1
21:52

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:51

Κάπου εδώ τελειώνει το ευρωπαϊκό ταξίδι των Πειραιωτών. Φάνηκε και στα δύο ματς ότι η Μπεσίκτας ήταν πιο ποιοτική, αλλά με άλλο τερματοφύλακα οι "ερυθρόλευκοι" θα είχαν πολύ μεγαλύτερη τύχη. Κάκιστος και σήμερα ο Λεάλι, κρέμασε τους συμπαίκτες του.

21:51

Λήξη αναμέτρησης, ήττα με 4-1 και αποκλεισμός για τον Ολυμπιακό.

21:49

21:48

90'+1: Ινλέρ αντί Ταλίσκα για την Μπεσίκτας.

21:48

90': Δοκιμάζει το πόδι του ο Φορτούνης και αστοχεί.

21:47

Στο τείχος η εκτέλεση του Φορτούνη.

21:46

89': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ολυμπιακό.

21:42

Ο Ταλίσκα δίνει την κατάλληλη στιγμή στον Τοσούν και εκείνος τσιμπάει την μπάλα πάνω από τον Λεάλι για το 4-1. Εντελώς αμαρκάριστος ο Τούρκος.

21:41

84': ΓΚΟΛ για την ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ!

21:40

83': Ο Φορτούνης εκτελεί κόρνερ, ο Ντα Κόστα πιάνει γυριστό στην κίνηση και αστοχεί.

21:39

82': Τοσούν αντί Κουαρέσμα για την Μπεσίκτας.

21:37

80': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Το εκτελεί ο Ελιουνούσι και ο Φάμπρι μπλοκάρει.

21:36

78': Εντελώς άστοχο είναι το μακρινό σουτ του Φορτούνη.

21:34

76': Στη θέση του Ρομαό ο Μάρτινς για τον Ολυμπιακό.

21:33

Ο Μπάμπελ κερδίζει τον Ρέτσο στον αέρα, κάνει στη συνέχεια δυνατό διαγώνιο σουτ και γράφει το 3-1. Πάλι θα έπρεπε να έχει αντιδράσει καλύτερα ο Λεάλι.

21:33

75': ΓΚΟΛ για την ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ!

21:29

71': Γυριστό από τον Ταλίσκα, ψηλά η μπάλα.

21:28

71': Κίτρινη στον Ρομαό.

21:25

67': Μαρίν αντί Καμπιάσο για τον Ολυμπιακό.

21:24

67': Κίτρινη στον Ντα Κόστα.

21:24

67': Ο Κουαρέσμα μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, προσπαθεί να σημαδέψει την απέναντι γωνία και αστοχεί.

21:23

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Ολυμπιακός και ψάχνει διαδρόμους.

21:19

62': Κίτρινη στον Σεμπά.

21:17

60': Στη θέση του Εζιακούπ ο Νετζίπ για την Μπεσίκτας.

21:16

58': Ο Φορτούνης εκτελεί απευθείας φάουλ και ο Φάμπρι διώχνει εντυπωσιακά. Στο έδαφος ο τερματοφύλακας της Μπεσίκτας, προσωρινή διακοπή.

21:15

57': Κίτρινη στον Εζιακούπ.

21:14

56': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Το εκτελεί ο Φορτούνης και η φάση περνά.

21:14

56': Σεμπά αντί Μανθάτη για τον Ολυμπιακό.

21:11

Στο έδαφος ο Κουαρέσμα, προσωρινή διακοπή.

21:08

51': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Το εκτελεί ο Φορτούνης, ο Ντα Κόστα παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

21:06

48': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ελιουνούσι δεν κάνει καλό κοντρόλ αλλά προλαβαίνει να γυρίσει την μπάλα, ο Ανσαριφάρντ πλασάρει από μέσα δεξιά και ο Φάμπρι αποκρούει.