-
3
16:57

16:56

Σπουδαίο διπλό για την Ξάνθη, που κερδίζει μόνο εκτός έδρας προς το παρόν στο πρωτάθλημα. Σε δύσκολη θέση ο Παναιτωλικός μετά το νέο αρνητικό αποτέλεσμα.

16:55

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-3.

16:53

90'+2: Σουτ του Ρόσα με εξωτερικό φάλτσο, περνά άουτ η μπάλα.

16:52

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:50

89': Κίτρινη στον Ρότσε.

16:50

O Ρόσα κάνει ωραία ασίστ στον Μάζουρεκ, που με διαγώνιο σουτ από δεξιά της μεγάλης περιοχής νικά τον Ζίβκοβιτς, 1-3.

16:49

88': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

16:46

85': Τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη, ο Κίκε αντί του τραυματία Μπρίτο.

16:44

83': Ο Μπρίτο παίρνει την μπάλα μετά το λάθος του Χαντάκια, αλλά δεν κάνει καλό πλασέ και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.

16:39

78': Ρότσε αντί Γέντρισεκ για τη δεύτερη αλλαγή της Ξάνθης.

16:32

70': Κίτρινη και στον Μοράρ για φάουλ στον Μπαξεβανίδη.

16:31

70': Κίτρινη στον Μελιόπουλο για φάουλ στον Ντίας, δεν ξεκινά καλά ο νεαρός...

16:30

69': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη, ο 17χρονος Μελιόπουλος αντικαθιστά τον Μεχία και κάνει το ντεμπούτο του στη Σούπερ Λίγκα.

16:27

66': Κίτρινη στον Μιχάι για δυνατό φάουλ στον Γέντρισεκ.

16:23

62': Ο Μοράρ νικιέται στο τετ α τετ από τον Ζίβκοβιτς.

16:21

60': Χαντάκιας αντί Μόρα, τρίτη αλλαγή και αναγκαστική για τον Παναιτωλικό.

16:20

58': Τραυματίας στο γόνατο ο Μόρας, ζητά αλλαγή.

16:17

55': Ψάχνει το γκολ ο Παναιτωλικός για να ξαναμπεί στο ματς, η Ξάνθη όμως αμύνεται υποδειγματικά.

16:11

49': Εκτελεί ο Μπεχαράνο και διαδοχικές επεμβάσεις του Ζίβκοβιτς σε κεφαλιά του Μιχάι και σουτ του Μοράρ.

16:10

49': Σουτ του Μπεχαράνο, διώχνει σε κόρνερ ο Ζίβκοβιτς.

16:08

47': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Ντίας.

16:07

46': Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό, Μπεχαράνο και Πάουλο αντί Μπράβο και Λόπες.

16:07

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.