19:08

19:07

Κακός ο Παναιτωλικός, παρουσίασε μεγάλο πρόβλημα στη δημιουργία και αμυντικά στις στημένες φάσεις.

19:07

Δεύτεροι περνούν οι Νεοσμυρνιώτες έχοντας ματς περισσότερο από Ξάνθη και Παναθηναϊκό.

19:07

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πανιώνιο με 2-0.

19:06

90'+3: Ο Μαρκόφσκι αποφεύγει τον Τασουλή, κάνει δυνατό σουτ και ο Γιαννιώτης αποκρούει.

19:04

19:03

90'+1: Στη θέση του Μασούντ ο Γεσίλ για τον Πανιώνιο. Ντεμπούτο για τον Γερμανό.

19:01

88': Κίτρινη στον Μύγα.

18:55

Διαδικαστικά είναι τα τελευταία λεπτά.

18:51

79': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, απομακρύνεται η μπάλα.

18:50

77': Ταπόκο αντί Μασούρα για τον Πανιώνιο.

18:46

74': Κίτρινη στον Ρόσα για σκληρό μαρκάρισμα στον Τασουλή.

18:43

71': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Μπεν και Βλάχος συνεργάζονται ωραία, ο δεύτερος κάνει το γύρισμα στον Σιώπη και ο Κυριακίδης αποκρούει το σουτ του τελευταίου.

18:42

70': Ρόσα αντί Πάουλο για τον Παναιτωλικό.

18:38

66': Καλό σουτ του Σιώπη εκτός περιοχής, λίγο έξω η μπάλα.

18:35

63': Σαββίδης αντί Καθάριου για τον Πανιώνιο.

18:33

61': Χαντάκιας και Μουνιός βγαίνουν, Λόπες και Κλέσιο μπαίνουν για τον Παναιτωλικό.

18:29

Κλέσιο και Λόπες αναμένεται να περάσουν στο παιχνίδι για τους φιλοξενούμενους.

18:26

Κόρνερ από τον Μπεν, η μπάλα δεν απομακρύνεται από τον Κούσα, ο Καθάριος κάνει σουτ εκτός περιοχής και αιφνιδιάζει τον Κυριακίδη γράφοντας το 2-0.

18:26

54': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

18:23

Έχει πρόβλημα ο Παναιτωλικός στην ανάπτυξη του παιχνιδιού.

18:19

Στο έδαφος ο Τσοκάνης, προσωρινή διακοπή.

18:18

18:16

18:02

17:59

44': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Μπεν εκτελεί κόρνερ, η άμυνα του Παναιτωλικού δεν αντιδρά σωστά, η μπάλα φτάνει στον Ρισβάνη και εκείνος από κοντά αστοχεί υπό πίεση.

17:57

Διαμαρτυρίες από τον Σιώπη για ένα μαρκάρισμα του Χαντάκια.

17:53

Δεν έχει ιδιαίτερο ρυθμό το ματς στα τελευταία λεπτά. Το επιδιώκει κυρίως ο Πανιώνιος αυτό.

17:50

Προσπαθεί να ισορροπήσει ο Παναιτωλικός.

17:46

30': Ωραία ενέργεια από τον Σιώπη, άψυχο το σουτ του όμως και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.

17:42

Ο Μπεν βγάζει ωραία μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι, ο Χαντάκιας χάνει τον Ρισβάνη και ο τελευταίος με πλασέ σουτ στην κίνηση εκτελεί τον Κυριακίδη για το 1-0.

17:41

25': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

17:39

Κοντρολάρει το ματς ο Πανιώνιος και κυκλοφορεί την μπάλα.

17:36

21': Ο Μπεν κοντρολάρει με το στήθος, κάνει σουτ στην κίνηση και η μπάλα φεύγει ψηλά.

17:33

18': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Μασούντ χορεύει τον Κούσα, κάνει και το σουτ από μέσα δεξιά και η μπάλα φεύγει εκτός.

17:30

14': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Ο Μάκος παίρνει την κεφαλιά μετά την εκτέλεσή του και η μπάλα σταματά στα σώματα.

17:26

11': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Το εκτελεί ο Μπεν και η μπάλα απομακρύνεται.

17:22

6': Σουτ εκτός περιοχής του Καθάριου, εύκολα ο Κυριακίδης.

17:20

4': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Μαρκόφσκι κάνει τη σέντρα, ο Μάκος παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ελάχιστα έξω.

17:16

17:13

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομαδες.

17:09

Από νίκη επί της ΑΕΚ προέρχονται οι Αγρινιώτες, στον πάγκο των οποίων κάθεται ο Γιάννης Νταλακουρας. Στην εξέδρα ο Μάκης Χάβος, ο νέος προπονητής της ομάδας.

17:05

Την επιστροφή στις νίκες ψάχνουν οι Νεοσμυρνιώτες μετά την ήττα στα Ιωάννινα ώστε να πλασαριστούν έστω και προσωρινά δεύτεροι.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πανιωνίου με τον Παναιτωλικό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Γιαννιώτης, Βλάχος, Ρισβάνης, Γκιοατά, Τασουλής, Σιώπης, Κόρμπμος, Μασούρας, Καθάριος, Μασούντ, Μπεν
Αναπ: Βοσνιάδης, Μπάλλας, Αργυρόπουλος, Σαββίδης, Ταπόκο, Αντωνιάδης, Γεσίλ
Κυριακίδης, Μύγας, Κούσας, Χαντάκιας, Τσοκανης, Μακος, Πάουλο, Κουτρομάνος, Ρότσα, Μουνιός, Μαρκόφσκι
Αναπ: Κολοβούρης, Παπουτσογιαννόπουλος, Βασιλούδης, Ροντρίγκες, Λόπες, Κλέσιο, Ρόσα
Διαιτητής: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας) Βοηθοί: Δημήτριος Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Δημήτριος Γκαβέρας (Αχαΐας) 4ος: Ιωάννης Δελφάκης (Αρκαδίας)