2
21:52

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους και καλή επιτυχία στις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες.

21:51

Ο Παναθηναϊκός επικρατεί με 2-1 και στο δεύτερο ματς επί της Καμπάλα έχοντας τη νίκη με 1-0 στο πρώτο ματς για να προκριθεί στα πλέι οφ του Γιουρόπα Λιγκ.

21:51

90+4' Τέλος του αγώνα!

21:50

90+3': Κόρνερ για την Καμπάλα διώχνουν οι παίκτες των φιλοξενούμενων.

21:50

90+3': Σουτ του Όζομπιτς καταλήγει σε κόρνερ.

21:48

+3' καθυστερήσεων

21:45

88': Σε θέση οφσάιντ ο Κουρμπάνοφ

21:39

82': Απίστευτη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Καμπέσας, αλλά ο γκολκίπερ της Καμπάλα αποκρούει. Το νέο γύρισμα του Ζέκα ήταν πολύ δυνατό για τον Λουντ που αστοχεί με προβολή!

21:37

81': Τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Νούνο Ρέις να περνά στο ματς. αντί του Μολίνς

21:37

80': Τρίτη αλλαγή για την Καμπάλα. Στη θέση του Μαλόουν περνά ο Ε. Μαμάντοφ.

21:34

78': Κόρνερ για την Καμπάλα από δεξιά με τον Κουλιμπαλί ν' απομακρύνει.

21:33

76': Αλλαγή για την Καμπάλα. Ο Ασ. Μαμάντοφ περνά αντί του Χουσεΐνοφ.

21:31

74': Αλλαγή για τη Καμπάλα. Στη θέση του Νταμπό περνά ο Κονέ.

21:28

71': Ο Καμπέσας εκτελεί κόρνερ από αριστερά για να διώξουν οι γηπεδούχοι!

21:27

71': Μεγάλη ευκαιρία για τρίτο γκολ από τον Παναθηναϊκό με τον Λουντ να πλασάρει δίπλα από το δεξί δοκάρι των Αζέρων!

21:24

Ο Καμπέσας φέρνει... βόλτα όλη την άμυνα της Καμπάλα και έπειτα από διαδοχικές προσποιήσεις σουτάρει διαγώνια στα δίχτυα της Καμπάλα. Όλα ξεκινούν από γύρισμα του Λουντ από δεξιά και πάσα του Λουτσιάνο!

21:24

67': ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό!

21:21

63': Ο Κουλιμπαλί σεντράρει από δεξιά για τον Μολίνς που παίρνει την κεφαλιά και ο Λουντ εξαπολύει βολέ στα δίχτυα της Καμπάλα για το 1-1!

21:20

63'! ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό!

21:18

62': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Χατζηγιοβάνη περνά ο Καμπέσας.

21:18

61': Εξαιρετική διαγώνια κάλυψη του Λουντ προ του αμαρκάριστου Κουρμπάνοφ.

21:16

59': Κόρνερ από δεξιά για την Καμπάλα εκτελείται χωρίς αποτέλεσμα.

21:16

59': Μεγάλη ευκαιρία για την Καμπάλα! Ο Μοντρόουζ ελίσσεται από δεξιά και σουτάρει με τον Βλαχοδήμο να παραχωρεί κόρνερ!

21:13

56': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Άλτμαν περνά ο Λουτσιάνο.

21:13

56': Καλή στιγμή για τον Παναθηναίκό, αλλά ο Κουλιμπαλί κάνει άτσαλο σουτ στο γύρισμα του Χουλτ.