-
1
22:53

22:51

Ήταν ανώτερος στο δεύτερο ημίχρονο, ήταν επιθετικός ο ΠΑΟΚ και απέκτησε σαφές προβάδισμα πρόκρισης για τους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ.

22:50

90'+3: Λήξη της αναμέτρησης, 3-1.

22:48

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:46

Ευστοχεί ο Πρίγιοβιτς από την άσπρη βούλα και 3-1.

22:45

88': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

22:44

86': Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ, ο Κεϊτά... γρονθοκοπεί άθελά του τον Ενρίκε και προφανώς υπάρχει παράβαση.

22:39

81': Τρίτη αλλαγή και για τους Σουηδούς, Μπιόργκστρομ αντί Γκόντος.

22:39

81': Αθανασιάδης αντί Μακ, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

22:38

80': Μακρινό σουτ του Ενρίκε, άουτ η μπάλα.

22:35

Ο Πρίγιοβιτς με κεφαλιά μετά τη σέντρα του Κάμπος από δεξιά προλαβαίνει τον Πέτερσον και βρίσκει δίχτυα, 2-1.

22:34

77': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

22:32

74' Σουτ του αφύλακτου Νούρι, και πάλι ο Βαρέλα είναι εκεί που πρέπει και απομακρύνει τον κίνδυνο.

22:32

74': Ενρίκε αντί Μπίσεσβαρ στη δεύτερη αλλαγή του ΠΑΟΚ.

22:30

72': Μεγάλη επέμβαση του Κεϊτά σε εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Πέλκα, στο δοκάρι εν συνεχεία η μπάλα και σπουδαία ευκαιρία χάνει ο ΠΑΟΚ για το 2-1.

22:29

71': Δύο αλλαγές για την Έστερσουντ, Γκέρο αντί Σεμά και Μπέργκβιστ αντί Μουκίμπι.

22:24

66': Νέα ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, σέντρα του Κάμπος από δεξιά, η κεφαλιά του Πρίγιοβιτς θα περάσει δίπλα από το δεξί δοκάρι.

22:23

65': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ κερδίζει ο Μακ, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:22

64': Σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Μπίσεσβαρ σουτάρει λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, ασταθής επέμβαση του Κεϊτά, αλλά στην επαναφορά το σουτ του Μακ είναι πολύ άστοχο και η μπάλα ψηλά άουτ.

22:21

63': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Πέλκας αντί Σάκχοφ.

22:19

61': Μακρινό σουτ του Γκόντος, εύκολα μπλοκάρει ο Ρέι.

22:16

58': Σουτ του Πρίγιοβιτς από πλάγια θέση και μετά από κάθετη πάσα του Μακ, είναι άστοχο.

22:13

56': Παράλληλη σέντρα του Μακ από αριστερά, ο Κεϊτά μπλοκάρει προ του Κάμπος.

22:07

50': Κακό σουτ του Τσίμιροτ, περνά άουτ η μπάλα.