2
-
0
16:37

Τέλος του αγώνα, ο Αγροτικός Αστέρας είναι στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Γ' Εθνικής.

16:35

120': Σουτ του Κορδέρο άουτ η μπάλα

16:34

Οι περισσότεροι φίλοι της ΑΕΚ έχουν αποχωρήσει από τις εξέδρες μετά το δεύτερο γκολ του Αστέρα

16:29

- Δεν δείχνει ικανή να αντιδράσει η ΑΕΚ, πολύ κοντά σε μια τεράστια πρόκριση ο Αγροτικός Αστέρας

16:25

110': Αποβολή για τον Γεωργιάδη με δεύτερη κίτρινη κάρτα. Με δέκα παίκτες συνεχίζει ο Αγροτικός Αστέρας

16:23

108': Τραγικό λάθος του Αργυρίου που μπερδεύεται με τον Καραγκιολίδη, ο Λαζαρίδης μπαίνει με την μπάλα στα δίχτυα

16:23

Και δεύτερο γκολ ο Αστέρας!

16:22

Τεράστια ευκαιρία για την ΑΕΚ να ισοφαρίσει

16:22

107': Ο Μπρέσεβιτς δεν μπορεί να νικήσει τον αντίπαλο γκολκίπερ από την μικρή περιοχή!

16:21

106': Ο Λαζαρίδης πασάρει στον Κρυστάλλη και αυτός με ωραίο πλασέ μέσα από την περιοχή νικά τον Καραγκιολίδη και κάνει το 1-0

16:17

105': Σέντρα του Κορδέρο, ο Μπρέσεβιτς αστοχεί με το κεφάλι από κοντά!

16:15

Στην συνέχεια της φάσης ο Τσεβάς γυρίζει την μπάλα παράλληλα αλλά δεν βρίσκει κάποιο συμπαίκτη του και αυτή απομακρύνεται

16:14

102': Μοναδική ευκαιρία για την ΑΕΚ. Παράλληλη σέντρα του Πλατέλλα, ο Μπρέσεβιτς δεν μπορεί να μπει στην φάση και να σκοράρει

16:10

Καλή στιγμή για την Ένωση

16:09

97': Σέντρα του Αργυρίου, κεφαλιά του Μπρέσεβιτς, η μπάλα άουτ

16:05

93': Μετά από γέμισμα η μπάλα φτάνει στο δεύτερο δοκάρι στον Βελλίνη, αυτός σουτάρει από πλάγια θέση αλλά αστοχεί

16:02

91': Ξεκίνησε το πρώτο μέρος της παράτασης

15:55

Τέλος της κανονικής διάρκειας, θα ακολουθήσει παράταση

15:54

90'+3: Τεράστια ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Πλατέλλας φεύγει από αριστερά, κάνει διαγώνια κίνηση, σουτάρει ωστόσο η μπάλα φεύγει άουτ

15:54

15:51

Ο Ταταρίδης βγαίνει και καθαρίζει την φάση, μετά την εκτέλεση...

15:51

90': Από την άλλη μεριά του γηπέδου, η ΑΕΚ κερδίζει κόρνερ

15:50

Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο ωστόσο

15:50

88': Σουτ του Λαζαρίδη, η μπάλα χτυπά στο πόδι του Τσιρίλο και φεύγει κόρνερ

15:47

- Τελευταίο πεντάλεπτο της κανονικής διάρκειας. Αν δεν αλλάξει κάτι, και το 0-0 παραμείνει, θα ακολουθήσει παράταση

15:41

80': Στην θέση του Γροντή λοιπόν ο Τσεβάς

15:41

Τον Τσεβά θα ρίξει στο ματς ο Δέλλας για να κάνει πιο επιθετική την ομάδα του

15:39

- Έχουμε μπει στο τελευταίο τέταρτο, η ΑΕΚ έχει περισσότερη ώρα την μπάλα στην κατοχή της αλλά δεν απειλεί ουσιαστικά τον Αγροτικό Αστέρα

15:36

75': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Αστέρας. Στη θέση του Τριανταφυλλίδη ο Κρυστάλλης

15:34

73': Κάρτα βλέπει ο Κουκουλέκης

15:33

72': Κάθετη πάσα στον Λαζαρίδη, αυτός πλασάρει, ο Καραγκιολίδης διώχνει σε κόρνερ. Ευκαιρία για τον Αστέρα

15:32

71': Κίτρινη και στον Γεωργέα για χέρι

15:30

69': Κάρτα στον Σαμουηλίδη για μαρκάρισμα στον Ανάκογλου

15:27

66': Σέντρα του Πεταυράκη από αριστερά, ο Γροντής πιάνει ένα μονοκόμματο σουτ, η μπάλα όμως φεύγει ψηλά

15:22

61': ''Φωνάζει'' για πέναλτι ο Πλατέλλας, φαίνεται να υπάρχει ανατροπή! Φάουλ υπέρ του αμυντικού του Αγροτικού Αστέρα δίνει ο διαιτητής του αγώνα Γκράνας...

15:21

- Συμπληρώσαμε μια ώρα στο Καυταντζόγλειο πάντα στο 0-0 οι δυο ομάδες

15:19

58': Δεύτερη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Εκτός αγώνα ο Θεοδωρίδης, μέσα ο Παπαδόπουλος

15:17

56': Κάρτα βλέπει ο Γεωργιάδης για σκληρό τάκλιν στον Γεωργέα

15:15

Μετά την εκτέλεση κόρνερ ο Μπρέσεβιτς πιάνει ένα ανάποδο ψαλίδι, άουτ η μπάλα

15:15

54': Επικίνδυνη σέντρα του Γεωργέα, ο Ταταρίδης σε κόρνερ

15:13

Δύο καλές στιγμές για τον Αγροτικό Αστέρα από στημένες φάσεις

15:13

52': Αυτή την φορά ο Καραντασιάδης παίρνει την κεφαλιά, άουτ η μπάλα!

15:12

51': Εκτέλεση κόρνερ του Θεοδωρίδη, κεφαλιά του Βελλίνη, ο Καραγκιλίδης σε νέο κόρνερ

15:10

- Πρώτο πεντάλεπτο στο δεύτερο μέρος χωρίς κάτι ιδιαίτερο

15:07

46': Αλλαγή έκανε και η ΑΕΚ με την σέντρα της επανάληψης. Εκτός πέρασε ο Ντακόλ, μέσα ο Αργυρίου

15:06

46': Ο Κουκουλέκης στην θέση του Αθανασιάδη

15:06

Σέντρα στο δεύτερο μέρος

15:05

Οι δύο ομάδες επιστρέφουν σιγά σιγά στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη της επανάληψης

14:51

Κακή εικόνα από μια νευρική ΑΕΚ η οποία δεν είναι υπερβολή να πούμε πως δεν αλλάζει δεύτερη πάσα. Αντίθετα ο Αγροτικός Αστέρας είναι εξαιρετικός, πιο απειλητικός και έχει αγγίξει σε δύο περιπτώσεις το γκολ

14:51

Ημίχρονο στο Καυταντζόγλειο

14:49

45': Κάρτα στον Κορδέρο ο οποίος σταμάτησε αντεπίθεση του Αγροτικού Αστέρα

14:48

44': Κακή εκτέλεση του Ντακόλ, άουτ η μπάλα

14:47

43': Φάουλ σε καλό σημείο έχει κερδίσει η ΑΕΚ

14:43

39': Τρομερή ενέργεια του Βελλίνη που περνά όποιον βρίσκει μπροστά του από δεξιά πάνω στην τελική γραμμή, ξεπερνά και τον Καραγκιολίδη αλλά αντί να σπάσει την μπάλα στους συμπαίκτες του προσπαθεί να ντριπλάρει και τον Τσιρίλο με αποτέλεσμα ο Ιταλός να του κλέψει την μπάλα

14:41

Κάρτα έχει δει ο Θεοδωρίδης για σκληρό μαρκάρισμα στον Γεωργέα

14:40

36': Ο Γροντής το εκτέλεσε, ο Τσιρίλο πήρε την κεφαλιά, η μπάλα στην αγκαλιά του Ταταρίδη

14:40

Κόρνερ κερδίζει η ΑΕΚ, για να δούμε

14:37

- Παραμένει προβληματική η εικόνα της ΑΕΚ, ο Αγροτικός Αστέρας στέκεται εξαιρετικά στην άμυνα, ενώ έχει κάνει και μια, δύο εξαιρετικές φάσεις

14:33

30': Κάθετη πάσα του Κορδέρο στον Ντακόλ, ο Ταταρίδης διαβάζει την φάση, βγαίνει και μπλοκάρει πριν μπει στην φάση ο Βραζιλιάνος

14:31

Κοντά στο γκολ ο Αγροτικός Αστέρας

14:30

27': Ο Θεοδωρίδης το εκτέλεσε και αυτό, ο Καραγκιολίδης έκανε κακή έξοδο, ωστόσο ο Γεωργιάδης με το κεφάλι στέλνει την μπάλα ελάχιστα άουτ

14:29

Η Ένωση σιγά σιγά αναλαμβάνει περισσότερες πρωτοβουλίες στο παιχνίδι και προσπαθεί να κυκλοφορήσει την μπάλα

14:26

Καλή ευκαιρία για την ΑΕΚ

14:25

21': Δυνατό σουτ του Μπρέσεβιτς από το ύψος της μεγάλης περιοχής, άουτ η μπάλα!

14:19

- Συμπληρώσαμε το πρώτο τέταρτο, πολλά παράπονα του Δέλλα από τους ποδοσφαιριστές του. Η ΑΕΚ δεν έχει σιγουριά στις μεταβιβάσεις της και πουλάει εύκολα την μπάλα

14:17

13': Σουτ του Γροντή μετά από κακή απομάκρυνση, η μπάλα άουτ

14:14

10': Ο Λαζαρίζης πασάρει στον Βελλίνη, αυτός ανοίγει λίγο το κοντρόλ φεύγει πλάγια και δίνει την ευκαιρία στον Καραγκιολίδη να βγει και να του κλείσει τον δρόμο

14:13

- Αναγνωριστικό παιχνίδι στο πρώτο δεκάλεπτο με τον Αγροτικό Αστέρα να έχει μπλοκάρει την ΑΕΚ

14:10

Θα μπορούσε να εκτελέσει κιόλας ο Βραζιλιάνος επιθετικός, αλλά επέλεξε κάτι σαν συρτή σέντρα - σουτ

14:09

5': Πρώτη επικίνδυνη στιγμή που δημιουργεί η ΑΕΚ. Ο Γροντής πασάρει στον Ντακόλ αλλά αυτός από καλή θέση δεν μπορεί να γυρίσει την μπάλα σωστά

14:05

Κακή εκτέλεση στο πρώτο δοκάρι από τον Θεοδωρίδη, δεν ανησυχεί η άμυνα της ΑΕΚ

14:05

Κόρνερ κερδίζει ο Αγροτικός Αστέρας

14:04

1': Σέντρα στο παιχνίδι

14:01

Οι δύο ομάδες μόλις τώρα κάνουν την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο, μαζί με τους διαιτητές

13:58

Πάντως, υπάρχει πολύς κόσμος της ΑΕΚ έξω από το Καυτανζόγλειο, που συνεχίζει να μπαίνει στο γήπεδο

13:58

Τελικά όλα δείχνουν πως το ματς θα αρχίσει με μικρότερη καθυστέρηση από τα 15 λεπτά

13:48

Οι δύο ομάδες μόλις τώρα ολοκλήρωσαν το ζέσταμα τους

13:47

Με ένα τέταρτο καθυστέρηση θα ξεκινήσει ο αγώνας σύμφωνα με πληροφορία εκ μέρους των διαιτητών. Έτσι η σέντρα αναμένεται για τις 14.15

13:38

Περίπου 1500 οπαδοί της ΑΕΚ είναι ήδη στις θέσεις τους μέσα στο γήπεδο, 20 λεπτά πριν την σέντρα