0
-
2
21:20

Πολύ σημαντική νίκη για τον ΟΦΗ, ο οποίος στο δεύτερο 45λεπτο αιφνιδίασε τους γηπεδούχους, δεν είχε κανένα πρόβλημα να διατηρήσει το προβάδισμα που πήρε με το γκολ του Περογαμβράκη και «καθάρισε» το ματς με τον Ζε Εντουάρντο.

21:20

Τέλος του αγώνα.

21:17

91': Κίτρινη κάρτα στον Όγιος.

21:16

89': Κίτρινη κάρτα στον Ζόρο.

21:15

89': Ολοκληρώνουν τις αλλαγές τους οι φιλοξενούμενοι. Ο Ροβίθης στη θέση του Παπάζογλου.

21:12

86': Δεύτερη αλλαγή από τον Σα Πίντο. Έξω ο Λαμπρόπουλος, μέσα ο Όγιος.

21:07

81': Επικίνδυνο δυνατό σουτ του Βλαχοδήμου, πέφτει και αποκρούει ο Φερνάντες.

21:06

80': Τελευταία αλλαγή από τον Νίκο Αναστόπουλο. Ο Καζναφέρης στη θέση του Τετέ.

21:01

Εξαιρετική σέντρα από τον Λαμπρόπουλο και ο Ζε Εντουάρντο με ωραία κεφαλιά κάνει το 0-2.

21:01

75': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

21:01

74': Κίτρινη κάρτα στον Τετέ.

20:59

74': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Στάθης στη θέση του Περογαμβράκη.

20:55

68': Κίτρινη κάρτα στον Παπάζογλου.

20:54

68': Σουτ του Αγκιλέρα άουτ η μπάλα.

20:48

62': Κίτρινη κάρτα στον Κάλαϊτζιτς.

20:45

59': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Βλαχοδήμος στη θέση του Κάταϊ.

20:41

55': Κίτρινη κάρτα στον Περογαμβράκη.

20:35

Αλλαγή δεδομένων πολύ νωρίς στο δεύτερο 45λεπτο.

20:33

Ο Παπάζογλου με κεφαλιά βρίσκει τον Περογραμβράκη και αυτός μέσα απ' την περιοχή και δεξιά «κεραυνοβολεί» τον Γιωργαλλίδη για το 0-1.

20:33

47': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

20:31

46': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Μενδρινός στη θέση του Γουνδουλάκη.

20:31

46': Έναρξη β' μέρους.

20:17

Ισορροπημένο και κακό ποιοτικά το πρώτο 45λεπτο, με τον ΟΦΗ, όμως, να έχει τεράστια ευκαιρία με τον Μακρή στο 40' για να προηγηθεί στο σκορ.

20:16

45': Τέλος α' μέρους.

20:10

40': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Από κόρνερ του Λαμπρόπουλου ο Μακρής κάνει κοντινή προβολή και η μπάλα φεύγει πάνω απ' την εστία.

19:59

29': Σουτ του Μπούρμπου έξω απ' την περιοχή, αποκρούει με δυσκολία ο Γιωργαλλίδης.

19:57

27': «Κεραυνός» του Μπέλιτς λίγο έξω απ' την περιοχή, ένα μέτρο πάνω απ' το οριζόντιο δοκάρι του Φερνάντες η μπάλα.

19:52

22': Σουτ του Μπέλιτς από πλάγια θέση, μπλοκάρει ο Φερνάντες.

19:51

Συμπληρώθηκε το πρώτο 20λεπτο. Οι δύο ομάδες είναι πολύ προσεκτικές, με αποτέλεσμα να μην έχει συμβεί το παραμικρό.

19:43

Χωρίς μεγάλες φάσεις μέχρι στιγμής το παιχνίδι. Ο Πλατανιάς μπήκε πιο ορεξάτος, αλλά δεν έχει καταφέρει να απειλήσει.

19:33

Εκτελεί ο Κάταϊ, κανένας κίνδυνος για την εστία του Φερνάντες.

19:33

3': Πρώτο κόρνερ στο παιχνίδι. Το κερδίζει ο Πλατανιάς.

19:31

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Γιωργαλλίδης, Ινκούμ, Φερνάντες, Φαΐσκα, Δημήτρης, Τετέ, Αγκιλέρα, Γουνδουλάκης, Μπέλιτς, Κάταϊ, Τόρες
Αναπ: Περιστερίδης, Καζναφέρης, Σιώπης, Μενδρινός, Βλαχοδήμος, Ντεντάκης, Σουκιάς
ΟΦΗ
Φερνάντες, Μπούρμπος, Ζόρο, Τριποτσέρης, Μιλιάζες, Μακρής, Ζε Εντουάρντο, Κάλαϊτζιτς, Λαμπρόπουλος, Περογαμβράκης, Παπάζογλου
Αναπ: Αγριμάκης, Όγιος, Μπανούσης, Βερόν, Ροβίθης, Δαμιανάκης, Στάθης
Διαιτητής: Ιωαννίδης (Αργολίδας) - Βοηθοί: Ακρίβος (Αθηνών), Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής)