23:20

23:20

Μικρό προβάδισμα πρόκρισης για τον Παναθηναϊκό, που άξιζε και ένα δεύτερο γκολ.

23:19

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-0.

23:19

90'+3: Σουτ του Λουντ, αποκρούει εύκολα ο Μπεζοτόσνι.

23:17

90'+1: Κόρνερ για την Καμπάλα, καταλογίζεται επιθετικό φάουλ στον Βέρνιντουπ μετά την εκτέλεση του Στάνκοβιτς.

23:16

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:15

89': Εκτελεί από αριστερά ο Καμπέσας, η κεφαλιά του Κουλιμπαλί περνά άουτ αφού δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας ο Λουτσιάνο.

23:15

89': Κόρνερ κερδίζει ο Χουλτ για τον ΠΑΟ.

23:13

87': Δώνης αντί Άλτμαν, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

23:09

83': Μακρινό σουτ του Χουλτ, η μπάλα βρίσκει στο κεφάλι του Μονρόζ και κόρνερ από το οποίο δεν θα προκύψει κάτι για τους «πράσινους».

23:08

82': Σουτ του Λουτσιάνο, η μπάλα βρίσκει στον Βέρνιντουπ, άουτ βλέπει ο Ισπανός ρέφερι Μουνουέρα.

23:02

76': Κονέ αντί Μαλόνε, πρώτη αλλαγή για την Καμπάλα.

23:01

74': Ωραίο πλασαριστό σουτ του Λουντ στο ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα στο δεξί δοκάρι. Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟ.

22:59

73': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Άλτμαν από αριστερά, μπλοκάρει ο Μπεζοτόσνι.

22:56

70': Λουτσιάνο αντί Μολίνς, Καμπέσας αντί Χατζηγιοβάνη, δύο μαζεμένες αλλαγές για τον Παναθηναϊκό.

22:51

65': Νέο κόρνερ για τους Αζέρους, εκτελεί ο Γκουρμπάνοφ, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:51

65': Κόρνερ παραχωρεί ο Μολέδο για την Καμπάλα.

22:49

63': Σωστή υπόδειξη οφσάιντ στον Νταμπό.

22:47

61': Δυνατό σουτ του Χατζηγιοβάνη, ο Μπεζοτόσνι αποκρούει με διπλή προσπάθεια.

22:45

59': Εξαιρετική ατομική προσπάθεια και πλασέ του Λουντ από αριστερά, διώχνει σε κόρνερ ο Μπεζοτόσνι.

22:44

58': Κακό σουτ του Μαλόνε μετά από σέντρα του Μπαλτόις από αριστερά.

22:41

55': Σουτ του Άλτμαν, από κόντρα σε αζέρικα σώματα κόρνερ για τον ΠΑΟ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

22:38

53': Σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΟ, ο Χατζηγιοβάνης βρίσκει από δεξιά αμαρκάριστο τον Μολίνς στη μεγάλη περιοχή, το πλασέ του οποίου διώχνει σωτήρια ο Μπεζοτόσνι.

22:32

47': Εκτελεί ο Άλτμαν από δεξιά, σουτ στην κίνηση του Κουλιμπαλί, είναι άστοχο.

22:32

47': Κερδίζει κόρνερ ο Κουλιμπαλί για τον ΠΑΟ.

22:31

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.