0
22:51

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

22:50

Μεγάλη βραδιά για την Ένωση, η οποία επιστρέφει σε ομίλους μετά από μία εξαετία. Πέρασε πολλά αυτά τα χρόνια, βρέθηκε σε χαμηλές κατηγορίες, αλλά κατάφερε να επανέλθει.

22:49

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την ΑΕΚ με 3-0 και πρόκριση στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ.

22:49

Ο κόσμος της ΑΕΚ φωνάζει στο ΟΑΚΑ το όνομα του Αραούχο!

22:47

22:46

Ο Μάνταλος παίρνει την κεφαλιά, ο Σιμόες κάνει το πλασέ, η μπάλα κοντράρει στον Ντένσβιλ και ο Πορτογάλος τη σπρώχνει στα δίχτυα για το 3-0.

22:46

90'+1: ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

22:43

88': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Μπακάκης δίνει στον Αλμέιδα, εκείνος προσποιείται και κάνει το σουτ με το αριστερό και ο Χόρβατ αποκρούει.

22:43

87': Κόρνερ για την Μπριζ, η οποία κερδίζει ένα ακόμη. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

22:40

85': Ο Γκάλο βγάζει τη σέντρα, ο Αλμέιδα παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

22:39

Η πανηγυρική ατμόσφαιρα στο ΟΑΚΑ περιλαμβάνει τώρα συνθήματα κατά του Ολυμπιακού και του Παναθηναϊκού...

22:37

Στο έδαφος ο Τσόσιτς, προσωρινή διακοπή.

22:35

80': Σε θέση οφσάιντ ο Αλμέιδα, σκοράρει με ωραία κεφαλιά. Σωστή η υπόδειξη.

22:33

78': Στη θέση του Χριστοδουλόπουλου ο Γκάλο για την ΑΕΚ.

22:32

77': Ο Αλμέιδα δίνει στον Γαλανόπουλο, αλλά εκείνος από πλεονεκτική θέση βρίσκει αέρα.

22:31

Τραγουδά όλο το γήπεδο για να εμψυχώσει τους παίκτες του Χιμένεθ "ΑΕΚ Ολέ"...

22:28

73': Κόρνερ για την Μπριζ, η οποία κερδίζει ένα ακόμη. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

22:27

72': Ο Γιόχανσον κάνει σουτ από τα όρια της περιοχής και ο Χόρβατ μπλοκάρει. Μπορούσε να δώσει στον αμαρκάριστο Χριστοδουλόπουλο.

22:22

67': Στη θέση του Κλωναρίδη ο Αλμέιδα για την ΑΕΚ.

22:19

64': Κίτρινη για τον Νακάμπα.

22:16

61': Στη θέση του Λόπες ο Γιόχανσον για την ΑΕΚ.

22:14

59': Κλείνει τις αλλαγές της η Μπριζ, αντί του Ντένις ο Λιμπόμπε.

22:12

57': Ο Λόπες πιάνει σουτ από μέσα δεξιά και αστοχεί. Ήταν πολύ καλή η αντεπίθεση για την ΑΕΚ, αλλά κάκιστη η τελική επιλογή.

22:09

Έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο η Μπριζ.

22:06

51': Κάκιστη εκτέλεση φάουλ από τον Ντένσβιλ.

22:05

50': Κίτρινη στον Μπακάκη.

22:03

48': Ο Ντιαμπί κάνει φαλτσαριστό σουτ και ο Ανέστης με δυσκολία παραχωρεί κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

22:01

46': Στη θέση του Βόσεν ο Ραφαέλοφ και σε αυτή του Παλάσιος ο Κουλς για την Μπριζ.

22:01

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.