0
23:38

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:37

Αναμφίβολα θετικό το αποτέλεσμα για την ΑΕΚ. Δεν βρήκε το γκολ που έψαχνε, πάντως, αλλά αυτό μπορεί να γίνει και στο ΟΑΚΑ. Εκεί δεν θα είναι παρών ο Λιβάγια, που σήμερα αποβλήθηκε.

23:37

Αποδοκιμασίες από τους οπαδούς της Μπριζ προς την ομάδα τους.

23:37

Λήξη αναμέτρησης, 0-0 το αποτέλεσμα.

23:35

90'+3: Μακρινό σουτ του Νακάμπα, άουτ η μπάλα.

23:33

90'+1: Ο Χριστοδουλόπουλος εκτελεί φάουλ, ο Τσόσιτς κάνει τακουνάκι και η μπάλα βρίσκει στον Τσιγκρίνσκι και φεύγει εκτός.

23:33

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

23:32

90': Κίτρινη στον Ντένσβιλ.

23:28

86': Αϊντάρεβιτς αντί Σιμόες για την ΑΕΚ.

23:25

83': Απευθείας φάουλ από τον Ντένσβιλ, ψηλά η μπάλα.

23:22

80': Ντιαμπί αντί Μποναβεντούρε για τη Μπριζ.

23:18

76': Μακρινό σουτ του Χριστοδουλόπουλου, άουτ η μπάλα.

23:16

74': Κίτρινη στον Φόρμερ.

23:15

73': Γιόχανσον αντί Μάνταλου για την ΑΕΚ.

23:14

72': Ραφαέλοφ αντί Παλάσιος για τη Μπριζ.

23:11

69': Ευκαιρία για τη Μπριζ! Δυνατό σουτ εκτός περιοχής από τον Βάνακεν, πέφτει εντυπωσιακά και αποκρούει ο Ανέστης.

23:10

68': Κίτρινη στον Τσόσιτς.

23:08

66': Κίτρινη στον Ουέσλεϊ.

23:05

63': Αδειάζει τον προσωπικό του αντίπαλο ο Χριστοδουλόπουλος, κάνει το σουτ και ο Χόρβατ μπλοκάρει.

23:01

58': Κόκκινη για τον Λιβάγια, με δέκα η ΑΕΚ. Έχοντας κίτρινη κάρτα, πάει άτσαλα στη φάση και πατά τον αντίπαλό του άθελά του. Θα μπορούσε και να τη γλιτώσει.

23:01

58': Στη θέση του Κλωναρίδη ο Χριστοδουλόπουλος για την ΑΕΚ.

22:59

57': Ουέσλι αντί Βόσεν για την Μπριζ.

22:56

54': Κίτρινη στον Λόπες για "θέατρο". Φάνηκε, πάντως, να του γίνεται φάουλ.

22:55

53': Ευκαιρία για την Μπριζ! Ο Βάνακεν βγάζει τη σέντρα και ο Μέχελε αστοχεί με κεφαλιά.

22:54

52': Κόρνερ για την Μπριζ, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:53

51': Από εκτέλεση κόρνερ ο Ντένσβιλ παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.