1
-
0
19:09

Ο Πανθρακικός ήταν καλύτερος, σε γενικές γραμμές, από τον Λεβαδειακό και πήρε τη νίκη με 1-0.

19:09

90'+3': Λήξη της συνάντησης.

19:07

90'+1': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:05

89': Ο Χασομέρης περνά στη θέση του Κάσες.

19:01

84': Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Γιάντσης πέρασε στη θέση του Νικολακάκη.

18:59

83': Ο Τριανταφύλλου στο ματς αντί του Τζάνη για τον Πανθρακικό.

18:57

81': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. O Βασιλείου στη θέση του Λυκογιάννη.

18:53

77': Φάουλ του Καπό έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Σέρεμετ.

18:51

Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Τζάνη και γύρισμα του Κάσες, ο Ιγκόρ με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Λεβαδειακού ανοίγοντας το σκορ για τον Πανθρακικό.

18:50

74': Κίτρινη κάρτα στον Ζος.

18:49

74': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

18:48

73': Ο Πρζιρόβσκι απομακρύνει σε κόρνερ μετά από εκτέλεση φάουλ του Τζάνη.

18:46

72: Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Ιωαννίδης στη θέση του Λαμπρόπουλου.

18:41

67': Κεφαλιά του Λαμπρόπουλου από τη μικρή περιοχή, μπλοκάρει ο Σέρεμετ.

18:40

66': Σουτ του Μπαϊκαρά έξω από την περιοχή, η μπάλα περνά άουτ, κοντά από το δεξί δοκάρι του Πρζιρόβσκι.

18:36

Ελέγχει το ματς ο Πανθρακικός, όμως δεν μπορεί να απειλήσει τον Λεβαδειακό. Πολλά λάθη από τις δύο ομάδες.

18:34

59': Κίτρινη κάρτα στον Λαμπρόπουλο.

18:24

49': Κίτρινη κάρτα στον Λυκογιάννη.

18:21

Οι δύο ομάδες δεν έχουν αλλαγές στις συνθέσεις τους.

18:20

46': Μακρινό σουτ του Ροτζέριο, η μπάλα περνά δίπλα από την εστία του Σέρεμετ.

18:20

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

18:02

Κακό το παιχνίδι στο μεγαλύτερο διάστημα, «ζωντάνεψε» στο τελευταίο δεκάλεπτο αλλά οι δύο ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια χωρίς γκολ.

18:02

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

18:01

44': Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.

18:01

43': Σουτ του Κάσες από την περιοχή, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

17:58

41': Ο Ροτζέριο μπήκε στην περιοχή και έδωσε πάσα στον Ορτέγκα που αστόχησε από πλάγια θέση και ενώ η εστία ήταν ανυπεράσπιστη.

17:53

36': Ο Ιγκόρ επιχειρεί σουτ από τα αριστερά, η μπάλα καταλήγει άουτ.

17:46

29': Κίτρινη κάρτα στον Μανόλο.

17:45

28': Επικίνδυνο γύρισμα του Κάσες από τη δεξιά πλευρά, ο Γεωργίου απομακρύνει σε κόρνερ.

17:41

24': Κίτρινη κάρτα στον Γεωργίου.

17:35

Κακό ως τώρα το παιχνίδι στην Κομοτηνή χωρίς ενδιαφέρουσες φάσεις μπροστά από τις δύο εστίες.

17:30

14' Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Χρήστου αποχωρεί και τη θέση του παίρνει ο Μακρυδημήτρης.

17:21

5': Ο Τζάνης εκτελεί απευθείας κόρνερ και η μπάλα σταματάει στην επάνω πλευρά του οριζόντιου δοκαριού.

17:16

1': Έναρξη της αναμέτρησης.