0
18:54

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

18:54

Ανέτοιμη η Ένωση, θέλει πολλή δουλειά ακόμα και επιθετικά "φωνάζει" για γκολτζή, αφού για δεύτερο ματς δεν κατάφερε να σκοράρει.

18:52

Λήξη αναμέτρησης, στο 0-0 ΑΕΚ και ΑΕΚ Λάρνακας.

18:49

Συμπληρώθηκαν τα 90', τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

18:47

88': Οφσάιντ ο Λόπες, σωστή υπόδειξη.

18:44

86': Κόρνερ για την ΑΕΚ με τον Γκάλο, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:42

83': Μπότος σουτ στην κίνηση από θέση μέσα δεξιά, ψηλά άουτ...

18:37

78': Δύο τελευταίες αλλαγές για την ΑΕΚ. Γιούσης, Μπότος αντί Μάνταλου και Μπακάκη.

18:35

Ουσιάν, Νίνο Κωνσταντίνου και Τρύφωνος μέσα για τη Λάρνακα.

18:30

71': Ακόμα δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Αϊντάροβιτς στη θέση του Σιμοές και ο Γιαννούτσος αντί του Γιακουμάκη.

18:26

68': Κόρνερ για την ΑΕΚ από τα αριστερά με τον Γκάλο, στην εξέλιξη της φάσης υπάρχει και οφσάιντ από πλευράς Ένωσης. Ο Οικονόμου ήταν εκτεθειμένος.

18:23

65': Κόρνερ για τη Λάρνακα με τον Χέβελ, η μπάλα απομακρύνεται.

18:22

64': Αλλαγή και για την Λάρνακα. Ο Λαπάν στο ματς στη θέση του Λαρένα.

18:20

62': Μακρινό σουτ Λαρένα, πολλά μέτρα ψηλά άουτ.

18:20

62': Πέντε αλλαγές για την ΑΕΚ μαζί. Τσιντώντας, Λόπες, Οικονόμου, Γκάλο, Κλωναρίδης μπαίνουν για την ΑΕΚ. Βγαίνουν οι Μπάρκας, Χουλτ, Λιβάγια, Μπακασέτας, Τσόσιτς.

18:17

59': Κόρνερ για την Λάρνακα. Λαρένα στην εκτέλεση από τα δεξιά, υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη της φάσης.

18:14

56': Μακρινό γέμισμα στα καρέ της ΑΕΚ, κεφαλιά του προωθημένου Τρικόφσκι, άουτ. Πρώτη τελική στο β' ημίχρονο και είναι για τους Κυπελλούχους Κύπρου.

18:10

52': Οφσάιντ ο Γιακουμάκης, που βγήκε μόνος μπροστά από πάσα του Λιβάγια. Είναι πιο μπροστά, σωστό.

18:09

50': Αυτή τη φορά οφσάιντ ο Μπακάκης, δεν φάνηκε να υπάρχει κάτι.

18:07

48': Οφσάιντ στον Ρέγιες, σωστή υπόδειξη.

18:04

46΄: Έναρξη β' ημιχρόνου.

18:03

46': Κάσες και Αναστασίου μέσα για την Λάρνακα στο ξεκίνημα του β' ημιχρόνου αντί των Μοστζόφ Σανσινένα Τετε. Χωρίς αλλαγή η ΑΕΚ.