Δεν χρίζει μεγάλης ανάλυσης το ματς στο Μόναχο.

23:37

Σοβαρή η Τσέλσι, προηγήθηκε, είχε και δύο δοκάρια προηγουμένως, αλλά πλήρωσε ένα λάθος. Δεν ήταν καλή η Μπαρτσελόνα, αλλά είχε τον τρόπο.

23:36

Λήξη και στα δύο ματς. Προβάδισμα για την Μπαρτσελόνα μετά το 1-1 στο Λονδίνο, κλείδωσε την πρόκριση η Μπάγερν με το 5-0.

23:35

90'+2: Στη θέση του Ινιέστα ο Αντρέ Γκόμες για την Μπαρτσελόνα.

23:34

23:33

90': Κίτρινη στον Μπουσκέτς.

23:32

ΓΚΟΛ για την Μπάγερν, η οποία κάνει το 5-0 κόντρα στην Μπεσίκτας. Ο Ρόμπεν δίνει στον Μίλερ, εκείνος κάνει το γύρισμα και με πλασέ ο Λεβαντόφσκι σκοράρει.

23:31

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Άλμπα.

23:29

86': Κίτρινη στον Μοράτα.

23:27

84': Στη θέση του Φάμπρεγκας ο Ντρίνκγουοτερ για την Τσέλσι.

23:26

83': Μοράτα αντί Πέδρο για την Τσέλσι.

23:25

82': Κόρνερ για την Τσέλσι, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:23

80': Κίτρινη στον Ρίντιγκερ.

23:22

ΓΚΟΛ για την Μπάγερν, που κάνει το 4-0 με την Μπεσίκτας. Σκόρερ ξανά ο Λεβαντόφσκι, ο οποίος πήρε το ριμπάουντ μετά το σουτ του Χούμελς και την ασταθή επέμβαση του Φάμπρι.

23:20

77': Κίτρινη στον Σουάρες.

23:19

Σπάει το αρνητικό σερί με την Τσέλσι ο Αργεντινός. Δεν είχε σκοράρει ποτέ μέχρι τώρα εναντίον τους.

23:18

Παράλληλη μπαλιά από τον Κρίστενσεν, ο Ινιέστα κλέβει, μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, γυρνάει στον Μέσι και ο τελευταίος εκτελεί για το 1-1.

23:18

75': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!

23:16

Έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο η Μπαρτσελόνα.

23:13

Στο έδαφος ο Ουίλιαν, μικρή διακοπή.

23:09

ΓΚΟΛ για την Μπάγερν, η οποία κάνει το 3-0 κόντρα στην Μπεσίκτας. Ο Ρόμπεν ανοίγει για τον Κίμιχ, εκείνος βγάζει τη σέντρα και από κοντά ο Μίλερ τσιμπά την μπάλα και σκοράρει.

23:07

63': Στη θέση του Παουλίνιο ο Αλέιξ Βιδάλ για την Μπαρτσελόνα.

23:06

Από κόρνερ του Φάμπρεγκας η μπάλα φτάνει στον Ουίλιαν, εκείνος κάνει εξαιρετικό συρτό σουτ εκτός περιοχής και ανοίγει το σκορ.

23:05

62': ΓΚΟΛ για την ΤΣΕΛΣΙ!

23:02

59': Κόρνερ για την Μπαρτσελόνα. Εκτελεί ο Ράκιτιτς και η μπάλα απομακρύνεται.

22:59

Δεν έχει ιδιαίτερο ρυθμό το ματς.

22:56

53': Ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα! Ο Σουάρες κάνει διαγώνιο σουτ από μέσα αριστερά και ο Κουρτουά αποκρούει.

22:55

ΓΚΟΛ για την Μπάγερν, που κάνει το 2-0 κόντρα στην Μπεσίκτας. Μίλερ και Λεβαντόφσκι αλλάζουν την μπάλα, ο Πολωνός κάνει το γύρισμα στο πέναλτι και ο Κομάν πλασάρει εύστοχα.

22:52

Δοκάρι για την Μπάγερν! Ο Λεβαντόφσκι εκτελεί φάουλ σε εξαιρετική θέση και σημαδεύει το αριστερό δοκάρι.

22:52

49': Μακρινό σουτ του Ινιέστα, εντελώς άστοχο.