0
21:50

Τελικό στην Άμφισσα, σπουδαία νίκη για τον Φωκικό

21:49

90'+4': Τώρα μπαίνει στο ματς ο Πολυχρονάκης , εκτός ο Πεχλιβανόπουλος

21:46

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις

21:45

Ο Πολυχρονάκης δεν μπήκε ποτέ

21:44

Πλέον δεν ισχύει η αλλαγή και πρέπει να βγει άλλος παίκτης...

21:43

Ο Φράγκος καθυστερεί να βγει εκτός αγωνιστικού χώρου και βλέπει δεύτερη κίτρινη κάρτα!

21:43

88': Αλλαγή για τον Φωκικό. Στην θέση του Φράγκου ο Πολυχρονάκης

21:38

82': Εκτέλεση κόρνερ από τον Ράντι, κεφαλιά του Ντάνιελ προς τα πίσω, παραλίγο αυτογκόλ για τα Ψαχνά

21:33

79': Κεφαλιά του Τζανή μετα από εκτέλεση κόρνερ, άουτ η μπάλα

21:33

Πιέζουν τα Ψαχνά, μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο, στο μισό γήπεδο πλέον το παιχνίδι

21:29

74': Κάρτα στον Λανζάνο για καθυστέρηση

21:28

Ο Θέος κατά την έξοδο του είδε και κίτρινη κάρτα, προφανώς γιατί καθυστέρησε να βγει εκτός

21:27

73': Αλλαγή κάνει και ο Φωκικός. Εκτός ο Θέος, μέσα ο Γεωργουσόπουλος

21:25

71': Ολοκληρώνουν τις αλλαγές τους οι φιλοξενούμενοι. Στην θέση του Τσιμόντζι ο Κοιλιάρας

21:22

Τα Ψαχνά έχουν την κατοχή της μπάλας αλλά αυτή είναι ανούσια αφού δεν απειλούν

21:19

65': Κάρτα και στον Φράγκο

21:16

62': Αλλαγή για τα Ψαχνά. Εκτός αγώνα ο Τσούτσης, μέσα ο Φρανκ Οχάνζα

21:15

61': Κίτρινη στον Μπουμάλ για σκληρό μαρκάρισμα

21:15

Συμπληρώσαμε μια ώρα αγώνα, πάντα στο 1-0 ο Φωκικός με το γκολ του Ράντι

21:13

59': Επικίνδυνη σέντρα του Ντάνιελ, ο Λανζανο καθαρίζει την φάση

21:11

57': Γέμισμα στα καρέ του Φωκικού, ο Λανζάνο βγαίνει και μπλοκάρει την μπάλα

21:07

53': Κάρτα βλέπει ο Σιμονιάν

21:07

53': Ο Ράντι εκτελεί, ο Αθανασόπουλος καθαρίζει την φάση

21:07

Ευκαιρία για τον Φωκικό

21:06

52': Σουτ του Θέου η μπάλα κοντράρει και φεύγει σε κόρνερ

21:05

Πεντάλεπτο στο δεύτερο μέρος χωρίς κάτι ιδιαίτερο

21:01

46': Ξεκίνησε η επανάληψη

20:46

Τέλος του πρώτου μέρους

20:44

45'+1: Κάρτα στον Παληγεώργο

20:43

45': Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου

20:42

Πιέζει στα τελευταία λεπτά του α' μέρους ο Ηρακλής Ψαχνών

20:42

44': Φαρμακερή σέντρα του Τσούτση η μπάλα περνά από όλους και απομακρύνεται από τα καρέ του Φωκικού

20:39

Ευκαιρία για τον Ηρακλή Ψαχνών

20:39

41': Καλό σουτ του Τσούτση, άουτ η μπάλα

20:39

Αλλαγή τκτικής για τα Ψαχνά

20:38

40': Αλλαγή για τα Ψαχνά. Στην θέση του Ντελέκου ο Ντάνιελ

20:33

Δέκα λεπτά ακόμα για το φινάλε του πρώτου μέρους, ο Φωκικός κρατά σχετικά εύκολα το 1-0

20:26

Πατά καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο ο Φωκικός

20:26

28': Σέντρα σουτ του Ράντι, μπλοκάρει ο Αθανασόπουλος

20:22

24': Εκτέλεση φάουλ του Ράντι, ο Φράγκος δεν μπορεί να εκτελέσει

20:20

Πρώτη αξιόλογη φάση στο ματς για τα Ψαχνά

20:20

22': Κεφαλιά του Μπακομήτρου η μπάλα φεύγει άουτ

20:15

Πρώτο τέταρτο στην Άμφισσα, τίποτα το ιδιαίτερο πέρα από το γκολ του Ράντι

20:07

Να σημειώσουμε πως οι άνθρωποι των Ψαχνών διαμαρτυρήθηκαν έντονα μετά το γκολ που δέχτηκαν, λέγοντας στον διαιτητή πως δεν γίνεται να ξεκινά το παιχνίδι όταν υπάρχει αυτό το σύννεφο καπνού στον αγωνιστικό χώρο, το οποίο εμποδίζει την ορατότητα των παικτών

20:07

Τώρα ξεκινά και πάλι το ματς

20:06

Υπάρχει μια διακοπή στο ματς αφού οι φίλοι των γηπεδούχων έχουν ανάψει πυρσούς με αποτέλεσμα να υπάρχει ένα σύννεφο καπνού

20:03

5': Εκτέλεση φάουλ του Ράντι η μπάλα περνά από όλους, μπερδεύει τον Αθανασόπουλο και καταλήγει στα δίχτυα για το 1-0

20:03

ΓΚΟΛ ο Φωκικός

19:59

1': Ξεκίνησε το ματς

ΦΩΚΙΚΟΣ
Λανζάνο, Πεχλιβανόπουλος, Άλα, Ράντι, Σκαρμίπας, Θέος, Φράγκος, Σιμονιάν, Τζέκος, Ασίγμπα, Καλαγκάνης.
Αθανασόπουλος, Παληγεώργος, Παλαιολόγος, Τζανής, Μπακομήτρος, Τσιμόντζι, Καλαϊτζίδης, Τσούτσης, Ντελέκος, Μπουμάλ, Κρητικός.
Διαιτητής: Κοσικίδης (Αθηνών). Βοηθοί: Χριστοδούλου (Αθηνών), Ναρής (Αθηνών). 4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)