1
23:57

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:57

Αποχαιρετούν την Ευρώπη για φέτος οι "κυανέρυθροι", οι οποίοι πλήρωσαν και σε αυτό το ματς ένα λάθος τους.

23:56

Λήξη αναμέτρησης, ήττα για τον Πανιώνιο ξανά με 1-0 και αποκλεισμός.

23:55

90'+3: Κόρνερ για τη Μακάμπι, η οποία κερδίζει ένα ακόμη. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

23:52

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:51

90': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Ο Μασούντ εκτελεί, η μπάλα αρχικά δεν απομακρύνεται, αλλά η φάση σταματά τελικά για φάουλ στον Ραΐκοβιτς.

23:49

88': Στη θέση του Γκολάσα ο Ρίκαν για τη Μακάμπι.

23:48

86': Στη θέση του Σαββίδη ο Γλυνός για τον Πανιώνιο.

23:47

86': Κίτρινη στον Γεσίλ.

23:45

83': Στη θέση του Κιάρτανσον ο Ντορ Πέρετζ για τη Μακάμπι.

23:44

83': Ευκαιρία για τη Μακάμπι! Πολύ καλό σουτ του Ατζίλι, άουτ η μπάλα.

23:41

Εκτελείται κόρνερ στο πρώτο δοκάρι, ο Κόρμπος βρίσκει την μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα του Πανιωνίου για το 0-1.

23:40

78': ΓΚΟΛ για τη ΜΑΚΑΜΠΙ!

23:39

78': Ο Μίχα σουτάρει, ο Κότνικ μπερδεύεται και παραχωρεί κόρνερ.

23:38

76': Στη θέση του Μπατότσιο ο Μίχα για τον Πανιώνιο.

23:37

75': Μακρινό σουτ του Μπατότσιο, μπλοκάρει ο Κότνικ.

23:35

73': Ντουρμισάι αντί Λάμπρου για τον Πανιώνιο.

23:33

72': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Σαββίδης κάνει ωραία ενέργεια, πιάνει και πολύ δυνατό σουτ και η μπάλα φεύγει έξω.

23:31

Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά.

23:27

Στο έδαφος ο Μπεν Χαΐμ, προσωρινή διακοπή.

23:24

63': Ευκαιρία για τη Μακάμπι! Απευθείας φάουλ από τον Ατζίλι, αποκρούει ο Κότνικ.

23:20

58': Απευθείας φάουλ από τον Κιάρτανσον, ψηλά η μάλα.

23:19

58': Κίτρινη στον Κόρμπο.

23:18

56': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Απομακρύνεται η μπάλα από την εκτέλεση του Χατζισαφί.

23:16

54': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Μασούρας σπάει για τον Χατζισαφί, εκείνος πιάνει δυνατό σουτ στην κίνηση και ο Ραΐκοβιτς αποκρούει.

23:14

52': Ευκαιρία για την Μακάμπι! Ο Κιάρτανσον σουτάρει από μέσα δεξιά και η μπάλα φεύγει ψηλά.

23:12

50': Κίτρινη στον Σόνφιλντ.

23:09

48': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:07

23:06

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

22:51

22:47

45'+1: Κίτρινη στον Γκολάσα.

22:46

22:44

43': Κίτρινη στον Μπεν Χαΐμ.

22:44

43': Διαμαρτύρεται για πέναλτι ο Γεσίλ, δεν συγκινείται ο Νεβαλάινεν.

22:42

41': Μακρινό σουτ του Ατζίλι, ψηλά η μπάλα.

22:40

39': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Βλάχος γυρνάει ωραία, πιάνει δυνατό σουτ και ο Ραΐκοβιτς αποκρούει.

22:38

37': Κίτρινη στον Μπατότσιο.

22:37

36': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Γεσίλ ξεμαρκάρεται, κάνει διαγώνιο σουτ και αστοχεί.

22:37

36': Ο Γεσίλ προσπαθεί να εκμεταλλευτεί την αδράνεια της άμυνας της Μακάμπι, αλλά ο Ραΐκοβιτς προλαβαίνει.

22:33

32': Ευκαιρία για τη Μακάμπι! Ο Ατζίλι εκτελεί απευθείας φάουλ και ο Κότνικ αποκρούει.

22:32

31': Κίτρινη στον Μασούντ για διαμαρτυρία.

22:28

27': Ευκαιρία για τη Μακάμπι! Από εκτέλεση φάουλ ο Κιάρτανσον πετιέται μόνος του, κάνει το πλασέ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

22:22

Διακοπή για να δροσιστούν οι παίκτες των δύο ομάδων.

22:18

Πατάει καλύτερα ο Πανιώνιος.

22:14

14': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Εκτελείται πλασαριστά, ο Μασούντ μπαίνει στην περιοχή και ο Κιάρτανσον απομακρύνει.

22:13

13': Σταυρόπουλος αντί Οικονόμου για τον Πανιώνιο.

22:12

Πέφτει ξανά στο έδαφος ο Οικονόμου. Φαίνεται ότι δύσκολα θα συνεχίσει.

22:11

11': Μακρινό σουτ του Ατζίλι, εύκολα μπλοκάρει ο Κότνικ.

22:10

Στο έδαφος ο Οικονόμου, προσωρινή διακοπή.

22:08

8': Ο Σαββίδης προσπαθεί να βρει τον Λάμπρου, αλλά προλαβαίνει να μπλοκάρει ο Ραΐκοβιτς.

22:05

4': Πάει να γίνει το λάθος, αλλά ο Κότνικ βγαίνει γρήγορα.

22:01

21:58

Μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

21:54

Καμία αλλαγή στην ενδεκάδα της η Μακάμπι, τις αναμενόμενες ο Πανιώνιος, ο οποίος έχει αυτή τη φορά στη διάθεσή του τους Μασούντ και Χατζισαφί.

21:51

Πολύς ο κόσμος στις εξέδρες. Περισσότερα από 5.000 άτομα πρέπει να έχει το γήπεδο.

21:47

Τώρα ακούγονται οι συνθέσεις των δύο ομάδων.

21:44

Τώρα ολοκληρώθηκε η προπόνηση των δύο ομάδων.

21:40

Καλησπέρα σας από τη Νέα Σμύρνη, είμαι ο Αντώνης Τσιράκης και θα σας μεταφέρω την εξέλιξη στην αναμέτρηση του Πανιωνίου με τη Μακάμπι Τελ Αβίβ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κότνικ, Βλάχος, Μπανανά, Οικονόμου, Χατζισαφί, Κόρμπος, Σαββίδης, Μασούντ, Λάμπρου, Μασούρας, Γεσίλ
Αναπ: Μπαντής, Σταυρόπουλος, Γλυνός, Παπαγεωργίου, Σαραμαντάς, Ταπόκο, Ντουρμισάι
Ραΐκοβιτς, Σπούνγκιν, Τιμπί, Μπεν Χαΐμ, Νταβιντζάντα, Γκολάσα, Μπατότσιο, Γέινι, Σόνφιλντ, Ατζίλι, Κιάρτανσον
Αναπ: Ντάνιελ, Ιτζάκι, Ελ. Πέρετζ, Μίχα, Ρίκαν, Κόχεν, Ντ. Πέρετζ
Βίλε Νεβαλάινεν (Φινλανδία), Μίκο Αλάκαρε, Μίκα Λάμπου (Φινλανδία), Ντάνιελ Άνταμο (Φινλανδία)