1
-
3
21:18

Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Μπεργκ, που πέτυχε ένα γκολ και έδωσε δύο ασίστ, ο Παναθηναϊκός φεύγει νικητής με 3-1 από τη Βέροια.

21:17

90'+3': Λήξη της αναμέτρησης.

21:14

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:13

90': Ο Δώνης μπαίνει στη θέση του Μπεργκ, ο οποίος χειροκροτήθηκε και από τους φίλους της Βέροιας κατά την έξοδό του από τον αγωνιστικό χώρο.

21:04

80': Κίτρινη κάρτα στον Γεωργιάδη.

21:03

79': Ο Κομόλοφ κάνει ντεμπούτο στη Βέροια αντικαθιστώντας τον Μπαργκάν στην τελευταία αλλαγή της Βέροιας.

21:01

77': Ο Κλωναρίδης αποχωρεί από το γήπεδο και τον αντικαθιστά ο Καρέλης.

20:52

Ο Μπεργκ με πλασέ, έπειτα από ασίστ του Νάνο, στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

20:51

68': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:51

67': Ο Μπαϊράμι στον αγώνα αντί του Ατζαγκούν.

20:48

64': Σέντρα του Ατζαγκούν, ο Μπεργκ πιάνει την κεφαλιά, όμως η μπάλα φεύγει άουτ.

20:46

62': Στο ματς και ο νεοαποκτηθείς Γκονσάλβες, που αντικαθιστά τον Ζεζίνιο.

20:46

62': Πρώτη αλλαγή για τη Βέροια. Ο Καλτσάς παίρνει τη θέση του Αποστολόλοπουλου.

20:41

58': Κίτρινη κάρτα στον Κλωναρίδη.

20:37

51': Ο Ρισβάνης πιάνει την κεφαλιά αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.

20:36

50': Κίτρινη κάρτα στον Μπάρμπα.

20:35

49': Κοντινή κεφαλιά του Μπεν αποκρούει ο Καπίνο.

20:31

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

20:29

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

20:13

Ο Παναθηναϊκός ήταν ο κυρίαρχος της συνάντησης με τη Βέροια στο πρώτο ημίχρονο, γεγονός που του επιτρέπει να πάει με προβάδισμα στα αποδυτήρια για την ανάπαυλα.

20:12

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

20:07

39': Κίτρινη κάρτα στον Μπεργκ.

20:03

Ο Νάνο επιχειρεί σέντρα, ο Μπεργκ βρίσκει με λεφαλιά τον Ατζαγκούν, ο οποίος με σουτ στην κίνηση, δίνει και πάλι το προβάδισμα στον Παναθηναϊκό.

20:02

34': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

19:56

Ο Παναθηναϊκός ελέγχει το ματς, ενώ οι παίκτες της Βέροιας κάνουν πολλά λάθη και δεν μπορούν να κρατήσουν την μπάλα και να αναπτυχθούν.

19:51

22': Ο Μπεν προτίμησε να σουτάρει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων του Καπίνο, αντί να πασάρει στον αμαρκάριστο Γεωργιάδη.

19:49

20': Ο Νάνο εκτελεί φάουλ, πέφτει και μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

19:45

16': Ο Μπεργκ επιχειρεί να «κρεμάσει» τον Καντιμοίρη αλλά η μπάλα να περνά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

19:44

15': Εκτέλεση φάουλ του Νάνο, διώχνει ο Καντιμοίρης.

19:38

Ο Μπεν νικάει από τα έντεκα μέτρα τον Καπίνο, ισοφαρίζοντας για τη Βέροια.

19:38

9': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

19:37

8': Κίτρινη κάρτα στον Καπίνο για τη φάση του πέναλτι.

19:37

8': Πέναλτι για τη Βέροια! Ο Καπίνο αποκρούει σουτ του Μπεν αλλά στη συνέχεια ανατρέπει -κατά τον διαιτητή- τον Βέρτζο. Αυστηρή η απόφαση...

19:31

Ο Κουτρουμπής βγάζει κάθετη πάσα στον Μπεργκ, εκείνος σπάει την μπάλα στον Κλωναρίδη, ο οποίος από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα ανοίγοντας το σκορ για την ομάδα του Γιάννη Αναστασίου.

19:30

2': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

19:29

1': Έναρξη της αναμέτρησης με τον Παναθηναϊκό στη σέντρα.

19:17

Σε λιγότερο από δεκαπέντε λεπτά θα γίνει η σέντρα στη συνάντηση της Βέροιας με τον Παναθηναϊκό.