23:35

23:35

Σβηστή πρόκριση για την Μπιλμπάο και Ευρώπη τέλος για τον ΠΑΟ.

23:34

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-0.

23:34

90'+3: Ωραία προσπάθεια και σουτ του Γουίλιαμς, από κόντρα στον Ζέκα η Μπιλμπάο κερδίζει κόρνερ.

23:33

90'+2: Σουτ του Μολίνς εντός περιοχής, μπλοκάρει ο Ερερίν.

23:31

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:28

87': Ο Λουτσιάνο με πλασέ μέσα από την περιοχή δεν αξιοποιεί την πάσα του Άλτμαν από αριστερά, η μπάλα ψηλά άουτ.

23:27

86': Σουτ στην κίνηση από τον Κόρντομπα μετά από τακουνάκι του Γουίλιαμς, περνά άουτ η μπάλα.

23:24

83': Γυρνά στο ματς ο Βραζιλιάνος.

23:22

81': Έχει βγει από το γήπεδο ο Λουτσιάνο λόγω τραυματισμού.

23:20

79': Ακέτσε αντί Μουνιαΐν, τρίτη αλλαγή για τους γηπεδούχους.

23:18

77': Ωραία ατομική προσπάθεια του Μολίνς από δεξιά, μπαίνει στη μεγάλη περιοχή, αλλά δεν βρίσκεται κάποιος συμπαίκτης του στην πορεία της μπάλας.

23:16

75': Κίτρινη στον Λέκουε για φάουλ στον Άλτμαν.

23:14

74': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟ, Δώνης αντί Τσάβες.

23:14

74': Ρίκο αντί Μπενιάτ, δεύτερη αλλαγή για την Μπιλμπάο.

23:13

73': Κακό σουτ του Λουτσιάνο, πολλά μέτρα άουτ...

23:12

71': Μουνιαΐν και Γουίλιαμς συνεργάζονται ωραία, η ασίστ του δεύτερου για τον Αντούριθ, ο οποίος θα στείλει άουτ την μπάλα στο τετ α τετ με τον Βλαχοδήμο, σπουδαία ευκαιρία για τους Βάσκους.

23:07

66': Άλτμαν αντί Λουντ, Μολίνς αντί Καμπέσας, διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟ.

23:07

66': Μακρινό σουτ του Μπαλενθιάγκα, άστοχο.

23:05

64': Πρώτη αλλαγή για την Μπιλμπάο, Γουίλιαμς αντί Σουσαέτα.

23:04

63': Ατομική προσπάθεια του Κόρντομπα και σουτ από αριστερά, μπλοκάρει ο Βλαχοδήμος.

23:01

60': Ο Σουσαέτα μπαίνει επικίνδυνα στην περιοχή, απομακρύνει τον κίνδυνο ο Κουτρουμπής.

22:56

55': Δυνατό μακρινό σουτ του Σαν Χοσέ, αποκρούει δύσκολα ο Βλαχοδήμος.

22:52

51': Σέντρα του Λέκουε από δεξιά, άστοχη η κεφαλιά του Αντούριθ.

22:49

48': Περνά χωρίς κάτι το αξιοσημείωτο το κόρνερ των Βάσκων.

22:48

47': Ο Αντούριθ αστοχεί από πλεονεκτική θέση και κόρνερ για την Μπιλμπάο από την κόντρα στον Κουτρουμπή. Σε πρώτο χρόνο είχε πιάσει αέρα ο Μουνιαΐν.

22:46

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.