Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:37

Μέχρι εδώ ήταν το ταξίδι για τη Μονακό του Λεονάρντο Ζαρντίμ, η οποία πραγματοποίησε μία εντυπωσιακή πορεία.

23:36

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τη Γιουβέντους με 2-1. Στον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ οι Ιταλοί, οι οποίοι το πανηγυρίζουν τώρα.

23:36

90'+4: Κόρνερ για τη Μονακό. Άσχημα εκτελεσμένο, περνά η φάση.

23:34

90'+2: Κίτρινη στον Μάντζουκιτς.

23:32

89': Ο Πιάνιτς εκτελεί φάουλ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει εκτός. Ανεκμετάλλευτο περνά το κόρνερ.

23:31

Πανηγυρικό το κλίμα στις εξέδρες.

23:27

85': Μπενατιά αντί Μπαρτζάλι για τη Γιουβέντους.

23:24

81': Μακρινό σουτ του Μουτίνιο, άουτ η μπάλα.

23:20

78': Ζερμέν αντί Μπακαγιόκο για τη Μονακό.

23:18

76': Σουτ εκτός περιοχής από τον Εμπαπέ, άουτ η μπάλα.

23:15

73': Κίτρινη στον Μπονούτσι.

23:12

70': Στη θέση του Σίλβα ο Λεμάρ για τη Μονακό.

23:11

Ο Μουτίνιο μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, κάνει παράλληλο γύρισμα και ο Εμπαπέ από κοντά τη στέλνει στα δίχτυα για το 2-1.

23:11

69': ΓΚΟΛ για τη ΜΟΝΑΚΟ!

23:10

67': Ευκαιρία για τη Μονακό! Ο Εμπαπέ σουτάρει από μέσα αριστερά και ο Μπουφόν αποκρούει με το πόδι.

23:05

63': Ο Ιγκουαΐν παίρνει κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

23:03

Έχει πέσει ο ρυθμός.

22:59

57': Ο Ιγκουαΐν κάνει φαλτσαριστό σουτ εκτός περιοχής και η μπάλα φεύγει εκτός.

22:57

54': Φαμπίνιο αντί Μεντί για τη Μονακό.

22:56

54': Κουαντράδο αντί Ντιμπάλα για τη Γιουβέντους.

22:54

52': Κίτρινη στον Μεντί.

22:52

50': Σουτ του Μουτίνιο εκτός περιοχής, άουτ η μπάλα.

22:48

22:47

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

22:33

22:32

22:31

Ο Πιάνιτς εκτελεί κόρνερ, ο Σούμπασιτς διώχνει με μπουνιές και ο Άλβες με σουτ στην κίνηση εκτελεί για το 2-0.

22:30

45': ΓΚΟΛ για τη ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ!

22:30

44': Ευκαιρία για τη Γιουβέντους! Χάνει την μπάλα ο Μεντί, ο Άλβες δίνει στον Ντιμπάλα και εκείνος από μέσα αριστερά δεν νικά τον Σούμπασιτς.

22:29

43': Ευκαιρία για τη Μονακό! Ο Εμπαπέ κάνει σουτ από μέσα δεξιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

22:28

42': Ευκαιρία για τη Μονακό! Επικίνδυνη σέντρα του Μεντί, προ του Φαλκάο απομακρύνει ο Κιελίνι την τελευταία στιγμή.

22:26

40': Κίτρινη στον Φαλκάο.

22:23

37': Βαθιά μπαλιά του Μάντζουκιτς, ο Ιγκουαΐν σουτάρει εκτός περιοχής και ο Σούμπασιτς μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

22:22

36': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Ιγκουαΐν, σωστή η απόφαση.

22:20

Ο Ντιμπάλα δίνει στον Άλβες, εκείνος βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι και ο Μάντζουκιτς ανοίγει το σκορ με δεύτερη προσπάθεια. Ο Σούμπασιτς απέκρουσε την καρφωτή κεφαλιά του, αλλά όχι το σουτ που έκανε στη συνέχεια.

22:19

33': ΓΚΟΛ για τη ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ!

22:19

33': Νέο κόρνερ για τη Μονακό χωρίς να βγει φάση.

22:18

32': Κόρνερ για τη Μονακό, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:14

28': Ο Ντιμπάλα δίνει στον Πιάνιτς και την ώρα που ο τελευταίος εκτελεί εντός περιοχής, τον κόβει ο Ράτζι.

22:13

27': Βγαίνει η σέντρα από δεξιά, ο Μάντζουκιτς παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

22:11

25': Μεγάλη ευκαιρία για τη Γιουβέντους! Ο Ιγκουαΐν κάνει κοφτή πάσα στον Μάντζουκιτς, εκείνος τελειώνει με το μυτάκι και ο Σούμπασιτς αποκρούει.

22:08

22': Μεγάλη ευκαιρία για τη Γιουβέντους! Ο Ιγκουαΐν μπαίνει στην περιοχή από μέσα δεξιά, κάνει σκαφτό πλασέ και πριν περάσει η μπάλα τη γραμμή διώχνουν οι αμυντικοί του Σούμπασιτς.