0
-
0
21:27

Ο Άρης απέσπασε ισοπαλία χωρίς γκολ από τον Παναιτωλικό, που είχε την υπεροχή και τις ευκαιρίες.

21:27

90'+6': Λήξη της αναμέτρησης.

21:26

90'+5': Κίτρινη κάρτα στον Τζούνιορ.

21:24

90'+3': Ο Αγγελούδης αποτελεί την τρίτη αλλαγή του Άρη αντί του Μπακασέτα.

21:24

90'+2': Κίτρινη κάρτα στον Σουνά.

21:21

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:21

90': Ο Μαρτίνες στην θέση του Κούσα για τον Παναιτωλικό.

21:21

90': Κίτρινη κάρτα στον Κύργια.

21:14

81' Κεφαλιά του Κούσα, άουτ η μπάλα.

21:12

80': Σουτ του Θεοδωρίδη από τα όρια της περιοχής, πάνω στη γραμμή απομακρύνει σε κόρνερ ο Γιαννίτσης.

21:10

78': Εκτός αγώνα ο Σφακιανάκης, μέσα ο Παπουτσογιαννόπουλος.

21:06

74': Ο Σουνάς στον αγωνιστικό χώρο, αντί του Παπαδόπουλου.

21:04

71': Σέντρα σουτ του Νταλμά, η μπάλα φτάνει στον Μπόγιοβιτς, που από πολύ κοντά σουτάρει άουτ.

21:01

68': Ο Νταλμά αντί του Μπακάκη στο ματς, στην πρώτη αλλαγή του Παναιτωλικού.

20:55

62': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννίτση.

20:52

60': Ο Μανιάς επιχειρεί σουτ, η μπάλα καταλήγει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

20:47

55': Ο Μανιάς βρίσκεται σε πλεονεκτική θέση αλλά το σουτ που επιχειρεί δεν είναι καλό και ο Ράφαελ μπλοκάρει εύκολα.

20:46

Έχει μπει δυνατά στο δεύτερο ημίχρονο ο Παναιτωλικός και πιέζει τον Άρη.

20:44

52': Ο Διούδης αποκρούει σε κόρνερ το κοντινό σουτ του Καμαρά.

20:40

48': Κόνρερ του Θεοδωρίδη, ο Μπικέι πιάνει την κεφαλιά, μπλοκάρει ο Διούδης.

20:37

Δεν υπάρχουν αλλαγές για τις δύο ομάδες.

20:37

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

20:17

Η βροχή και το βαρύ τερέν δεν έχει επιτρέψει σε Παναιτωλικό και Άρη να αποδώσουν ποδόσφαιρο αξιώσεων με συνέπεια το 0-0 να κρίνεται απόλυτα φυσιολογικό.

20:17

45'+2': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

20:15

45': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:14

45': Αναγκαστική αλλαγή για τον Άρη. Ο Μπουγαΐδης αποχωρεί κουτσαίνοντας, στη θέση του ο Νταμαρλής.

20:06

36': Σέντρα σουτ του Μανιά, όμως ο Μπακασέτας δεν προλαβαίνει να κάνει την προβολή και να σκοράρει.

20:01

31': Σέντρα του Μπόγιοβιτς, ο Καμαρά παίρνει την κεφαλιά -κερδίζοντας στον αέρα τη μονομαχία με τον Γιαννίτση- αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

19:55

25': Κίτρινη κάρτα στον Βαγκέλι.

19:52

22': Επικίνδυνη σέντρα του Μανιά με αποδέκτη τον Τσουμάνη που βρίσκεται σε πολύ καλή θέση, τελευταία στιγμή επεμβαίνει ο Γκάλο και απομακρύνει τον κίνδυνο.

19:49

Είκοσι λεπτά στο παιχνίδι με τη βροχή να συνεχίζει και τους παίκτες να επιστρατεύουν δύναμη και πάθος για να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις του ματς.

19:44

Χωρίς ιδιαίτερες φάσεις το παιχνίδι μέχρι στιγμής, με τον Παναιτωλικό, πάντως, να είναι πιο κινητικός.

19:36

Ο κακός αγωνιστικός χώρος, που σε ορισμένα σημεία θυμίζει... πισίνα, δυσκολεύει τις προσπάθειες των παικτών των δύο ομάδων.

19:30

1': Έναρξη της αναμέτρησης.

19:28

Συνεχής βροχόπτωση στο Αγρίνιο, σε βαρύ αγωνιστικό χώρο θα διεξαχθεί η συνάντηση.

19:27

Στην αντίπερα όχθη, ο Παναιτωλικός, που είναι έβδομος με 30 βαθμούς, θα επιχειρήσει να πάρει μία ακόμη νίκη στην έδρα του, η οποία θα τον φέρει πιο κοντά στα πλέι οφ.

19:25

Εξαιρετικά κρίσιμο παιχνίδι για τον ουραγό της κατάταξης Άρη, ο οποίος με 13 βαθμούς απέχει έξι πόντους από την προτελευταία Βέροια. Ενδεχόμενο νέο αρνητικό αποτέλεσμα, ίσως να αποβεί καταδικαστικό για τους Θεσσαλονικείς.