον Σταματή στον χώρο του κέντρου

18:12

Εδώ προσπάθησε να βγει γρήγορα στην αντεπίθεση ο Βύζας, ο Μεντί ωστόσο δεν τελείωσε σωστά την φάση

18:12

12': Τακουνάκι του Μεντί, ο Αθανσόπουλος μπλοκάρει χωρίς προβλήματα

18:11

11': Ο Στάγιτς δοκιμάζει τα πόδια του έξω από την μεγάλη περιοχή, άουτ η μπάλα

18:10

Πρώτο δεκάλεπτο στα Ψαχνά, πιέζουν οι γηπεδούχοι και ψάχνουν για ένα γρήγορο γκολ

18:10

Γύρισμα του Μπουμάλ, ο Σταματής δεν προλαβαίνει να μπει στην φάση

18:05

5': Επικίνδυνη σέντρα από αριστερά, ο Σταματής δεν μπορεί να βάλει από κοντά την προβολή και η μπάλα περνά άουτ

18:05

Ευκαιρία για τα Ψαχνά

18:02

2': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πατσατζόγλου, η μπάλα άουτ

18:01

1': Σέντρα στα Ψαχνά

17:57

Οι δύο ομάδες κάνουν την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο

Αθανασόπουλος, Τζανής, Καλαϊτζίδης, Στάγιτς, Μπουμάλ, Σταματής, Τσούτσης, Χρήστος Πατσατζόγου, Τσιμόντζι, Παληγεώργος, Παλαιολόγος.
Μούζος, Κοντούλης, Μεντί, Λέκας, Νικολέτος, Παπαδημητρίου, Τσακιράκης, Ζάρκος, Δελάρδας, Μιχαλόπουλος, Μπελέρης.
Διαιτητής: Mπουμαρσόπουλος (Λάρισας). Βοηθοί: Νατσιούλας (Λάρισας), Καράμπουλας (Λάρισας). 4ος: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)