-
2
22:06

22:05

Το πρώτο ημίχρονο κρατά ο ΠΑΟΚ από αυτό το φιλικό, έχοντας εξαιρετική εικόνα. Στο δεύτερο μισό υπήρξαν ορισμένες αρρυθμίες αμυντικά.

22:04

90'+2: Λήξη αγώνα, 1-2.

22:04

90'+2: Υπέροχη ενέργεια του Ζαμπά και ωραία ασίστ στον Ενρίκε, ο οποίος, αν και μόνος προ του Βλαντ, θα αστοχήσει.

21:57

85': Πολλά νεύρα χωρίς λόγο μεταξύ των παικτών των δύο ομάδων. Ο Μπαλάσα, μάλιστα, έχει ρίξει δύο τρεις αγκωνιές στον Ζαμπά στα τελευταία λεπτά.

21:50

80': Έπεσε ο ρυθμός του ΠΑΟΚ στο δεύτερο μισό της αναμέτρησης, με τις πολλές αλλαγές βέβαια μετά το 70' το παιχνίδι εξελίσσεται διαδικαστικά.

21:41

71': Θα γίνουν μαζεμένες αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Σιαμπάνης, Χαρίσης, Ενρίκε, Μαλεζάς, Μυστακίδης, Σάκχοφ, Χατσερίντι, Μπαλογιάννης, Κίτσιου και Ζαμπά μπαίνουν στο παιχνίδι, έχει αλλάξει έτσι όλη η αρχική ενδεκάδα των Θεσσαλονικέων.

21:38

66': Ωραίο σουτ του Λάμπρου εκτός περιοχής και αριστερά, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Βλαντ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:35

64': Σουτ του Μαουρίσιο εκτός περιοχής, διώχνει σε κόρνερ ο Βλαντ.

21:33

62': Ο Τεϊσέιρα είναι αφύλακτος στα αριστερά της περιοχής, δεν κάνει όμως καλό σουτ, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:25

54': Ο Πέλκας εκτελεί κόρνερ από δεξιά, η μπάλα στρώνεται στον Βαρέλα, θα κάνει κακό σουτ όμως.

21:20

49': Νέο λάθος στην άμυνα του ΠΑΟΚ, ο Πασχαλάκης θα νικήσει στο τετ α τετ τον Ποπέσκου.

21:19

Κακή συνεννόηση Μάτος, Πασχαλάκη και Κρέσπο, ο Μαν, που έχει περάσει με την έναρξη του β' ημιχρόνου στο ματς για τη Στεάουα, εκμεταλλεύεται το λάθος και με δυνατό κοντινό σουτ μειώνει σε 1-2.

21:19

47': ΓΚΟΛ για τη ΣΤΕΑΟΥΑ!

21:17

46': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Λάμπρου αντί Μπίσεσβαρ.

21:16

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.