1
23:57

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό ξημέρωμα από το a-sports.gr

23:57

Τέλος και στη Μασσαλία. Η Μαρσέιγ παίρνει ξεκάθαρο προβάδισμα πρόκρισης μετά το 2-0 επί της Ζάλτσμπουργκ.

23:56

Ανέλπιστο 1-1 για την Ατλέτικο, που έπαιζει με δέκα παίκτες από το 10'. Ανοιχτή η πρόκριση για τον τελικό...

23:56

Λήξη του ματς.

23:55

90+2': Κόρνερ για την Άρσεναλ. Εκτελεί ο Οζίλ, σουτ οτυ Τζάκα, απελπιστικά άουτ.

23:53

23:51

89': Κόρνερ για την Άρσεναλ, απομακρύνει ο Χιμένες.

23:51

Συνεχίζει να προηγείται 2-0 της Ζάλτσμπουργκ η Μαρσέιγ.

23:49

87': Μεγάλη ευκαιρία για την Άρσεναλ. Γυριστή κεφαλιά του Ράμσεϊ, διώχνει εκπληκτικά σε κόρνερ ο Όμπλακ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

23:48

86': Αλλαγή για την Ατλέτικο. Έξω ο Γκριεζμάν, μέσα ο Τόρες.

23:44

82': ΓΚΟΛ για την ΑΤΛΕΤΙΚΟ! Γέμισμα από την άμυνα, ο Κοσιελνί δεν απομακρύνει σωστά, ο Γκριεζμάν επωφελείται, αποφεύγει τον Οσπίνα και πλασάρει εύστοχα για το 1-1.

23:41

Δοκάρι για τη Ζάλτσμπουργκ στο 78' με τον Γκούλντμπραντσεν.

23:40

78': Δεν μπορεί να περάσει τη σέντρα η Ατλέτικο...

23:37

75': Αλλαγή για την Ατλέτικο. Έξω ο Κορέα, μέσα ο Σάβιτς.

23:36

74': Μακρινό σουτ του Τζάκα, ψηλά άουτ.

23:34

Ασφυκτική πίεση δέχεται η άμυνα των φιλοξενούμενων.

23:33

71': Και νέο κόρνερ για την Άρσεναλ, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:33

71': Κόρνερ για την Άρσεναλ, δεν αποφέρει κάτι.

23:32

70': Ευκαιρία για την Άρσεναλ. Εκτελείται το κόρνερ, ο Λακαζέτ κάνει την κεφαλιά, μόλις άουτ η μπάλα.

23:31

69': Κορνερ για την Άρσεναλ από τα δεξιά.

23:30

Στο 71% υπέρ της Άρσεναλ η κατοχή της μπάλας.

23:27

65': Αλλαγή για την Ατλέτικο. Γκάμπι αντί Γκαμεϊρό.

23:25

Ο Ενζιέ στο 63' διπλασιάζει τα τέρματα της Μαρσέιγ κόντρα στη Ζάλτσμπουργκ (2-0).

23:23

61': ΓΚΟΛ για την ΑΡΣΕΝΑΛ! Υπέροχη σέντρα του Γουίλσιρ από αριστερά, ο Λακαζέτ νικά στον αέρα τον Λούκας Ερνάντες και κάνει το 1-0.

23:22

60': Δεν μπορούν να βρουν διαδρόμους προς την αντίπαλοι περιοχή οι παίκτες του Βενγκέρ.

23:17

55': Έχει κλείσει στα καρέ της την Ατλέτικο η Άρσεναλ.

23:15

53': Σουτ εκτός περιοχής του Ράμσεϊ, δεν ανησυχεί ο Όμπλακ, που μπλοκάρει άνετα.

23:14

Αψιμαχίες ανάμεσα σε Τζάκα και Κορέα, ηρεμούν αμέσως τα πνεύματα.

23:12

Έχει αποσυντονιστεί η Άρσεναλ αν και παίζει με παίκτη παραπάνω.

23:06

Ξεκίνησε το δεύτερο 45λεπτό και στη Μασσαλία.

23:06

46': Έναρξη δεύτερου μέρους.