Έπαιξε με τη φωτιά χωρίς λόγο, γύρισε πολύ πίσω, αλλά εξουδετέρωσε πλήρως την Αούστρια και πήρε τον βαθμό που χρειαζόταν.

21:52

Λήξη αναμέτρησης, 0-0. Στους "32" του Γιουρόπα Λιγκ η ΑΕΚ.

21:51

90'+3: Κόρνερ για την Αούστρια. Εκτελείται και διώχνει ο Λόπες.

21:48

21:47

90': Κονέ αντί Λιβάγια για την ΑΕΚ.

21:46

89': Σαρκάρια αντί Σάλαμον για την Αούστρια.

21:44

87': Ένα ακόμη κόρνερ για την ΑΕΚ, το πήρε ο Λιβάγια. Ξανά εκτελεστής ο Μπακασέτας και από κοντά ο Τσιγκρίνσκι κάνει φάουλ στον Πεντς.

21:42

84': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Ο Μπακασέτας εκτελεί και ο Πεντς παίρνει το φάουλ.

21:38

81': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Ο Μπακασέτας το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

21:34

77': Μόνσχαϊν αντί Φρίζενμπιχλερ για την Αούστρια.

21:32

75': Κίτρινη στον Μπακάκη.

21:31

73': Κλωναρίδης αντί Αραούχο για την ΑΕΚ.

21:30

72': Στη θέση του Τατζούρι ο Βενούτο για την Αούστρια.

21:27

69': Κίτρινη στον Αμπντουλαχί.

21:26

68': Ευκαιρία για την Αούστρια! Ο Τσιντώτας διώχνει με γροθιές, ο Πρόκοπ παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί σε ανυπεράσπιστη εστία από μακριά.

21:24

67': Κίτρινη στον Τσιγκρίνσκι.

21:23

66': Φεύγει στην πλάτη της άμυνας ο Αραούχο, εκτελεί αλλά η μπάλα κοντράρει φεύγει κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:22

64': Μπακασέτας αντί Χριστοδουλόπουλου για την ΑΕΚ.

21:21

63': Μακρινό σουτ του Τατζούρι, εντελώς άστοχο.

21:19

61': Μακρινό σουτ του Μοχάμεντ, εύκολα ο Τσιντώτας.

21:18

60': Κόρνερ για την Αούστρια. Το εκτελεί ο Χόλτσχαουζερ στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.