Από το ΟΑΚΑ καλό σας βράδυ. Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας.

24:07

Πάλι καλά απόψε, μετά το εφιαλτικό πρώτο ημίχρονο...

24:04

Η πρόκριση της ΑΕΚ στους "32" του Γιουρόπα Λιγκ θα παιχθεί στο τελευταίο ματς στην Αυστρία. Η Μίλαν πήρε την πρόκριση στον 4ο όμιλο με 11 βαθμούς, ΑΕΚ 7, Αούστρια Βιέννης 4 και Ριέκα 4. Η ΑΕΚ δεν πρέπει να χάσει.

23:59

Χαλαρό το χειροκρότημα των φίλων της ΑΕΚ...

23:57

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΑΕΚ - Ριέκα 2-2.

23:53

90'+1: Τρίτη αλλαγή για την Ριέκα. Ο Τσνιτς αντί του Πάβιτσιτς.

23:53

23:51

89': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ! Ο Αραούχο κερδίζει διαδοχικές κόντρες, σουτ από θέση τετ α τετ από τον γκολκίπερ της Ριέκα, η μπάλα χτυπά στην οριζόντια δοκό και έξω!

23:49

Ο Λιβάγια κινείται από τα αριστερά, μπαίνει στην περιοχή, ξεφεύγει, πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του, αλλά όλα μόνος του θα ήταν δύσκολο να τα καταφέρει και έτσι εν τέλει κόπηκε και χάθηκε η ευκαιρία χωρίς καν να μετρήσει τελική για την ΑΕΚ. Ως θέαμα, ωστόσο, η φάση ήταν εντυπωσιακή.

23:48

86': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η ΑΕΚ. Ο Πατίτο στη θέση του Χριστοδουλόπουλου.

23:47

Πέντε λεπτά ακόμα χωρίς τις καθυστερήσεις... Σαφώς βελτιωμένη η ΑΕΚ στο β' ημίχρονο σε σχέση με το απόλυτο έκτρωμα του πρώτου μισού του ματς.

23:43

81': Κόρνερ για την ΑΕΚ με τον Χριστοδουλόπουλο από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:43

81': Δεύτερη αλλαγή για τη Ριέκα. Ο Πούλιτς αντί του Γκαβράνοβιτς.

23:42

80': Κίτρινη στον Γκαβράνοβιτς.

23:35

73': Σκαφτή σέντρα-σουτ Μπακάκη από τα δεξιά στα καρέ της Ριέκα, "καθαρίζει" ο γκολκίπερ των Κροατών.

23:32

70': Πρώτη αλλαγή για τη Ριέκα. Ο Κβρζιτς στη θέση του Ακόστι.

23:30

68': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ. Κονέ αντί Γαλανόπουλου.

23:28

66': Κίτρινη στον Ακόστι.

23:27

65': Πέφτει ο Λιβάγια εντυπωσιακά σε τετ α τετ με τον Πρσκάλο... Δεν υπάρχει επαφή και πέναλτι φυσικά. Ήταν για κίτρινη αυτό το "θέατρο".

23:26

64': Οφσάιντ ο Αραούχο. Σωστή υπόδειξη.

23:24

62': Σκοράρει ο Αραούχο με κεφαλια, αλλά το γκολ ακυρώνεται. Υπάρχει επιθετικό φάουλ. Ο επιθετικός της ΑΕΚ πάτησε τα χέρια του στους ώμους του αμυντικού της Ριέκα.

23:19

Παίρνει... φωτιά το ΟΑΚΑ και το ματς...

23:18

Με δέκα προσωρινά η ΑΕΚ, χτύπησε σε μονομαχία ο Βράνιες... Επ΄σετρεψε στο δίλεπτο.

23:17

Φάουλ για την Ένωση από τα δεξιά με τον Μπακασέτα, διώχνει με τις γροθιές ο Πρσκάλο,η μπάλα στρώνεται στον αέρα στον Χριστοδουλόπουλο, γεμάτη κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι και 2-2!

23:17

55': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

23:10

Φαίνεται να το... πιστεύει και ο κόσμος της ΑΕΚ, που παρά τον φυσιολογικό εκνευρισμό για τα... χάλια του πρώτου 45λεπτου φωνάζει και εμψυχώνει τους παίκτες της Ένωσης τώρα. Και κατά το γνωστό περίεργο τρόπο, τώρα αυξήθηκε και ο κόσμος, κοντά σις 25.000 στις εξέδρες. "ΑΕΚ ολέ, ΑΕΚ, ολέ", απ' όλο το ΟΑΚΑ.