Δεν διαχειρίστηκε καλά το ματς η Παρί, ήταν φλύαρη και αφελής και το πλήρωσε.

Προβάδισμα πρόκρισης οι Μαδριλένοι βγάζοντας χαρακτήρα.

23:38

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τη Ρεάλ με 3-1.

23:37

90'+3: Γίνεται η σέντρα από αριστερά, ο Νεϊμάρ σουτάρει στην κίνηση και αστοχεί.

23:34

23:34

90': Κίτρινη στον Μενιέ.

23:33

89': Σουτάρει από μέσα αριστερά ο Ρονάλντο, μπλοκάρει ο Αρεολά.

23:32

84': Ντράξλερ αντί Λο Σέλσο για την Παρί.

23:31

Ο Ασένσιο κάνει το γύρισμα από αριστερά και ο Μαρσέλο με σουτ στην κίνηση εκτελεί τον Αρεολά για το 3-1.

23:30

86': ΓΚΟΛ για τη ΡΕΑΛ!

23:28

ΓΚΟΛ για τη Λίβερπουλ, που κάνει το 0-5 κόντρα στην Πόρτο! Ο Μανέ πιάνει μία βολίδα εκτός περιοχής και σκοράρει.

23:26

Ο Μόντριτς δίνει αριστερά για τον Ασένσιο, εκείνος κάνει το γύρισμα, ο Αρεολά διώχνει πάνω στον Ρονάλντο και ο τελευταίος με το γόνατο κάνει το 2-1.

23:26

83': ΓΚΟΛ για τη ΡΕΑΛ!

23:22

79': Κασεμίρο και Ίσκο εκτός, μπαίνουν Βάθκεθ και Ασένσιο.

23:22

78': Κίτρινη στον Νάτσο.

23:21

78': Κόρνερ για τη Ρεάλ, η οποία κερδίζει άλλο ένα. Διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

23:20

74': Επικίνδυνη διαγώνια μπαλιά από τον Μπερτσίτσε, δεν καταφέρνει να μπει στην πορεία ο Εμπαπέ.

23:16

Πιο επικίνδυνη δείχνει πλέον η Παρί έχοντας πάρει μέτρα στο γήπεδο.

23:12

ΓΚΟΛ για τη Λίβερπουλ, η οποία κάνει το 0-4 κόντρα στην Πόρτο. Ο Μίλνερ από αριστερά κάνει το γύρισμα προς το πέναλτι και ο Φιρμίνο σκοράρει.

23:12

68': Μπέιλ αντί Μπενζεμά για τη Ρεάλ.

23:09

66': Στη θέση του Καβάνι ο Μενιέ για την Παρί.

23:07

64': Κίτρινη στον Ραμπιό.

23:04

61': Παράλληλη μπαλιά του Ίσκο για τον Μπενζεμά, βάζει την προβολή ο δέυτερος αλλά προλαβάινει να μπλοκάρει ο Αρεολά.

23:02

Να ζητάει πιο ψηλά ζητά από τον Κασεμίρο ο Ζιντάν.

22:58

54': Ο Ντάνι Άλβες κάνει γύρισμα από μέσα δεξιά προς τα πίσω, ο Ραμπιό σουτάρει, αλλά η μπάλα σταματά στον Ράμος. Φωνές των φιλοξενούμενων για πέναλτι.

22:55

ΓΚΟΛ για τη Λίβερπουλ, η οποία κάνει το 0-3 κόντρα στην Πόρτο. Εξαιρετική αντεπίθεση των Άγγλων, ο Σαλάχ δίνει στον Φιρμίνο,ο Ζοζέ Σα αποκρούει το πλασέ του αλλά στη συνέχεια ο Μανέ σκοράρει.

22:53

49': Ευκαιρία για την Παρί! Ο Εμπαπέ κάνει διαγώνιο σουτ από μέσα δεξιά και ο Αρεολά αποκρούει.

22:49

22:48

22:35

Τα 100 γκολ στο Τσάμπιονς Λιγκ έφτασε με τη φανέλα της Ρεάλ Μαδρίτης ο Ρονάλντο.