0
21:53

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

21:53

90+5': Τέλος του αγώνα!

21:52

90'+5': Απίστευτη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Κάμπος και κοντινή κεφαλιά του Πρίγιοβιτς!

21:51

90+4': Κίτρινη κάρτα στον Αϊές.

21:48

+4' καθυστερήσεων

21:47

90': Ο Κάμπος εκτελεί φάουλ πάνω από το οριζόντιο δοκάρι!

21:47

90': Τρίτη αλλαγή για την Έστερσουντ.

21:46

89': Κίτρινη κάρτα στον Έντουαρντς

21:43

86': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Λημνιό να περνά αντί του Μακ.

21:42

85': Κόρνερ για την Έστερσουντ εκτελείται από δεξιά χωρίς αποτέλεσμα.

21:41

84': Κίτρινη κάρτα στον Χόπκατ.

21:38

81': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κουλούρης περνά στη θέση του Τσίμιροτ!

21:36

79': Κόρνερ για την Έστερσουντ με τον Σέμα εκτελείται χωρίς αποτέλεσμα.

21:36

79': Αντεπίθεση των Σουηδιών, ο Χόπκατ αποφεύγει έναν αντίπαλο και μόνος του με τον Ρέι πλασάρει με φάλτσο, αποκρούει σε κόρνερ ο Αργεντινός

21:34

77': ΓΚΟΛ και 2-0 για την Έστερσουντ! Ο Γκόντος βρίσκει κενό χώρο εκτός περιοχής και σουτάρει στη δεξιά γωνία του Ρέι!

21:33

75': Κίτρινη κάρτα στον Τσίμιροτ

21:28

70'! ΓΚΟΛ για την Έστερσουντ! Ο Γκόντος παρεμβάλλεται στο σουτ του Έντουαρντς και σκοράρει, αλλά υπάρχει υποψία οφσάιντ. Το γκολ μετρά τελικά!

21:27

70': Κίτρινη κάρτα στον Πέδρο Ενρίκε

21:27

70': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Πέδρο Ενρίκε χωρίς αποτέλεσμα από αριστερά.

21:26

70': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μακ εκτελεί φάουλ και ο Κεϊτά παραχωρεί κόρνερ!

21:25

69': Κίτρινη κάρτα στον Πέτερσον.

21:24

68': Δεύτερη αλλαγή για την Έστερσουντ. Ο Μουκίμπι δίνει τη θέση του στον Βίντγκρεν.

21:24

67': Κόρνερ για την Έστερσουντ με τον Γκόντος χωρίς αποτέλεσμα.

21:21

65': Κόρνερ για την Έστερσουντ με τον Κρέσπο να το παραχωρεί σε σουτ του Χόπκατ. Χωρίς αποτέλεσμα η εκτέλεση.

21:19

62': Απίθανο κοντρόλ ανάμεσα σε δύο παίκτες των γηπεδούχων, αλλά ανοίγει το κοντρόλ και ο Κεϊτά μαζεύει τη μπάλα.

21:17

60': Στη θέση του Σόμι περνά ο Σέμα στην πρώτη αλλαγή της Έστερσουντ.

21:17

60': Ο Μπίσεβαρ αποχωρεί δυσαρεστημένος και ο Πέδρο Ενρίκε περνά στο ματς.

21:16

60': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Μπίσεσβαρ που εκτελείται δίχως αποτέλεσμα.

21:15

59': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ με τον Κεϊτά να παραχωρεί κόρνερ στο σουτ του Λέοβατς!

21:10

53': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Μπίσεσβαρ από δεξιά εκτελείται χωρίς αποτέλεσμα.

21:09

52': Ευκαιρία για την Έστερσουντ! Κόρνερ από δεξιά με τον Γκόντος και ο Αϊές σεντράρει για τον Χόπκατ που αστοχεί με κεφαλιά!

21:02

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο δίχως αλλαγές!

20:47

45+2': Λήξη α' ημιχρόνου!

20:45

+2' καθυστερήσεων

20:44

45': Κόρνερ για την Έστερσουντ από αριστερά και ο Ρέι μαζεύει τη μπάλα.

20:44

44': Σουτ του Αϊές διώχνει ο Ρέι!

20:38

39': Κόρνερ για την Έστερσουντ από αριστερά και ο Κρέσπο παραχωρεί πλάγιο άουτ.

20:38

38': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Λέοβατς, σωστή η υπόδειξη.

20:37

38': Άτσαλο διώξιμο του Μακ για καλή τύχη του ΣΛοβάκου καταλήγει στον Ρέι.

20:34

35': Επικίνδυνο γύρισμα του Πρίγιοβιτς προς τον Μακ, αλλά ο Αϊές βγάζει τον Σλοβάκο εκτός πορείας.