1
-
0
16:55

Ο Παναιτωλικός επιβλήθηκε δίκαια 1-0 του Παναθηναϊκού, καθώς ήταν πιο ουσιαστικός.

16:55

90'+3': Λήξη της αναμέτρησης.

16:54

90'+2': Ο Μπικέι με κεφαλιά παραλίγο να σκοράρει σε βάρος της ομάδας αλλά η μπάλα απομακρύνεται σε κόρνερ.

16:51

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:47

86': Ο Καμαρά εκτός αγωνιστικού χώρου, στη θέση του ο Μπόγιοβιτς. Αυτή ήταν η τελευταία αλλαγή για τον Μάκη Χάβο.

16:43

82': Κίτρινη κάρτα στον Γκάλο.

16:42

81': Ο Δώνης στη θέση του Λαγού. Κλείνει τις αλλαγές ο Παναθηναϊκός.

16:40

79': Ντεμπούντο Νταλμά στον Παναιτωλικό. Ο Γάλλος παίρνει τη θέση του Μπακάκη.

16:38

77': Ο Παπουτσογιαννόπουλος στο γήπεδο, αντί του Θεοδωρίδη στην πρώτη αλλαγή του Παναιτωλικού.

16:34

73': Έξω ο Καρέλης, μέσα ο Ντίνας για τον Παναθηναϊκό.

16:33

Γρήγορος ρυθμός στο παιχνίδι, με τις δύο ομάδες να προσπαθούν να φανούν απειλητικές.

16:24

62': Κεφαλιά του Μπεργκ, μπλοκάρει ο Ράφαελ.

16:22

60': Ο Κλωναρίδης αποτελεί την πρώτη αλλαγή του Παναθηναϊκού, καθώς παίρνει τη θέση του Νάνο.

16:21

59': Κίτρινη κάρτα στον Ζέκα.

16:19

57': Ο Καμαρά δίνει στον Μπακάκη που αμαρκάριστος από το ύψος πέναλτι, πλασάρει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:14

52': Ο Αμπέντ επιχειρεί σουτ, άουτ.

16:13

Ο Παναθηναϊκός προσπαθεί να πιέσει τον Παναιτωλικό για να φτάσει γρήγορα στο γκολ της ισοφάρισης.

16:08

Δεν υπάρχουν αλλαγές για τις δύο ομάδες.

16:07

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

15:49

Ο Παναιτωλικός είναι καλύτερος και πιο επικίνδυνος από τον Παναθηναϊκό. Δικαίως πάει στα αποδυτήρια με το σκορ υπέρ του.

15:48

45': Λήξη του πρώτου μέρους, χωρίς καθυστερήσεις.

15:48

45': Σουτ στην κίνηση του Ζέκα, μπλοκάρει εύκολα ο Ράφαελ.

15:38

Ο Παναιτωλικός έχει οπισθοχωρήσει μετά το γκολ του Καμαρά, ο Παναθηναϊκός διατηρεί «φλύαρη» υπεροχή.

15:32

Μετά από συνεργασία με τον Μπακάκη, ο Καμαρά βγάνει απέναντι στον Καπίνο, πλασάρει σωστά και δίνει το προβάδισμα στην ομάδα του Αγρινίου.

15:32

29': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

15:28

26': Ο Καπίνο μπλοκάρει, με διπλή προσπάθεια, το επικίνδυνο σουτ του Θεοδωρίδη.

15:24

21': Εξαιρετική εκτέλεση φάουλ από τον Γκάλο, ο Καπίνο αποκρούει εντυπωσιακά στη δεξιά του γωνία.

15:22

19': Κίτρινη κάρτα στον Σίλντεφελντ.

15:20

17': Μακρινό δεξί σουτ του Μπεργκ, απομακρύνει δύσκολα με γροθιές ο τερματοφύλακας Ράφαελ.

15:12

9': Ο Θεοδωρίδης βρίσκει εντός περιοχής τον Μπακάκη, που κάνει το σουτ, όμως η μπάλα φεύγει έξω από το αριστερό δοκάρι του Καπίνο.

15:09

7': Ο Καμαρά επιχειρεί σουτ, η μπάλα περνά άουτ.

15:08

6': Σουτ του Τζούνιορ, στα χέρια του Καπίνο η μπάλα.

15:03

1': Έναρξη της αναμέτρησης με τον Παναιτωλικό στη σέντρα.

15:01

Όλα έτοιμα για την έναρξη του παιχνιδιού.

14:54

Κατάμεστο εδώ και περίπου ένα τέταρτο το γήπεδο του Αγρινίου από τους φίλους του Παναιτωλικού. Δεν υπάρχουν φίλοι των «πράσινων».

14:54

Σε περίπου πέντε λεπτά θα αρχίσει η συνάντηση του Παναιτωλικού με τον Παναθηναϊκό.

Ράφαελ, Κούσας, Μπικέι, Γκάλο, Μελισσάς, Τζούνιορ, Γοδόι, Σφακιανάκης, Μπακάκης, Θεοδωρίδης, Καμαρά.
Αναπ: Στεφανάκος, Γκόλιας, Καλί, Νταλμά, Καλογέρης, Παπουτσογιαννόπουλος, Μπόγιοβιτς.
Καπίνο, Κουτρουμπής, Τριανταφυλλόπουλος, Λαγός, Μπεργκ, Ζέκα, Καρέλης, Αμπέντ, Νάνο, Σίλντεφελντ, Πράνιτς.
Αναπ: Κοτσόλης, Χουχούμης, Μέντες, Κλωναρίδης, Μαρινάκης, Δώνης, Ντίνας.
Διαιτητής: Κάκος - Βοηθοί: Καρσιώτης, Τουμπακάρης