0
19:24

Τελικό στην Κατερίνη, 1-0 ο Αιγινιακός

19:24

90'+3: Μεγάλη ευκαιρία για τον Αιγινιακό με τον Γεωργίου, ο Παπαδόπουλος του λέει όχι

19:21

Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου

19:20

90': Τρίτη αλλαγή και για τον Αιγινιακό. Στο ματς περνά ο Δήμου, έξω ο Δεμηρτζόγλου

19:19

Κρατά το 1-0

19:19

89': Ο Κολοβός εκτελεί, ο Τόλιος πέφτει στην αριστερή γωνιά του και μπλοκάρει την μπάλα!

19:19

Το' πιασε ο Τόλιος!

19:18

Κάρτα στον αμυντικό του Αιγινιακού

19:17

88': Για ανατροπή του Καμπάνταη από τον Κυβρακίδη

19:17

Πέναλτι κερδίζει ο Πανιώνιος

19:14

84': Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Στη θέση του Γκέσιου ο Γεωργίου

19:10

- Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο, ο Πανιώνιος έχει αυξήσει την πίεση του

19:07

77': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Πανιώνιος. Στη θέση του Παντίδου ο Παναγιωτούδης

19:07

Διάστρεμμα η πρώτη διάγνωση για τον Αραβίδη

19:05

75': Αναγκαστική αλλαγή λοιπόν για τον Πανιώνιο. Εκτός αγώνα ο Αραβίδης, μέσα ο Καμπάνταης

19:04

Ο Χρήστος Αραβίδης δέχτηκε ένα χτύπημα στο πόδι και δεν μπορεί να συνεχίσει

19:01

71': Μακρινό σουτ του Γιαζιτζόγου άουτ η μπάλα

18:59

69': Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Στη θέση του Μιτρόφ ο Κουτσοσπύρος

18:57

66': Κάρτα στον Λάζνικ

18:57

ΓΚΟΛ, 1-0!Ο Γιαζιτζόγλου στην εκτέλεση και ο Αιγινιακός ανοίγει το σκορ

18:56

65': Πέναλτι του Παπαδόπουλου στον Γκέσιο και κίτρινη κάρτα στον τερματοφύλακα του Πανιωνίου

18:53

63' Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο με τον Μπούζα να περνάει στη θέση του Ντούνη

18:52

62': Κάρτα στον Πέντα

18:52

62': Ο Γιαζιτζόγλου πλαγιοκοπεί από αριστερά, αλλά το γύρισμα του δεν είναι καλό

18:48

58': Ο Πέντα το εκτέλεσε, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Αραβίδης

18:46

56': Επικίνδυνη σέντρα του Κούρου, ο Λιόλιος απομακρύνει πριν μπει στην φάση ο Αραβίδης

18:44

Ο Πανιώνιος κρατά την μπάλα στην κατοχή του και πιέζει σωστά τον Αιγινιακό, κάτι που δεν έκανε στο πρώτο μέρος

18:43

Έχει ανοίξει το παιχνίδι με το... καλημέρα στην επανάληψη

18:41

52': Ο Λάζνικ το εκτέλεσε, ο Αραβίδης δεν μπορεί να πιάσει την κεφαλιά, περνά ο κίνδυνος για την άμυνα του Αιγινιακού

18:40

51': Σέντρα του Ντούνη από δεξιά, ο Κολοβός δεν πλασάρει σωστά από το ύψος της μεγάλης περιοχής. Κόρνερ έχει κερδίσει ο Πανιώνιος στην συνέχεια της φάσης

18:39

50': Κάθεση πάσα του Μιτρόφ, η μπάλα περνά από τον Γκέσιο και καταλήγει στην αγκαλιά του Παπαδόπουλου

18:35

46': Ξεκίνησε το β' μέρος

18:19

44': Ωραία σέντρα του Κούρου από αριστερά, η μπάλα περνά από τον Αραβίδη, ενώ ούτε και ο Λάζνικ δεν μπόρεσε να κοντρολάρει και να εκτελέσει

18:17

Ακίνδυνος εδώ και ώρα ο Πανιώνιος

18:16

43': Σέντρα - σουτ του Κούρου, δεν ανησυχεί ο Τόλιος

18:14

41': Ο Δεμηρτζόγλου βγήκε από τα δεξιά, πάσαρε παράλληλα στον Γκέσιο αλλά αυτός δεν μπορεί να πλασάρει σωστά τον Παπαδόπουλο

18:11

38': Κάρτα στον Ντούνη για μαρκάρισμα στον Μιτρόφ

18:10

Τελευταίο δεκάλεπτο στο πρώτο μέρος, παραμένει σε πιο παθητικό ρόλο ο Πανιώνιος

18:08

34': Μακρινό σουτ του Μιτρόφ, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος

18:06

32': Ωραία ανάπτυξη του Αιγινιακού από δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Χατζή αλλά το τελείωμα του δεν είναι καλό και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει

18:04

51% - 49% η κατοχή υπέρ του Αιγινιακού

18:02

Πιο επιθετικός στα τελευταία λεπτά ο Αιγινιακός

18:01

28': Εκτέλεση φάουλ του Πέντα, η μπάλα φτάνει στον Γκέσιο που πλασάρει, μπαίνει στην φάση ο Χατζής αλλά δεν μπορεί να σκοράρει από πλάγια θέση

18:01

27': Κάρτα στον Κουλουχέρη για χέρι

17:59

25': Σέντρα από αριστερά, ο Παπαδόπουλος δεν διώχνει καλά, η μπάλα φτάνει στον Χατζή αλλά αυτός σουτάρει με την μια άσχημα

17:56

22': Ο Γιαζιτζόγλου το εκτελεί, άσχημα, άουτ η μπάλα

17:55

Φάουλ σε καλό σημείο για τον Αιγινιακό

17:50

Επικίνδυνοι στην κόντρα επίθεση οι γηπεδούχοι, βγαίνουν ταχύτατα μπροστά την ώρα που ο Πανιώνιος έχει μια ελαφρά υπεροχή

17:49

15': Ο Αιγινιακός βγήκε ωραία στην αντεπίθεση, ο Γκέσιος στρώνει στον Φαμπίνιο αλλά στην κίνηση ο Βραζιλιάνος πλασάρει άουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής

17:48

14': Κάρτα στον Χατζή για κράτημα στον Λάζνικ

17:44

Και αυτό περνά ανεκμετάλλευτο για τον Αιγινιακό

17:44

11': Σέντρα του Γιαζιτζόγλου, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ

17:42

Κακή εκτέλεση από τον Πέντα, καθαρίζει η άμυνα του Πανιωνίου

17:42

17:41

8': Στην αντεπίθεση ο Αιγινιακός απειλεί με τον Μιτρόφ, ο Παπαδόπουλος του λέει όχι!

17:41

7': Ωραία κίνηση του Κολοβού έξω από την μεγάλη περιοχή, έπιασε ένα δυνατό σουτ, ωστόσο η μπάλα έφυγε ελάχιστα έξω από το αριστερό δοκάρι του Τόλιου

17:40

Οι δύο ομάδες προσπαθούν να βρουν τα πατήματα τους

17:40

Αναγνωριστικό παιχνίδι στο πρώτο πεντάλεπτο χωρίς κάτι ιδιαίτερο

17:35

1': Σέντρα στο ματς

17:33

Ελάχιστοι θεατές στις εξέδρες του σταδίου της Κατερίνης

17:30

Οι δύο ομάδες μόλις τώρα κάνουν την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο μαζί με τους διαιτητές

17:29

Ο επαναληπτικός θα γίνει στις 23 Ιανουαρίου (20:00) στη Νέα Σμύρνη

17:28

Σε λίγα λεπτά η σέντρα στο Α' ΔΑΚ Κατερίνης στην αναμέτρηση του Αιγινιακού με τον Πανιώνιο

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Τόλιος, Κυβρακίδης, Γιαζιτζόγλου, Σαμαράς, Λιόλιος, Φαμπίνιο, Δεμηρτζόγλου, Χατζής, Πέντα, Γκέσιος, Μιτρόφ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Παπαδόπουλος, Πάνος, Λάζνικ, Κουλουχέρης, Ντούνης, Λαμπρόπουλος, Καλτσάς, Αραβίδης, Κούρος, Παντίδος, Κολοβός.
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας). Βοηθοί: Δημόπουλος (Μακεδονίας), Καραβασίλης (Πέλλας). 4ος: Αμπάρκιολης (Καβάλας)