0
19:53

Τελικό στον Ταύρο, μεγάλη νίκη για τον Φωστήρα, 3-0 την Μαγούλα

19:48

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος στον Ταύρο

19:47

88': Νέα επέμβαση του Μοσχονά, αυτή την φορά σε σουτ του Πλαβούκου

19:45

86': Ο Στρατάκης πιάνει καλό σουτ, ο Μοσχονάς μπλοκάρει

19:44

85': Αλλαγή και για τον Φωστήρα. Εκτός ο Γκίνο, μέσα ο Γαρουφαλιάς

19:43

85': Στην θέση του Δημητριάδη ο Πλαβούκος για την Μαγούλα

19:42

Δεύτερο προσωπικό τέρμα του Σεχολάρι στο αποψινό ματς και 6ο συνολικά στον Νότιο όμιλο

19:41

Ο Σεχολάρι από τα 11 βήματα νικά τον Κασμερίδη και γράφει το 3-0

19:41

82': ΓΚΟΛ ο Φωστήρας

19:40

82': Ο Πέλερμαν αγκαλιάζει τον αντίπαλο του, κάνει πάναλτι, βλέπει σωστά και την κάρτα

19:40

Πέναλτι κερδίζει ο Φωστήρας

19:39

Η μπάλα πάντως φαίνεται να φτάνει στον Δημητριάδη από κεφάλι αμυνόμενου. Αν ισχύει αυτό δεν υπάρχει οφ σάιντ

19:39

Οριακή και δύσκολη φάση

19:38

Η Μαγούλα σκοράρει με τον Δημητριάδη αλλά το γκολ ακυρώνεται ως οφ σάιντ

19:38

79': Στην θέση του Μακρίδη ο Μουστόγιαννης για τον Φωστήρα

19:37

78': Ωραίο σουτ του Κανελλόπουλου από το ύψος του πέναλτι, ο Μοσχονάς λέει όχι!

19:36

77': Γρήγορη αντεπίθεση από τον Φωστήρα, ο Σεχολάρι σουτάρει, άουτ η μπάλα

19:32

73': Στην θέση του Κορνελάτου περνά ο Μαρίνου για την Μαγούλα

19:30

Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο, κρατά το 2-0 ο Φωστήρας που δείχνει να ελέγχει το ματς

19:29

71': Κίτρινη και στον Τριάντο για σκληρό μαρκάρισμα

19:27

69': Πρώτη αλλαγή για τον Φωστήρα. Στην θέση του Λύρα περνά ο Μπαστάνης

19:27

69': Μακρινό σουτ του Μαρτίνεθ, δεν ανησυχεί ο Μοσχονάς

19:24

65': Κάρτα βλέπει ο Τεγούσης

19:22

Εκτελέστηκε το κόρνερ, περνά ανελμετάλλευτο για την Μαγούλα που πλέον έχει αρκερά δύσκολο έργο

19:21

63': Εξαιρετική προσπάθεια του Μαρτίνεθ που σουτάρει, η μπάλα βρίσκει σε αμυντικό, στο οριζόντιο δοκάρι και φεύγει κόρνερ

19:20

62': Ο σκόρερ Λύρας βλέπει και κάρτα για τον τρόπο που πανηγύρισε

19:20

Σέντρα από δεξιά, η μπάλα φτάνει στην απέναντι πλευρά στον Λύρα, εκείνος πετά την μπάλα μπροστά για να αποφύγει τον προσωπικό του αντίπαλο, σουτάρει δυνατά και νικά τον Κασμερίδη για το 2-0

19:19

61': ΓΚΟΛ, 2-0 ο Φωστήρας!

19:19

60': Κάρτα βλέπει ο Στρατομήτρος για δυνατό μαρκάρισμα στον Λύρα

19:17

58': Ωραίο σουτ του Τεγούση, άουτ η μπάλα

19:14

Προσπαθεί η Μαγούλα αλλά ο Φωστήρας δείχνει να πατά, και στην επανάληψη, καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο

19:14

55': Σουτ του Κανελλόπουλου, ο Μοσχονάς μπλοκάρει σταθερά

19:12

Εκτελεί ο Μακρίδης, ο Κασμερίδης βγαίνει με γροθιές και διώχνει την μπάλα

19:12

54': Κόρνερ κερδίζει ο Φωστήρας

19:09

Μεγάλη ευκαιρία για την Μαγούλα να ισοφαρίσει

19:08

50': Στην συνέχεια της φάσης ο Μοσχονάς πάει να δώσει με τα χέρια την μπάλα σε συμπαίκτη του, κάνει τραγικό λάθος, ο Στρατομήτρος πλασάρει αλλά αστοχεί!

19:07

49': Ο Μοσχονάς βγαίνει και μπλοκάρει

19:07

Κόρνερ έχει κερδίσει η Μαγούλα

19:07

48': Επικίνδυνη σέντρα του Τριάντου, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Φωστήρα

19:04

46': Ξεξίνησε το β' μέρος στον Ταύρο

18:46

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος του πρώτου μέρους

18:46

45': Εκτελεί ο Στρατάκης, η μπάλα πάνω από την εστία του Μοσχονά

18:45

44': Κάρτα στον Γκίνο

18:45

Έχει κερδίσει ένα φάουλ η Μαγούλα σε καλή θέση

18:44

43': Σέντρα του Μαρτίνεθ, δεν μπορεί να γίνει κάτοχος της μπάλας ο Κανελλόπουλος μέσα στην περιοχή και ενώ βρισκόταν σε καλή θέση

18:43

Ωραία προσπάθεα από τον σκόρερ του Φωστήρα

18:43

42': Καλό σουτ του Σεχολάρι, λίγο άουτ η μπάλα!

18:42

42': Κάρτα στον Κοτίτσα για μαρκάρισμα στον Λύρα

18:39

Απομακρύνουν στην δεύτερη εκτέλεση οι αμυντικοί του Φωστήρα

18:39

39': Μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Κανελλόπουλος πιάνει την κεφαλιά, ο Μοσχονάς σε νέο κόρνερ

18:39

39': Στην θέση του Ρήγα ο Στρατάκης

18:38

Αλλαγή τακτικής ετοιμάζει η Μαγούλα

18:37

Εκτελέστηκε, ο Κασμερίδης διώχνει, κερδίζει και το φάουλ

18:37

37': Κόρνερ για τον Φωστήρα

18:33

33': Η μπάλα στα καρέ του Φωστήρα, κοντράρει στον Δημητριάδη και φτάνει στον Μοσχονά

18:30

30': Σέντρα σουτ του Κορνελάτου, η μπάλα στην αγκαλιά του Μοσχονά

18:30

Μισάωρο στο ματς, πάντα στο 1-0 ο Φωστήρας, ελάχιστες οι καλές στιγμές μέχρι τώρα

18:24

Πολλά λάθη από την Μαγούλα, δίνουν την ευκαιρία στον Φωστήρα να φτάνει με ευκολία έξω από την περιοχή του Κασμερίδη

18:23

23': Ωραίο σουτ του Λύρα, ο Κασμερίδης μπλοκάρει

18:21

Εκτελέστηκε αλλά περνά ανεκμετάλλευτο για τους γηπεδούχους

18:21

21': Ο Μακρίδης εκτελεί με σέντρα, κόρνερ η μπάλα από το κεφαάλι αμυντικού

18:20

Φάουλ σε καλή θέση για τον Φωστήρα

18:19

19': Εκτέλεση φάουλ του Μακρίδη, ο Κορνελάτος απομακρύνει με κεφαλιά

18:18

Προσπαθεί η Μαγούλα να κρατήσει την μπάλα στην κατοχή της και να βρει διαδρόμους προς την αντίπαλη εστία, αλλά ο Φωστήρας είναι καλά οργανωμένος πίσω

18:13

Πρώτο δεκάλεπτο στο ματς, πέρα από το γκολ του Σεχολάρι δεν έχει σημειωθεί κάτι άλλο αξιόλογο

18:06

Με τον ιδανικότερο τρόπο για τους γηπεδούχους ξεκίνησε το ματς στον Ταύρο, για να δούμε την αντίδραση της Μαγούλας

18:05

5': Κάρτα στον Κορνελάτο

18:05

Ωραία κάθετη πάσα του Γκίνο στον Σεχολάρι, αυτός βγαίνει τετ-α-τετ με τον Κασμερίδη, πλασάρει εύστοχα και ανοίγει το σκορ

18:04

4': ΓΚΟΛ ο Φωστήρας

18:01

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι

ΦΩΣΤΗΡΑΣ
Μοσχονάς, Λύρας, Ρουγκάλας, Σεχολάρι, Κακαράς, Τασουλής, Τεγούσης, Γκίνο, Μακρίδης, Ζιαμπάρης, Αχείμαστος.
Κασμερίδης, Πέλερμαν, Ρήγας, Παπαευθυμίου, Κοτίτσας, Τριάντος, Δημητριάδης, Κορνελάτος, Στρατομήτρος, Μαρτίνεθ, Κανελλόπουλος.
Διαιτητής: Tζοβάρας (Φθιώτιδας). Βοηθοί: Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής), Μητάρης (Ανατολικής Αττικής). 4ος: Μάλαμας (Ανατολικής Αττικής)