1
21:04

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο live του a-sports.gr, καλη συνέχεια.

21:03

Έχασε τη συγκέντρωση του στο φινάλε και το πλήρωσε η ομάδα του Λουτσέσκου, δίκαιη η ισοπαλία στο εν λόγω φιλικό με την κάθε ομάδα να έχει από ένα ημίχρονο.

21:02

Λήξη αναμέτρησης, τελικό σκορ ΠΑΟΚ - Γάνδη 1-1.

21:01

Κόρνερ από τα δεξιά με τον Ντομπέ, κεφαλιά-πάσα Ρόστεντ και ο Πλαστούν με κοντινό πλασέ από το δεύτερο δοκάρι κάνει το 1-1.

20:59

90'+5: ΓΚΟΛ για τη ΓΑΝΔΗ!

20:59

90'+4 Εκτελείται φάουλ για τη Γάνδη από τα δεξιά με τον Ντομπέ, η μπάλα δεν απομακρύνεται, φτάνει στον Αντριγιάσεβιτς, γυριστό σουτ, σε κόρνερ σωτήρια ο Ρέι.

20:58

90'+3: Κίτρινη στον Κρέσπο.

20:56

90'+1: Οφσάιντ ο Σιλά, σωστή υπόδειξη.

20:55

Συμπληρώθηκαν τα 90', μπήκαμε στις καθυστερήσεις...

20:54

89': Μακρινό σουτ Μουσταφά, η μπάλα πολλά μέτρα ψηλά και φυσικά άστοχο.

20:52

87': Κόρνερ από τα αριστερά ο Μπίσεσβαρ στην εκτέλεση, κεφαλιά Κρέσπο, άουτ.

20:51

86': Ο Μπίσεσβαρ μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, σουτ, σε κόρνερ ο Κούζεμανς,

20:50

Πέντε λεπτά έμειναν για να ολοκληρωθεί και το δεύτερο φιλικό τεστ του ΠΑΟΚ στην Ολλανδία. Έχει πέσει ο ρυθμός με τους Βέλγους να είναι καλύτεροι του ΠΑΟΚ...

20:48

83': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ... Ο Μπίσεσβαρ πλασαριστά στον Λημνιό, η μπάλα εν τέλει χάνεται.

20:46

81': Οφσάιντ ο Μουσταφά, σωστή υπόδειξη.

20:45

80': Τρίτη αλλαγή για τη Γάνδη. Σιλά αντί του Νταβίντ.

20:44

79': Φάουλ για τη Γάνδη από τα δεξιά με τον Ντομπέ, κεφαλιά υπό πίεση του Γιάρεμτσουκ, η μπάλα σηκώνεται πολύ ψηλά, ο Ρέι μαζευει.

20:42

77': Μόλις η δεύτερη αλλαγή της Γάνδης. Κοϊτά αντί του Φόκετ.

20:41

76': Ο Ρέι προλαβαίνει τον Ντομπέ και μπλοκάρει.

20:40

75': Σουτ Φόκετ από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή, ο Ρέι διώχνει.

20:39

74': Μπίσεσβαρ αφήνει σε Μαουρίσιο, συρτό σουτ μέσα από την περιοχή και αριστερά, κόντρα και απομακρύνεται ο κίνδυνος.

20:36

71': Κόρνερ για τη Γάνδη, ο Ντομπέ από τα δεξιά, κεφαλιά Γιάρεμτσουκ, μπλοκάρει ο Ρέι.

20:35

Εντάξει είναι ο Μυστακίδης, συνεχίζει κανονικά.

20:35

70': Δύο αλλαγές μαζί για τον ΠΑΟΚ. Μαουρίσιο αντί Σάκχοφ, Κρέσπο αντί Χατσερίντι.

20:34

Έχει χτυπήσει ο Μυστακίδης... Μικρή διακοπή και για νερό στους παίκτες των δύο ομάδων.

20:31

66': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά με τον Μπίσεσβαρ, η μπάλα απομακρύνεται. Νέο κόρνερ από την απέναντι πλευρά και αυτό ανεκμετάλλευτο.

20:29

64': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Επιστρέφει στον αγωνιστικό χώρο ο Μυστακίδης στη θέση του Ουάρντα.

20:28

63': Μουσταφά Αχμέτ αντί του Ράσκιν η πρώτη αλλαγή για τη Γάνδη.

20:27

62': Οφσάιντ ο Λημνιός, σωστή υπόδειξη.

20:22

57': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Λημνιός στη θέση του Ζαμπά.