Δεν άρεσε ο ΠΑΟΚ αν και κάτι πήγε να κάνει στο β' ημίχρονο.

Λήξη αναμέτρησης, ΠΑΟΚ - Νόρτζελαντ 1-2.

19:59

Μπήκαμε στις καθυστερήσεις του φιλικού...

19:58

90': Παράλληλη Ενρίκε από τα αριστερά, δεν υπάρχει κανείς παίκτης του ΠΑΟΚ μέσα στην περιοχή της Νόρτζελαντ, άουτ η μπάλα.

19:51

84': Κόρνερ για την Νόρτζελαντ, πλασαριστά από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Οκβίστ, σουτ καλοτραβηγμένο από τα δεξιά, άουτ.

19:48

81': Ευκαιρία για την Νόρτζελαντ, Άντερσεν από τα δεξιά, διαγώνιο συρτό σουτ, άουτ.

19:45

78': Μαζικές αλλαγές από πλευράς Νόρτζελαντ. Οκβίστ ανάμεσα τους, που μπαίνει...

19:44

77': Σουτ Ενρίκε, ο Λάρσεν απομακρύνει.

19:42

Ο Λημνιός τη σέντρα, ο Μαλεζάς αφήνει για τον Κουλόρη, που με κοντινό πλασέ σε θέση τετ α τετ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 1-2.

19:42

75': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:42

74': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Λημνιός στην εκτέλεση η μπάλα απομακρύνεται και νέο κόρνερ. Εκτελείται πλασαριστά από τα δεξιά...

19:37

Ώρα για λίγο νερό και μικρή διακοπή. Αρχίζει εκ νέου το ματς μετά από 2'.

19:33

65': Κίτρινη στον Ενρίκε.

19:30

63': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Λημνιός αντί του Πέλκα...

19:29

62': Πέλκας σε Κουλούρη, σκαφτό σουτ από θέση μέσα δεξιά, δεν έχει πρόβλημα να μπλοκάρει ο Λάρσεν.

19:25

57': Δεύτερη αλλαγή για την Νόρτζελαντ. Ο Ρασμονσέν αντί Όλσεν.

19:23

56': Κόρνερ για την Νόρτζελαντ, πλασαριστά από τα δεξιά Ρίγκααρντ - Όλσεν, η μπάλα χάνεται.

19:21

54': Αλλαγή για την Νόρτζελαντ. Ο Άντερσεν αντί του Τίντεμαν.

19:20

53': Κινείται από τα αριστερά ο Μπαλογιάννης, μπαίνει στην περιοχή, διαγώνιο σουτ, μπλοκάρει ο Λάρσεν. Η πρώτη αξιόλογη φάση για

19:17

50': Οφσάιντ ο Ενρίκε, σωστό και αυτό.

19:16

49': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά, πλασαριστά και η μπάλα χάνεται...

19:14

47': Οφσάιντ ο Ενρίκε, σωστή υπόδειξη.

19:13

46': Έναρξη β' ημιχρόνου..

19:12

Mε δέκα αλλαγές ο "Δικέφαλος" στο β' ημίχρονο, μόνο ο Πέλκας παραμένει. Γλύκος, Μάτος, Βαρέλα, Ενρίκε, Μαλεζάς, Κουλούρης, Μπίσεσβαρ, Χαρίσης, Μπαλογιάννης, Κάνιας οι "νέοι" της 11άδας.