Υπερπολύτιμη πρόκριση, μπαίνουν στα ταμεία του Ολυμπιακού περίπου 30.000.000 ευρώ.

23:38

Πανηγύρισε την πρόκριση πετώντας το σακάκι του ο Χάσι. Μια αγκαλιά οι παίκτες των Πειραιωτών.

23:37

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ολυμπιακό με 1-0 και πρόκριση στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ.

23:36

90'+4: Ο Κβρζιτς σουτάρει από μέσα δεξιά και αστοχεί.

23:34

23:33

90': Ευκαιρία για τη Ριέκα! Ο Μίσιτς εκτελεί φάουλ, ο Έμπερ πιάνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει λίγο έξω.

23:32

89': Κίτρινη στον Καρσελά.

23:29

86': Κίτρινη για τον Σεμπά.

23:28

86': Σουτ του Έμπερ εκτός περιοχής, άουτ η μπάλα.

23:26

83': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Μπεν μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το πλασέ, αλλά ο Πρσκάλο αποκρούει.

23:22

80': Στη θέση του Ρομαό ο Φορτούνης για τον Ολυμπιακό.

23:22

79': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τη Ριέκα! Ο Ματέι φεύγει στην πλάτη της άμυνας, έχει εύκολη πάσα στον ολομόναχο Γκαβράνοβιτς αλλά κάνει κακό πλασέ και αστοχεί.

23:20

77': Μπράνταριτς αντί Ματέι για τη Ριέκα.

23:16

Έχει πέσει ο ρυθμός.

23:13

71': Μπαίνει στην περιοχή από αριστερά ο Σεμπά, κόβεται το γύρισμά του.

23:10

68': Κίτρινη στον Μίσιτς για το μαρκάρισμα.

23:10

Στο έδαφος ο Καρσελά, προσωρινή διακοπή.

23:08

66': Σεμπά αντί Μαρίν για τον Ολυμπιακό.

23:08

65': Φιγκέιρας και Μαρίν αλλάζουν την μπάλα, ο πρώτος κάνει σουτ από μέσα αριστερά και αστοχεί.

23:04

61': Στη θέση του Κούτρη ο Φιγκέιρας για τον Ολυμπιακό. Είχε πολλά προβλήματα ο πρώτος στο δεύτερο μέρος και γι' αυτό βγήκε.

23:03

61': Στη θέση του Γκοργκόν ο Κβρζιτς για τη Ριέκα.

23:02

59': Κίτρινη στον Καπίνο για καθυστέρηση.

23:01

58': Ο Γκοργκόν σουτάρει από μέσα δεξιά και η μπάλα φεύγει ψηλά.

22:57

54': Μεγάλη ευκαιρία για τη Ριέκα! Ο Γκοργκόν μπαίνει στην περιοχή, γυρίζει για τον Γκαβράνοβιτς, εκείνος σουτάρει από το ύψος του πέναλτι και ο Καπίνο αποκρούει εντυπωσιακά.

22:56

53': Ευκαιρία για τη Ριέκα! Ο Κούτρης κάνει λάθος, ο Γκοργκόν τροφοδοτεί τον Μίσιτς και ο τελευταίος από το ημικύκλιο αστοχεί

22:53

51': Στη θέση του Σλούγκα ο Πρσκάλο για τη Ριέκα.

22:53

Προσωρινή διακοπή, έχει πρόβλημα ο Σλούγκα.

22:51

49': Ο Μαρίν δίνει στον Μπεν, εκείνος σουτάρει αμέσως και αστοχεί.