1
-
1
21:21

Ο ΠΑΟΚ φέρνει ισοπαλία με σκορ 1-1 στο Κίεβο απέναντι στην Ολιμπίκ. Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

21:21

90+5': Τέλος του αγώνα!

21:20

90+4': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, εκτελείται χωρίς αποτέλεσμα.

21:19

90+3': Απίστευτη φάση με τον Μαχαράτζε να αποκρούει εντυπωσιακά σε λανθασμένο γύρισμα του Κραβτσένκο.

21:19

90+3': Μακρινό σουτ του Μποκγντάνοβ, άουτ.

21:17

+3' καθυστερήσεων

21:16

90': Σουτ του Μιχάλοβ, άουτ.

21:15

89': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μπίσεσβαρ ανοίγει έξοχα στον Πρίγιοβιτς που δοκιμάζει πάσα προς τον Ενρίκε αντί για σουτ και ο Μαχαράτζε μαζεύει τη μπάλα.

21:14

88': Σε θέση οφσάιντ ο Μπογκντάνοβ.

21:13

87': Κόρνερ από τα δεξιά για την Ολιμπίκ με τον Μπογκτάνοβ εκτελείται χωρίς αποτέλεσμα.

21:11

85': Σέντρα του Σαμπάνοβ και ο Μιχάλοβ παίρνει την κεφαλιά, άουτ.

21:09

83': Μακρινό σουτ του Σαμπάνοβ, άουτ.

21:08

82': Δυνατό σουτ του Κάνιας, άουτ.

21:07

81': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας αντικαθιστά τον Μακ.

21:03

78': Τεελυταία αλλαγή για την Ολιμπίκ. Στη θέση του Μπιλένκι περνά ο Σοντέι.

21:02

75': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μάτος σεντράρει και Πρίγιοβιτς παίρνει την κεφαλιά, άουτ.

20:59

73': Κίτρινη κάρτα στον Λέοβατς για φάουλ στον Μπογκντάνοβ

20:57

71': Φάση διαρκείας στην περιοχή της Ολιμπίκε στη σέντρα του Λέοβατς διώχνει ο Μαχαράντζε. Σωστό το όβερλαπ με τον Κροάτη αριστερό μπακ.

20:56

67': Κίτρινη κάρτα στον Κράβτσενκο.

20:55

66': Δεύτερη αλλαγή για την Ολιμπίκ. Ο Μιχάλοβ περνά στη θέση του Χομουτόβ

20:50

64': Πρώτη αλλαγή για την Ολιμπίκ. Ο Μιχούνοβ αντικαθιστά τον Μοχά.

20:46

59': Ο Πέδρο Ενρίκε προσποιείται και "αδειάζει" δύο αμυντικούς της Ολιμπίκ και εκτελεί στην αριστερή γωνία για το 1-1!

20:46

59': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:43

57': Νέα ευκαιρία για την Ολιμπίκ με τον Τσιμπαλιούκ πάνω στον Ρέι.

20:42

56': Ευκαιρία για την Ολιμπίκ! Ο Σεστακόβ σεντράρει και ο Μόχα αστοχεί με κεφαλιά.

20:40

55': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στη θέση του Κάμπος περνά ο Ενρίκε και ο Μπίσεσβαρ αντικαθιστά το Σάκχοφ.

20:39

53': Κίτρινη κάρτα στον Σάκχοφ.

20:38

52': Ο Μπογκντάνοβ εκτελεί κόρνερ από δεξιά διώχνει ο Ρέι.

20:38

52': Δυνατό σουτ του Μποκγντάνοβ σε κόρνερ ο Ρέι