4
-
2
19:25

Τέλος αγώνα στο ΟΑΚΑ, η ΑΕΚ νίκησε με 4-2 την Κηφισιά με τον Μπρέσεβιτς να σκοράρει δις και να είναι ο μεγάλος πρωταγωνιστής

19:21

89': Κάρτα έχει δει ο Μανάρι

19:19

Μεγάλο ματς ο Κροάτης με δύο γκολ και σπουδαία δουλειά στο γήπεδο

19:19

Αποθέωση για τον Μπρέσεβιτς από τον κόσμο της ΑΕΚ

19:19

87' Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Παυλής στην θέση του Μπρέσεβιτς

19:16

84': Σέντρα του Πεταυράκη, ο Μπρέσεβιτς με δυνατό σουτ στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι γράφει το 4-2

19:16

ΓΚΟΛ η ΑΕΚ

19:15

84': Παράλληλη μπαλιά του Μπρέσεβιτς, ο Πλατέλλας έκανε την προβολή, η μπάλα πέρασε έξω

19:09

78': Αλλαγή για την Κηφισιά. .Ο Παπάζογλου στο ματς, εκτός ο Αλήμπας

19:07

Ο Κόλλιας σταματά τον επιθετικό της Ένωσης και κρατά την ομάδα του ''ζωντανή''

19:07

75': Χαμένο τετ α τετ για την ΑΕΚ με τον Ράμα

19:03

- Έχουμε μπει στο τελευταίο 20λεπτο πιέζει και για τέταρτο γκολ η ΑΕΚ

18:59

68': Ο Πεταυράκης σέντραρε, ο Σταθάκης με το κεφάλι πάσαρε στον Μπρέσεβιτς και αυτός από κοντά με δυνατό σουτ γράφει το 3-2

18:59

ΓΚΟΛ η ΑΕΚ

18:55

63': Μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Σταθάκης παίρνει την κεφαλιά, άουτ η μπάλα

18:53

61' Δεύτερη αλλαγή λοιπόν για την ΑΕΚ. Ο Ράμα στην θέση του Ντακόλ

18:51

60' Κίτρινη στον Κολοτούρο

18:50

Τον Ράμα θα ρίξει στο παιχνίδι ο Δέλλας

18:47

56' Πρώτη αλλαγή για την Κηφισιά. Ο Ντούμος στη θέση του Χίσου

18:45

- Πιεστική η ΑΕΚ στα πρώτα λεπτά της επανάληψης, σε παθητικό ρόλο η Κηφισιά

18:41

49': Ο Ανάκογλου έκανε ατομική ενέργεια, έδωσε στον Πλατέλλα, αυτός πάσαρε στον Ντακόλ αλλά ο Βραζιλιάνος σημάδεψε το δοκάρι

18:41

Δοκάρι για την ΑΕΚ!

18:40

Παυλής, Τσεβάς, Ράμα κάνουν προθέρμανση για λογαριασμό της ΑΕΚ η οποία έχει ήδη κάνει την πρώτη της αλλαγή από το πρώτο μέρος όταν πέρασε στο ματς ο Ανάκογλου

18:37

46': Σέντρα στην επανάληψη

18:20

Ημίχρονο στο ΟΑΚΑ

18:18

- Τελευταία λεπτά στο πρώτο μέρος, η ΑΕΚ πιέζει και ψάχνει το τρίτο γκολ

18:14

41': Ο Πλατέλλας σουτάρει δυνατά χωρίς όμως να βρίσκει στόχο

18:14

40': Κίτρινη κάρτα στον Χίσο

18:13

Μετά από εκτέλεση φάουλ του Πλατέλλα ο Τσουκαλάς προλαβαίνει τον αντίπαλο γκολκίπερ και με κεφαλιά ισοφαρίζει σε 2-2

18:12

38': Τσουκαλάς ο σκόρερ

18:12

ΓΚΟΛ η ΑΕΚ!

18:11

Πλέον ο Δέλλας φέρνει στα στόπερ τον Γεωργέα και ο Ανάκογλου πάει στην μεσαία γραμμή

18:10

37': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Ανάκογλου στην θέση του σκόρερ Τσούπρου

18:08

Δεν απειλεί η ΑΕΚ, δείχνει ''μπλοκαρισμένη''!

18:08

Ετοιμάζει τον Ανάκογλου ο Δέλλας...

18:04

- Μισή ώρα στο ΟΑΚΑ και η Ένωση προσπαθεί να συνέλθει ακόμα από το... σοκ της ανατροπής

17:59

''Μπλακ άουτ'' για την ΑΕΚ που δέχεται δύο γκολ σε 3 λεπτά!

17:57

23': Ο Τεγούσης παίρνει την μπάλα στο κέντρο της άμυνας, Τσουκαλάς - Τσούπρος δεν μπορούν να τον σταματήσουν και σκοράρει σε τετ α τετ με τον Βούρα για να δώσει προβάδισμα στους φιλοξενούμενους

17:56

ΓΚΟΛ, 1-2 η Κηφισιά!

17:55

21': Μετά από σέντρα του Στασινού, ο Αλήμπας παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Βούρα

17:53

19' Ο Γροντής περνά τον προσωπικό αντίπαλο του, μπαίνει στην περιοχή αλλά τελευταία στιγμή κόβει η άμυνα της Κηφισιάς

17:51

18': Σουτ του Γροντή στην κίνηση μετά από σέντρα του Τσουκαλά, άουτ η μπάλα

17:51

Η Ένωση ελέγχει απόλυτα το παιχνίδι κυκλοφορώντας σωστά την μπάλα, φτάσαμε στο 17'...

17:45

- Πιέζει η ΑΕΚ που θέλει να ''καθαρίσει'' από νωρίς το παιχνίδι πετυχαίνοντας και ένα δεύτερο τέρμα

17:42

9': Μετά την εκτέλεση κόρνερ του Πλατέλλα, ο Τσούπρος πηδά πιο ψηλά από όλους και κάνει το 1-0 με κεφαλιά!

17:42

ΓΚΟΛ η ΑΕΚ

17:41

8': Σουτ του Μπρέσεβιτς, απέκρουσε ο Κόλλιας σε κόρνερ

17:36

Σώζει την Ένωση εδώ ο Βούρας

17:36

Κλασική ευκαιρία στο παιχνίδι για την Κηφισιά!

17:36

2': Τετ α τετ ο Βέρμπης με τον Βούρα, ο πορτιέρο της ΑΕΚ καθαρίζει τη φάση!

17:34

1': Σέντρα στο παιχνίδι